"Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

Аз пък от сантиментални подбуди явно още си държа пощата в абв, която създадох преди сто години, още когато си купих първия комп и препращам в нея всички останали пощи, сутрин започвам деня с нея...май е време да си променя навиците.
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

Аз пък от сантиментални подбуди явно още си държа пощата в абв, която създадох преди сто години, още когато си купих първия комп и препращам в нея всички останали пощи, сутрин започвам деня с нея...май е време да си променя навиците.

И аз така. Няма по противна медия от Нова. Всъщност има - Алфа ТВ.
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

Значи Вбокс7 и Абв.бг вече са на Нова.
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

Кофти е когато толкова много ресурс е в ръцете на една медийна групировка,
защото ще водят една и съща политика на интереси и козируване.
Нищо свястно не остана в тази държава.:(
 
От: От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

?!?И що мислиш тъй?Ако може маааалко да се обосновавате след такива гръмки изказвания
Кофти е когато толкова много ресурс е в ръцете на една медийна групировка,
защото ще водят една и съща политика на интереси и козируване.
Нищо свястно не остана в тази държава.:(
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

А аз не виждам заплаха от това, а точно обратното! Тъкмо моя новинарски сайт ще има конкуренция!
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

А аз не виждам заплаха от това, а точно обратното! Тъкмо моя новинарски сайт ще има конкуренция!
Щото сега няма?

:lol:
те се обединиха за да може да те преборят..иначе твоя засенчва всички други eднодневки :D
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

А аз не виждам заплаха от това, а точно обратното! Тъкмо моя новинарски сайт ще има конкуренция!

Конкуренцията ражда силните на пазара и дава качествените продукти, така че само мотиватор за хората в новинарския бранш.
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

Щото сега няма?

:lol:
те се обединиха за да може да те преборят..иначе твоя засенчва всички други eднодневки :D

Смей се ти, подигравай се. Но за разлика от Вас, там, където Вие виждате проблеми, аз виждам възможност!
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

Ейййй и туй сега, ако е честно тана. Аз сега и с телевизия ли да се борим докато си бяха само нет инфо бях съгласен да ги бия след време като медия ама сега вече направо няма смисъл. :lol:
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

Смей се ти, подигравай се. Но за разлика от Вас, там, където Вие виждате проблеми, аз виждам възможност!

ти във всичко виждаш възможности, дори там където няма
досега колко осъществи? :mrgreen:
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

Дарик нали наскоро купиха Нетинфо, явно са имали намерение от доста време да го продадат бизнеса и за да надуят цената
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

То нет инфо за кой път се продава вече? Аз последните 4етири години си спомням поне три пъти да са се дигали такива теми. 8)

Дарик нали наскоро купиха Нетинфо, явно са имали намерение от доста време да го продадат бизнеса и за да надуят цената
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

умрела работа са, аз vbox не го глеам от 100 години, по-малоумен сайт няма. на първите 100 страници само простотии от типа на майнкрафт геймплей и някакви тъпаци с видеоблогове

за видео си има youtube и е достатъчно
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

Ти може и да не го гледаш, аз също, но това не променя факта, че е един от най-посещаваните сайтове в България.
 
От: "Нова телевизия" купува "Дарик Нет" и "Нетинфо"

Или в топ40 само чалга и гейове с видео блогове.
Аз друго се чудя,дали статистиката за онлайн потребители им работи коректно
умрела работа са, аз vbox не го глеам от 100 години, по-малоумен сайт няма. на първите 100 страници само простотии от типа на майнкрафт геймплей и някакви тъпаци с видеоблогове

за видео си има youtube и е достатъчно
 

Горе