Нова телевизия вече супер нагли

От: Нова телевизия вече супер нагли

5370316J.gif
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Аааа мръсник, че се кефиш на чужд груб а :D

Лично предлагам да се заключи темата, или да се премести в "но индекс", че е станала доста тежичка вече за големият бот :wink:
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Аааа мръсник, че се кефиш на чужд груб а :D

Лично предлагам да се заключи темата, или да се премести в "но индекс", че е станала доста тежичка вече за големият бот :wink:

Абе голяма тема, нема що, според мен е направо за кофата, па и сичките ти мнения из форума
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Ма кой му лупа зелено натоя папагал бре аман от вас научете се кой е бутона! :D
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Ма кой му лупа зелено натоя папагал бре аман от вас научете се кой е бутона! :D

Няколко акаунта - така става.
Хора без работа... без живот даже.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Няколко акаунта - така става.
Хора без работа... без живот даже.

Пак пускам официално исзказване бо Блинки и Кула!

Тоз плазмодий няма място тук! Не му оправяйте репа ама му дайте и Вие!


За тези които мислят, че не съм справедлив могат да прегледат хисуриту на чиляка з койту говорим! @bgtupanfighter
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Явно мача няма да доглеждам, че така или иначе за пореден път ни е... м..., както винаги ни режат крилцата...че видиш ли щели сме да литнем...а и много полза май ни са виде от 1000022747465 пцувни по съдията.

---------------------------------------------------------------------

Абе голяма тема, нема що, според мен е направо за кофата, па и сичките ти мнения из форума

Аз определно ти дадох почва да се докажеш изказвайки мнението си за бизнес кредитите, но ти жалко се покри, което доказва, че си поредният въздухар тука - просто въздух под налягане.

Колкото до моите мнения, вече наистина ми става неудобно да обяснявам, че те са 100% отражение на вашите - "каквото повикало - такова се обадило". Викаш си идиот - получаваш идиот. Искаш меле - получаваш меле. Искаш помощ - получаваш помощ, помагаш - помагат ти. Пцуваш - пцуват те... и так дале. - Това са форумните правила - винаги твърдо неизменни.

Аз си направих готин експеримент и ест пак (за жалост) се оказах прав. - Нов юзер + Дразнещ ник + Отвръщащ на ударите = стопроцентова червена малинка :)
Винаги е едно и също - комплексарите скачат на новите и си избиват репите дет са получили га са били кат тех. Типична бг-тупан-техно простотия. Аааааааааааааааааааааааааа кво стана га ноки ви удари у земята проста?? аааа? сичкото отворено кеч се насра на баламатума И защо - ами пак заради глупавият форумен манталитет. Тоест същото - га така ни удобно виждаме и невидимото и съотетно сме глухи и сляпи. Бих казал просто путки, ама пак недоразбрали суетници ще заподскачат "обидени", та ще мина само с НАГАЖДАЧИ.

И съвсем сериозно правя предложение на админите, да наложат мораториум върху даване на каква и да е реп, преди новият юзер да е направил 50 мнения. Ето и Томов е съвършенно запознат със системата на форума - може да хелпне без проблем това да стане. Разберете, че тук сте отказали от писане цифра читави хора, само и само заради глупавото избиване на комплекси по новорегнатите. Реално се получава така, че за да може един нов юзер да прокопса (дет се вика) трябва да се държи като путка и да върти 20 гъзици, белким се хареса на ГОЛЕМИТЕ РАЗБИРАЧИ. По този начин той губи полезността си, защото вместо да пуска полезни теми и постове трябва да се мазньоти на форумната сган до като го "удобрят" ахахах Вери яко тинк абаут дис.
От друга страна (както винаги) по този начин се отсяват цифра народ и остават само най-дебилните хейтъри :) тоест да не се чуди някой и още по-малко да има претенции що тука бълва от хейтъри :wink:

------------------------

Отивам все пак да догледам шибаният мач, въпреки че духа бг-тупан-техновцки вече е сломен...и пак щото такива сме се докарали - всеки да ми мрази и реже
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Явно мача няма да доглеждам, че така или иначе за пореден път ни е... м..., както винаги ни режат крилцата...че видиш ли щели сме да литнем...а и много полза май ни са виде от 1000022747465 пцувни по съдията.

