Нова телевизия вече супер нагли

От: Нова телевизия вече супер нагли

Спокойно, не се впрягай толкова :) Написъл съм го умишлено, щото всеки който нема кво да напише и си мисли, че по задълже трябва да е в кяриза (в темата разбирай) го мета еййй такъв, без да предположи, че може да съм написъл с малка буква в бързината, което е и истината, ама първо не съм длъжен да се обяснявам, второ се издразних на поредното голословие, породено от бездумие :D

А аз ако не съм си уважавал СТРАНАТА (определено не държавата) немаше да съм пускал куп теми с възмушение за потъпканите ни ценности :wink:
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Боли ли те за Златка? Боли ли те за Нова Телевизия? Не ти харесват, ама ги гледа? Ами не очаквай промяна. :) Когато хората ги интересуват тайните на живота, физика, химия, астрономия или някоя наука... или иначе казано нещо по-смислено от на Пенка розовата прашка на сини квадратчета.... и follow-up темите "Едното квадратче го няма, къде ли е?", тогава и ще гледат това, защото е по-икономически съобразно да се пуска това, както каза един от колегите по-горе. Ама ние искаме да сме обединени българи и да вървим с потока, еми той води надолу... реките нагоре не текат. Като спре конформизма, ще спрат и простотиите.

Нещата се решават много просто, ама малко хора мислят така(и аз в това число). Повечето хора обичат да обсъждат какъв е проблема... с часове, когато той вьобще не е сложен, вместо да идентифицират проблема и да приложат ефикасно решение. Ама после за какво ще мрънкаме??? :confused:
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Тесте, може, може. Слави им скъса гъзягата кат се опитаха да се гаврят и с него, сега да си чул нещо по негов адрес :) Просто скачат на кучетата, жалки мизерници


Нищо не им е скъсал слави, най-редовно има гафове с него, нещо си се объркал, а пък БАШ БАЙ БРАДЪР е пародия, и като не я разбираш, просто не гледай, не е за тъпунгери като тебе, които са ограничени с капаци.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Абре тупане, това е от Господари на Ефира. Сега го гледах у вбокса, бай брадър така си говори от години наред. Нидей буча много по форумити, че ши дойди да та изплющи :lol:
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Нищо не им е скъсал слави, най-редовно има гафове с него, нещо си се объркал, а пък БАШ БАЙ БРАДЪР е пародия, и като не я разбираш, просто не гледай, не е за тъпунгери като тебе, които са ограничени с капаци.

Кое не им е бе? Я дай примери за ебавки със слави по господарите като си толкова отворен.
Аз бая по-добре от малоумник като тебе (това по т.2 :) ) знам какво е пародия. Идеята е че й обрисуват образа на курва (дали нямаше други по-подходящи сценарии), ама понеже знам, че прост тапунгер като теб няма как да прозрее елементарни неща, ще те светна, въпреки че си ултра прост и за светкане било и дебелата фуния - най-вероятно искат да я преебат да вазира (обиждайки се) като по този начин си спестят парите, дето и без това май немат :) Според ще почнат яки провокации и с другите наивници.

Ред, нека дойдат...аз такива най обичам, хрупкави :twisted:
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Кое не им е бе? Я дай примери за ебавки със слави по господарите като си толкова отворен.
Аз бая по-добре от малоумник като тебе (това по т.2 :) ) знам какво е пародия. Идеята е че й обрисуват образа на курва (дали нямаше други по-подходящи сценарии), ама понеже знам, че прост тапунгер като теб няма как да прозрее елементарни неща, ще те светна, въпреки че си ултра прост и за светкане било и дебелата фуния - най-вероятно искат да я преебат да вазира (обиждайки се) като по този начин си спестят парите, дето и без това май немат :) Според ще почнат яки провокации и с другите наивници.

Ред, нека дойдат...аз такива най обичам, хрупкави :twisted:

Червено от мен зареди агресията и обидите, и защото форума не е комедийна сцена.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Кое не им е бе? Я дай примери за ебавки със слави по господарите като си толкова отворен.
Аз бая по-добре от малоумник като тебе (това по т.2 :) ) знам какво е пародия. Идеята е че й обрисуват образа на курва (дали нямаше други по-подходящи сценарии), ама понеже знам, че прост тапунгер като теб няма как да прозрее елементарни неща, ще те светна, въпреки че си ултра прост и за светкане било и дебелата фуния - най-вероятно искат да я преебат да вазира (обиждайки се) като по този начин си спестят парите, дето и без това май немат :) Според ще почнат яки провокации и с другите наивници.

