Новите разпоредби за запаса.

От: Новите разпоредби за запаса.

мама ви дейба проста, пацифисти, никой не ви пита, винаги има опасност от война и винаги има нужда от армия
Оплаквайте са от охраната на концертите, но армията не закачайте, шивайба в хипитата,,, толко сте прости, че нема накъде
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

мама ви дейба проста, пацифисти, никой не ви пита, винаги има опасност от война и винаги има нужда от армия
Оплаквайте са от охраната на концертите, но армията не закачайте, шивайба в хипитата,,, толко сте прости, че нема накъде
Да са живи и здрави майките ви, да ви загъват закусчица, че да има кой да ми ремонтира покрива на село.
Аз съм от хората, дето ще окажат най-яростна съпротива. Но не и с похвати от миналия век, като вас. Това дето са ви гърбили не е армия, нито военно обучение. Това е военопленничество! Ебал съм ти това обучение - да оцелявам в тая мизерия, гладен и с безполезни умения. Можете да поддържате щаба на врага, с тия мотики дето е казармата - ще му е приятно да ви юрка в собствените ви градинки!
В jobs.bg погледна ли се, да видиш как те оценява реалният живот?
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Аве крил си се в щаба като домашен любимец, не ми обяснявай на мени, верно голем си разбирач ама на скатафка
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Аве крил си се в щаба като домашен любимец, не ми обяснявай на мени, верно голем си разбирач ама на скатафка
То единствено дето ме научиха там е скатаването. Въпрос на чест е да скатаеш. Гордея се, че не видях много от тая тъпотия, ами повечето време им гледах простотията отстрани. По щеше да ме е срам ако съм бил част от тая паплач!
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Много си неадекватен, казармата изгражда характери.

Това все едно да кажеш - училището те прави умен, министерството на транспорта ти оправя колата, като се развали и министерството на здравеопазването се грижи за вашето здраве като се разболеете.


:lol: :lol: :lol:
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

мама ви дейба проста, пацифисти, никой не ви пита, винаги има опасност от война и винаги има нужда от армия
Оплаквайте са от охраната на концертите, но армията не закачайте, шивайба в хипитата,,, толко сте прости, че нема накъде

Напълно съм съгласен, че армия трябва да има, но задължителна казарма в никакъв случай. Армията трябва да бъде малка, компактна и добре въоръжена, Швеция е добър пример. Ако стане война и ни подпукат с изтребители и ракети, ти с калашника ли ще ги сваляш или с някой античен тракийски меч? Те и сърбите 1999 за 48 часа мобилизираха половин милион корави мъже с калашници ама т'ва не попречи на хамериканците да им пръснат халките от високо... Е вярно, че загубиха едно стелтче ама ги бОли...
 
От: От: От: Новите разпоредби за запаса.

Напълно съм съгласен, че армия трябва да има, но задължителна казарма в никакъв случай. Армията трябва да бъде малка, компактна и добре въоръжена, Швеция е добър пример. Ако стане война и ни подпукат с изтребители и ракети, ти с калашника ли ще ги сваляш или с някой античен тракийски меч? Те и сърбите 1999 за 48 часа мобилизираха половин милион корави мъже с калашници ама т'ва не попречи на хамериканците да им пръснат халките от високо... Е вярно, че загубиха едно стелтче ама ги бОли...
Kaто се има предвид, че американецът дойде с числен състав 100 пъти по-малък. Лоените ни отрепки се съпротивляват колко десетилетия вече, да купим евтини и качествени нови изтребители. Щото на скандинавеца не му минават тъпите игрички на нашите.
Най-големият проблем на армията са самите ни шапкари. Щели да дават небето ни да турците да го вардят, а зяпнали да ме карат са сера в кенефи без врати! Дори уличният котак не яде от това, дето се мъчиха да ме хранят в бойното поделение!
Дейба, една войнишка снимка нямам като хората, толкова жалки ни бяха издокарали с изпокъсаното снаряжение! Една макара кожена каишка да бяха донесли, и един набор замби да се закърпим. Поне боята да беше боя за бордюрите, да знам че поне за това е имало файда от присъствието ми. Пък то - горяло масло, измило се е 2 месеца след като съм си заминал!
 
От: От: От: Новите разпоредби за запаса.

Напълно съм съгласен, че армия трябва да има, но задължителна казарма в никакъв случай. Армията трябва да бъде малка, компактна и добре въоръжена, Швеция е добър пример. Ако стане война и ни подпукат с изтребители и ракети, ти с калашника ли ще ги сваляш или с някой античен тракийски меч? Те и сърбите 1999 за 48 часа мобилизираха половин милион корави мъже с калашници ама т'ва не попречи на хамериканците да им пръснат халките от високо... Е вярно, че загубиха едно стелтче ама ги бОли...
Шведите скоро ще върнат задължителната наборна служба.

Deutsche Welle: Швеция обсъжда връщането на задължителната военна служба заради бежанската криза
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Бежанската криза е предизвикана отвътре, с някакви користни цели. Швеците произвеждат нелоши изтребители, и са далеч от нашата военопленническа реалност. Дума да не става да се сравнява с нашите лоени топки. Поне техниката дето имаше да бяха съхранили...
 
От: От: От: Новите разпоредби за запаса.

А дали е полезна казармата за изграждане на характера - твърдо Да. Аз бех едно галено детенце, преди да влеза в казармата. Всичко се променя след казармата, мироглед, ценности, отговорност, лоялност, колективизъм и национализъм и мн, други настройки

Това, че ти си бил си е твой проблем и на останалите галени детенца. Вие си ходете където искате. Аз парите си ги изкарвам сам от 15 годишен, и това на което съм се научил в годините преди да вляза в армията е сто пъти по-полезно от времето загубено сред фуражките. Там не научих нищо, и пак бех от най-добрите войници. Средище на тъпанари - и точно те имат нужда от него, щото в живота иначе са отритнати.
 
От: От: От: От: Новите разпоредби за запаса.

Тук бежанска криза да си видял?
Не знам дали има смисъл да отговарям въобще на толкова неграмотен човек.

Няколко въпроса:

Чувал ли си за "балканския маршрут"?
Чувал ли си, че го затварят?

Малък жокер:

12814085_512554875584075_2705700452481988807_n.jpg
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Питах те дали си видял такава криза тук. Въпросът ми е съвсем ясен.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Отиди да живееш в Овча купел и ще я видиш.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

В ОК имаме бежанска криза? уау...

ПРодължаваме - как ще ти помогне наличието на армия със ситуация като в ОК? Имаш 50 000 чудесно обучени войници. И?
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Армията ще пази границата и няма да допуска нелегални имигранти да минават откъдето си искат. Защото в момента границата се охранява от полицаи, които живеят там в такива условия:

12832465_750581321744277_2998900541272235163_n.jpg
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Ами нека да я пази, по-добре да пази границата от няколко някакви складове в Афганистан, но няма нужда да се отнема от свободата на младите хора...
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Армията ще пази границата и няма да допуска нелегални имигранти да минават откъдето си искат. Защото в момента границата се охранява от полицаи, които живеят там в такива условия:

12832465_750581321744277_2998900541272235163_n.jpg

Всъщност, в момента се охранява съвместно от полиция и армия. Ти да не мислиш, че бежанците влизат у нас, щото армията и полицията не смогват, и не е въпрос на политическо решение?
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Армията ще пази границата и няма да допуска нелегални имигранти да минават откъдето си искат. Защото в момента границата се охранява от полицаи, които живеят там в такива условия:

12832465_750581321744277_2998900541272235163_n.jpg

Само дето това е Унгарската граница и унгарските граничари. :)
 

Горе