---------------------------------------------------------------------



Аз определно ти дадох почва да се докажеш изказвайки мнението си за бизнес кредитите, но ти жалко се покри, което доказва, че си поредният въздухар тука - просто въздух под налягане.

Колкото до моите мнения, вече наистина ми става неудобно да обяснявам, че те са 100% отражение на вашите - "каквото повикало - такова се обадило". Викаш си идиот - получаваш идиот. Искаш меле - получаваш меле. Искаш помощ - получаваш помощ, помагаш - помагат ти. Пцуваш - пцуват те... и так дале. - Това са форумните правила - винаги твърдо неизменни.

Аз си направих готин експеримент и ест пак (за жалост) се оказах прав. - Нов юзер + Дразнещ ник + Отвръщащ на ударите = стопроцентова червена малинка :)
Винаги е едно и също - комплексарите скачат на новите и си избиват репите дет са получили га са били кат тех. Типична бг-тупан-техно простотия. Аааааааааааааааааааааааааа кво стана га ноки ви удари у земята проста?? аааа? сичкото отворено кеч се насра на баламатума И защо - ами пак заради глупавият форумен манталитет. Тоест същото - га така ни удобно виждаме и невидимото и съотетно сме глухи и сляпи. Бих казал просто путки, ама пак недоразбрали суетници ще заподскачат "обидени", та ще мина само с НАГАЖДАЧИ.

И съвсем сериозно правя предложение на админите, да наложат мораториум върху даване на каква и да е реп, преди новият юзер да е направил 50 мнения. Ето и Томов е съвършенно запознат със системата на форума - може да хелпне без проблем това да стане. Разберете, че тук сте отказали от писане цифра читави хора, само и само заради глупавото избиване на комплекси по новорегнатите. Реално се получава така, че за да може един нов юзер да прокопса (дет се вика) трябва да се държи като путка и да върти 20 гъзици, белким се хареса на ГОЛЕМИТЕ РАЗБИРАЧИ. По този начин той губи полезността си, защото вместо да пуска полезни теми и постове трябва да се мазньоти на форумната сган до като го "удобрят" ахахах Вери яко тинк абаут дис.
От друга страна (както винаги) по този начин се отсяват цифра народ и остават само най-дебилните хейтъри :) тоест да не се чуди някой и още по-малко да има претенции що тука бълва от хейтъри :wink:

------------------------

Отивам все пак да догледам шибаният мач, въпреки че духа бг-тупан-техновцки вече е сломен...и пак щото такива сме се докарали - всеки да ми мрази и реже

Защо ме цитираш в този твой пореден изблик на тъпоумие?
Кажи ми един твой коментар, който е помогнал на някой.
За репите не ме намесвай, щото не съм ти давал репи аз.
За въпросната тема, аз съм си казал мнението, а твоето така и не го разбрах.
А за новите потребители, добре е, че всички нови не са като теб и не се давай за пример, щото си извън всякакъв стандарт за който и да е форум.
Всеки форум си има форумни шутове, ма такива селски идиоти като тебе никъде не ги толерират!
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Сто про, Динтро.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Тебе пък кой те е цитирал, ти си игнор отдавна - с тинимпекс не се занимавам

Ценните мнения няма как да видиш, тъй-като като всеки сеирджия се вреш и гледаш да лапнеш тояг... картон де се в спамерските теми - офтопика. Ако имаше изобщо някакъв интерс от другите, щеше вече да си ги забелязал.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

А да, извинявам се - разбирача по бизнес кредити верно :lol: С теб ще се срещаме често, бъди спокоен (моли се оня парцала да продължи участието си тук)
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Хайде Предприемачо, о ти всевишни разуме владеещ тайните на Бизнеса.

