Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Някой може ли да ми каже кой е най-лесния начин за добавяне на нови страници със статии в готовия ми crocmint темплейт. Не разбирам от PHP, само малко HTML.
---------------
Проблема решен.
 
Последно редактирано:
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

а на мен ми каза че ако им пишеш на съпорта ще ти пренапишат статия за някои продукт и каде е този съпорт че съм зле с ангиския благодаря предварително

Пиши на cmsupport2 *@* crocmint.com (премахни * и интервалите )

Може и на български.. само кажи за кой продукт и какви точно текстове ти трябват.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Покрай тази тема се вдигна много шум отначало. Защо ли сега всички мълчат? Дали причината е, че всичко е ясно или по-скоро всеки си крие сайта и го е стиснал здраво между краката заради тематиката му? Предполагам, че е второто.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

[FONT=&quot]Някой да ми разтълкува какво би трябвало да означава в това съобщение от crocmint [/FONT][FONT=&quot]"Status: Pending". Комисионната ще я получа в някакъв бъдещ момент ли?[/FONT]
[FONT=&quot]Commission: 18.00
OrderID: HG-124849729446-1
ProductID: hoodiagordonii
Date&time: 2009-07-24 23:48:14
Status: Pending
IP address: xxxxxxxxx
Referrer: http://www.hoodiastore.net[url]www.hoodiastore.net[/URL]
-------------------------------------------------
Следния текст стои в transaction report:
[/FONT]Details Created Type Order ID Product Price Commission IP Status

6 2009-07-24 23:48:14 sale HG-124849729446-1 45.00 $ 18.00 $ ip Declined Declined

Защо статуса е Declined?
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Това обикновено значи, че в картата няма пари или е блокирана по друга поричина.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

За каква карта говориш?!?
 
От: От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

[FONT=&quot][/FONT]6 2009-07-24 23:48:14 sale HG-124849729446-1 45.00 $ 18.00 $ ip Declined Declined

Защо статуса е Declined?
Едва ли ще ти кажат каква е причината за отхвърлена поръчка. А тя може да бъде - неплатена поръчка, върната стока и куп други неща.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Причината е тестова поръчка. Подразних се...

Писмото на съпорта:

[FONT=&quot]The order was a test order.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]It was cancelled and hence shows as declined in your stats.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Thanks & Regards,[/FONT]
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

За каква карта говориш?!?

Банковата карта (дебитна карта или кредитна карта), с кято клиента купува стоката. Понякога се пробват да купуват с празна дебитна карта.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

и все още няма човек, който да потвърди че е направил пари от тази програма
 
От: От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

и все още няма човек, който да потвърди че е направил пари от тази програма
Аз мога да кажа, че не съм. Изпратиха ми досега 3 фалшиви нотификации за покупка на клиент, които впоследствие излязоха тест на моя сайт от тяхна страна.
 
От: От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

и все още няма човек, който да потвърди че е направил пари от тази програма

Няма проблем да се правят пари с CrocMint. Ако някой желае, да се регне през моя линк и ще му кажа някои подробности.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Добре де в крайна сметка има ли смисъл от тази програма или няма. Повечето тук казват , че до този момент не са получили нищо. Други казват, че изкарват.
 
От: От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Повечето тук казват , че до този момент не са получили нищо. Други казват, че изкарват.

За всички афилиейт програми статистиката е такава: повечето не получават нищо. Имам реферали в CashBurners, World Niche и CrocMint и 100% от записалите се под мен не са изкарали нищо. Направо се чудя как админите на форума си избиват разходите по реклама в AdSense. Ако бяха вложили тези пари в реклама на хранителни добавки щяха да имат приходи в пъти повече...

От тук следва, че афилиейт маркетингът не е за всеки.

Предполагам, че някои от регистрациите са направени от хора, които до скоро са цъкали в Bux-овете и не са разбрали, че се регистрират в афилиейт програма :) А при афилиейт програмите не се печели с цъкане по реклами, а с работа.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Tук няма какво да си кривя душата, така си е. Не е за всеки, определено, но може да се правят пари, просто не знам защо хората се пречупват и не вярват. Да, знам, малко е трудно да повярваш на нещо, което не ти се случва. ;)

Да се включи техния представител, за да даде инфо. Ние ще кажем след някои друг ден за какво става дума. ;)
 
От: От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Добре де в крайна сметка има ли смисъл от тази програма или няма. Повечето тук казват , че до този момент не са получили нищо. Други казват, че изкарват.
В крайна сметка зависи дали си готов да работиш или просто да чакаш да падне някой долар.
Не очаквай продажба първия месец.. Една нормална заплата ще започнеш да правиш може би след 3-4 месеца труд.
Все пак зависи как се справяш със СЕО оптимизацията.
Готов сайт с текстове и хостинг винаги можем да ти предостваим.
Въпроса е после дали ще успееш да докараш посетители в този сайт?
Това не е лесно и наистина не е за всеки, но има един момент в който всичко се избистря и ти осъзнаваш, че има голяма преспектива в това да си афилиейтър.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Всичко звучи много хубаво аз съм си поставил за цел много скоро да изпробвам Crocmint още обаче добавям съдържание в офлайн сайта си и мисля предварително за оптимизацията му.Тъй като съм избрал HTML защото от друго не разбирам ще е по-трудно,няма да мога да вградя директна Order форма и ще се наложи да слагам банери с линкове към официалните сайтове на даден продукт,но няма значение.Сайта ми разполага със статии директно касаещи определените продуктови ниши и залагам на това,че след като положа някакво количество труд от към SEO ще пада по някой долар,на ясно съм че едва ли ще забогатея.Мисля си да се пробвам и с безплатните темплейти PHP , но си мисля че това едва ли ще проработи тъй като мнозина са тези които притежават подобен вид сайтове.
Ако имам дори и една комисионна ще пиша тук,за да не си говориме празни приказки,а аз не съм от хората които лесно се отказават от каквото и да било,готов съм да чакам 2-4-6 месеца но да виждам някакви резултати.Успех на всички които НЕ са се отказали.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Всичко звучи много хубаво аз съм си поставил за цел много скоро да изпробвам Crocmint още обаче добавям съдържание в офлайн сайта си и мисля предварително за оптимизацията му.Тъй като съм избрал HTML защото от друго не разбирам ще е по-трудно,няма да мога да вградя директна Order форма и ще се наложи да слагам банери с линкове към официалните сайтове на даден продукт,но няма значение.Сайта ми разполага със статии директно касаещи определените продуктови ниши и залагам на това,че след като положа някакво количество труд от към SEO ще пада по някой долар,на ясно съм че едва ли ще забогатея.Мисля си да се пробвам и с безплатните темплейти PHP , но си мисля че това едва ли ще проработи тъй като мнозина са тези които притежават подобен вид сайтове.
Ако имам дори и една комисионна ще пиша тук,за да не си говориме празни приказки,а аз не съм от хората които лесно се отказават от каквото и да било,готов съм да чакам 2-4-6 месеца но да виждам някакви резултати.Успех на всички които НЕ са се отказали.
Аз също сега си правя сайт, предназначен за търговия с продуктите на CrocMint.
Ти поръча ли си безплатно съдържание или си го пишеш сам?
Аз си поръчах вчера съдържание относно всичките им 15 продукта и ще бъде готово до петък. Да се надяваме, че ще е грамотно написано.
 

Горе