Новите дрехи на царя

Чакай coolice да приключи с всички настройки, мисля че vBulletin е добър. Иначе и на мен ми е трудно особено както не бях влизал 2 дена и има сума непрочетени теми, а не съм свикнал с новите символи. Но все пак форумът трябва да се развива и това е пътят ;)
 
Поздравления за добре свършената работа и за импортирането на базите като по учебник!
6+ от мен
 
Би било хубаво да има и навигация отдолу на страниците както на предния форум, а не само най-отгоре както е сега, щото скролирането е много досадно иначе.
 
Абе май доста бъглива работа е, кога кой форум ми го показва с болд, пък като вляза вътре няма непрочетени теми, много досадно ...
 
Ами и с предния форум ми се е случвало но много рядко, а сега по веднъж в минута.
 
Сега пък ми показва че тази тема е непрочетена, пък последния коментар е мой ...
 
Докато разбера в кой форум има нови постове направих точно 1000 импресии, ако имаше банери щях да искам пари от админите :)
 
много бързате момчета дайте си лабаво малко още е в процес на правене :)

ахахах ама верно сички само А-У тва онова , споко ше го оправят темплейти има много хубави , форумът върви нагоре споко всичко което се прави е за добро :)
 

Горе