Къде живееш най напред ?
Как печелиш, какъв ти е Бизнеса ?

Убоде очите на хората, хайде давай второ ниво, не се унижавай да стоиш най-доло.
Какво можеш да предложиш ?
Кой си и за какво се бориш ?

Чакаме с нетърпение, пуканките свършиха :)
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Разбрах отдавна, че изискваш специално внимание, ама сори просто не си ми интересен
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Тебе съм те пропуснал :)
Вместо да ревеш като ранен глиган, пак ти повтарям - чакам си цитатите :)
Явно много яко се насра. Кво стана с твоята позьорска тема?? Май някой те залупи в земята. Мислех, че мъжкар като теб ще скочи я на бой я на реп :lol: ама нейсе, лицемерията ти няма граници


Пак пускам официално исзказване бо Блинки и Кула!

Тоз плазмодий няма място тук! Не му оправяйте репа ама му дайте и Вие!


За тези които мислят, че не съм справедлив могат да прегледат хисуриту на чиляка з койту говорим! @bgtupanfighter
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Това може да е само @BlackFriday / няма кой друг да се изказва толкоз просто - освен даласа, но пък той човека не е агресивен, мен няма да ме нахрани така заради 1 червена, докато горепосочения има доста проблеми ако му лепнеш червеното.

Иначе готин експеримент, и аз съм тестил с нов акаунт, нормално, налепиха ми червените, почти всеки е почнал с червени, не е проблем да се оправи човек, пък ако визираш мен, че съм нападал новите с червени => стари, нови - на всичко давам, дори на админите давам червено когато реша, нямам проблеми с това, тъй че не мисли, че давам само на нови потребители, ама ти го знаеш нали.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Никой конкретно не визирам щото то си се вижда че е масово явление :)
Комплексарщина яко тресе форума.
Не виждаш ли че някой звезден влиза и му го слага яко четвъртит...а оня само подвива опашка. Влизам аз с два квадрата, говоря му кат на човек - оня сипе комплекси и ръси мозък... това е истината, тя е очевадна вече. Много ми е кофти за унито, ама се оказа 100% путак
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Никой конкретно не визирам щото то си се вижда че е масово явление :)
Комплексарщина яко тресе форума.
Не виждаш ли че някой звезден влиза и му го слага яко четвъртит...а оня само подвива опашка. Влизам аз с два квадрата, говоря му кат на човек - оня сипе комплекси и ръси мозък... това е истината, тя е очевадна вече. Много ми е кофти за унито, ама се оказа 100% путак

Нормално, нищо невероятно няма, във всеки форум новите биват тествани и критикувани, зависи как отговарят, няма как 100 процента от регистрираните новаци да са доволни и всичко да им е наред с другите хора нали? Аз лично като регистриран от 2007 тук се чуствам леко напред от някой който идва, сере 11 поста, или почва да спами някакви теми - така е навсякъде, нищо не естествено.
Аз като се регнах разпитвах за PTC програми и за cashfiesta простотии, набучиха ми червените и яко хейт минах особено от някои потребители, които още влизат тук, за което съм и благодарен разбира се. Но няма да размивам темата - пусна тема - почна да сипеш - какво очакваше? Да ти даде някой зелено защото си нов ли? или какво ? да не ти дават червено защото си нов? wrong.


+ Това нормално е тук да се държим леко дръпнато с новите - като идва за първи път и не го познава никой - нормално да не го възприемам така както възприемам хора, които им чета мненията от месеци наред. / да не говорим, че форума не е ориентиран за всички, тоест е таргетиран само към определена прослойка.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Изобщо не говорех за това...а за якото лизаролапачество и мега жалка лицемерия :)
Ама ОК разбрахме се в общи линии
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Мен ли визираш? Я дай подробности, аз на кой лижа гъза и лапам според теб?
 

Горе