Нова телевизия вече супер нагли

От: Нова телевизия вече супер нагли

Само не разбрах ,възмущаваш се ,че публично обиждат златка, а ти публично по същия груб начин обиждаш потребителите.Е как така се възмути като си на същото ниво ?
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Само не разбрах ,възмущаваш се ,че публично обиждат златка, а ти публично по същия груб начин обиждаш потребителите.Е как така се възмути като си на същото ниво ?

Днес се престарах май :?

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Не е от адмите (те дават за други неща :) ), но въпреки, че не ги виждам, знам от кой е. Познаваемостта ми при квадратите (за разлика от мачовете) е над 50% със сигурност.

-----------------------

Киберчо, а ти преди да анализираш държанието ми, не забеляза ли всъщност това към мене?? Или за едни неща сме сляпи и глухи, а за други виждаме и невидимото :) (разбира се според изгодата :wink: )
Няма случай в който да обидя някого, без преди това да е сторено същото с мен, 100% гаранция!
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Абе тъпан ти сам може да видиш, кой ти е дал червена ряпа, ама не съм аз
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Много глупаво момче нали...
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Добре бре, разбрахме се (виж другата тема), вие като малките деца хептем :)

За квадратите се разбрахме, че не ми дреме. Вий си гледайте кефа и мен не ме мислете толкоз
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

И земете се научете кой на кого пише, нямате грам усет...май в повече ви идват вълненията :D
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Колко ти е надника казваш ?

Какъв чемер дириш тука не разбирам, не разбра ли че фенове на бай ти брадъра, черни лелки или там квото и да е - НЯМА ?

Обирай си "партакешите" и бягай да злобариш пред ТВ-то.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Ти с друга цел не си дошъл тук, някакъв безделник без цел и посока. Нали не мислиш че някак ми дреме за съществуването ти ?

Нямам времето което имаш ти, затова Адиос Шампионе.

Определено на човек да му се повдигне от теб обаче, навсякъде ревеш като женичка, правиш се на супер герой и проявяваш някаква психология с неясен характер... в случая накара ме да ти напиша това с което губя 2 минути от времето си.

Та бих ти теглил една, ама .... хайде нема нужда :)
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Не е от адмите (те дават за други неща :) ), но въпреки, че не ги виждам, знам от кой е. Познаваемостта ми при квадратите (за разлика от мачовете) е над 50% със сигурност.

-----------------------

Киберчо, а ти преди да анализираш държанието ми, не забеляза ли всъщност това към мене?? Или за едни неща сме сляпи и глухи, а за други виждаме и невидимото :) (разбира се според изгодата :wink: )
Няма случай в който да обидя някого, без преди това да е сторено същото с мен, 100% гаранция!

Язе ти гарантирам едната беше от мен другата от алана предполагам трета не знам от кой е вече ама не трябваше да ти ги махат според мен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Имам оплакване до Блинки и Кула!!! Искам да си му върнете негативния реп., и когато си заслужи да има положителен тогава да си го има.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

И аз не исках...ама съдба :twisted: Нищо, обаче вие мое се погрижите да върнете положението (ще ми достави удоволствие вашето удоволствие :lol: ) Обаче поне ме дебнете да я давате заслужено, че гаранция ще изпаднете в неприятни ситуации :)

А оня комплексар по-горе, дет мрази да не му се обръща внимание (неговоселов ли е къф е) - покажи бате с какво са ти ценни тия 2 минути, че гледам цял ден висиш тук и гледаш да лапнеш нечий патлак, белким ти набият някой зелен картон - определено единственият начин при теб за самозадоволяване, щото е кофти верно да те дебне мама в съседната стая...една така убавка с хайдушко провикване няма как да вкараш, неприятно да :lol:
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Бате на хейт не моеш ме би, и не опитвай изобщо :)
Ти вече лежиш по очи на земята, със смъкнати до коленете гащи... Кво повече да те бият?
Един клик само ти трябва и ще шурне и кръвта :D .
Репутацията де.

ПС: Не може да е лудия бот. Освен ако не се прави умишлено на йебан у главу.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Апостол Апостолов Разкрит си !!!

Ах ти маймункееее, Апооо
 
От: От: Нова телевизия вече супер нагли

Ти вече лежиш по очи на земята, със смъкнати до коленете гащи... Кво повече да те бият?
Един клик само ти трябва и ще шурне и кръвта :D .
Репутацията де.

ПС: Не може да е лудия бот. Освен ако не се прави умишлено на йебан у главу.

Не ми дава иначе пак щях да си върна това което му махнаха!!!!
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Нокито, а най-интересното е, че началото винаги е абсолютно еднакво :twisted: Колко прост е бил форумният манталитет :D
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Май бая ценни минути станаха...ай бег да пишеш домашното :)

Малееее като чуя изказвания от този сорт направо се чудя племенника ли си слушам. По-лошото е обаче, че се чудя защо ти махнаха заслужените репи!
 
От: От: Нова телевизия вече супер нагли

Уни, споко, много си нетърпелив (има време) - отрицателно качество за истинският предприемач. Трай малко и чакай, стискай зъби.."трай бабо за убост" :p
 

Горе