Ред, нека дойдат...аз такива най обичам, хрупкави :twisted:


http://gospodari.com/search - напиши "слави" и се кефи.

ей ти примери бе кретен!
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

ахахаха "tiho be idiot" наеш колко ми дреме бе смешник. Я по-добре виж кой скочи пръв :) Въпреки, че той май щото има да си връща...и просто ме дебне, само че аз ще го издебна бая по-добре :)
Иначе, тия квадрати нали знаеш къде може да си ги сложиш :wink:

Чесно да ви кажа, в момента изпитвам голямо задоволство, че както винаги се оказах прав, че точно набалонените пишки скачат смело по новите и беззащитни потребителченцаца :lol:
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Е това са отпреди да им скъса шушона, с който факт явно не си се запознал
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

ахахаха "tiho be idiot" наеш колко ми дреме бе смешник.

Надявам се искрено това да не е било насочено към моята личност!

You must spread some Reputation around before remove it from bgtupanfighter again.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Аааа верно, твоето квадратче е било предишното :) Много се извинявам тогава, наистина :wink:

Значи "големият квадрат" е на алан комплексарчето, знаех си аз, че той е "заинтересованата страна" :lol:
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Алъне, малка пишко, кво стана? Последният клип със слави е от 2010y Нещо да изкоментира смотаната ти персона отностно това?
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Бръснела тя...

Ами тия "Комици", соро бяха в Англия.
Гледах снимки от шоуто, гледах и клипчета - чудо тя.

Цялата ни Държава е смешна защото простотията витае в Медийното пространство.

Амън от Шоу, комици, хумористи и прочие...че и тия Господаааари едва ли не.

Никакъв чемер не става от тая нация, с всеки изминал ден се убеждавам в това.


Живееш в Англия, имаш възможността да черпиш от културата на хората... да бъдеш човек - Те отиват да гледат Любо Нейков облечен като жена целувайки се с някакъв дето вади карти от задника му... Или Булсат, хайде след работа на Булсата наредени Гледат някви черни Златки, някви дебели Фънкита и смешни Къцита.

Чууууудо :)

Дай боже повече идиоти ! Да може малкото да се отличаваме.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Алъне, малка пишко, кво стана? Последният клип със слави е от 2010y Нещо да изкоментира смотаната ти персона отностно това?


Пич покажи малко Респект, или... отивай да лафиш във ФБ на стената на бай ти Брадъра, щото ако си преместиш погледа малко по в горе и ляво ще видиш че си объркал името на Сайта - Компренде ?
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

В стил Бай Брадър:

- Гувори Баш Бай Брадър, лудгооглебот-е туй ли тий новия ник бре, тупан кунг фу евенди? :D Баш Бай Брадър вижда сичко не мой съ скрийш. И ко си я аресал толкоз тъз Златка? Нещо ша я плющиш ли?:mrgreen:
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Ми тя българия си е с малка буква много отдавна :)
Нали се сещаш колко ми е писнало в името на "отечеството" (разбирай грабителите) да се кланям на някакви измислени идеали, а в същото време до кат се кланяш същата тая с голямата буква ти го слага най-безцеремонно....хайде стига позьосрства...с голяма буква било

тупане, тупане... Много правилно си си избрал псевдонима. Чудя се да те нагрубя, да те съжаля или просто да приема факта, че природата те е ощетила...
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Нагруби ме моля те, започва да ми харесва :twisted:

А ти чакай и аватара да се появи, мани псевдонима :wink:

Златка е пич :)
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Спешно от забаван се включва и Забаван брадър Кой пие по-малко вода? Иван Ласкин или Балканджията? .

За хората без чувство за хумор не се препоръчва да преглеждат. За тези с слаби сърца същу, усналити моат да си кажат и мненийето и да видаат как сме ги хванали ния най долу у постира. ;)
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Между другото бай брадарот почва след 5мин, отивам да гледам златка, преди да е вазирала възмутена :)

А за протокола (въпреки че видях колко ви дреме де), тя наистина не е курва. Определено се възползва от някои неща (като всички жени), но не е курва
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Между другото бай брадарот почва след 5мин, отивам да гледам златка, преди да е вазирала възмутена :)

А за протокола (въпреки че видях колко ви дреме де), тя наистина не е курва. Определено се възползва от някои неща (като всички жени), но не е курва

С такова отношение вече може и да стане: You must spread some Reputation around before giving it to bgtupanfighter again..

Въпреки, че гледам някой от админите ти е махнал лошия реп. ;)

Все пак тяхна преценка аз според мен си ги беше заслужил!
 

Горе