Новият дизайн на Vbox7

Рано тази сутрин открихме, че сме минали границата от 20000 посещения :), както може да се види тук.

Обаче винаги ме е радвал ентусиазмът на екип стартиращ нов проект. :) Това горе е цитат по един от първите им постове в блога. Как в вървяло, както се случва и важните неща си се пишат, да радват аудиторията си. Последните постове не съм ги гледал, но за ноември имат писано за тези промени.
 
От: Новият дизайн на Vbox7

На мен новия дизайн ми харесва. Само не ми харесва, че преди малко докато го разглеждах ми изскочи една огромна банер реклама в хедъра и изтласка целия сайт надолу.
 
От: Новият дизайн на Vbox7

Metro стила тепърва ще навлиза дори и те разбраха че не може вечно със дизайн от преди 7-8 години.
 
Metro стила тепърва ще навлиза дори и те разбраха че не може вечно със дизайн от преди 7-8 години.

В момента няма как да не се отбележи новата тенденция. Не знам защо много от сайтовете още разчитат на това с центрирания сайт. Да, имаш да продаваш бекграунд, но пък все тази, ако някой е види на таблет или телефон.

Много ми допадат сайтове, в който всичко може да се види и не са пестили пространство. Все пак го правиш за потребителите. Нали? Не за рекламодателите. Ако е за вторите, обречен си. :)
 
От: Re: Новият дизайн на Vbox7

Дизайн дезастър. :) Или казано на друг език - уеб престъпление. :)

И кой ползва още vbox7? Мисля, че всичко живо се е преместило в youtube. Не знам какво дирят в vbox7? Някаква мистерия ми е. Покрай качените златки, патки и некакви ненормални, може да има някой друг интересн клип, но ако го има там, то в тубата е вече качен преди месец. Хахахаха. :)

Е как какво?!? Там се качват всички сериали от тв-тата, анимационни филми и сериали + един куп филми със субс или бг аудио - в тубата повечето ги няма, защото ги делийтват заради права.
 
Е как какво?!? Там се качват всички сериали от тв-тата, анимационни филми и сериали + един куп филми със субс или бг аудио - в тубата повечето ги няма, защото ги делийтват заради права.

То пък едните сериали. Само Под прикритие съм гледал там и то веднъж. Ако това им е отличителната черта....направо не знам. Много мои приятели не се ангажират с ден и час да гледат, а изчакват сезона да свърши, свалят и си правят маратон. Което говори за Замуда.

Там ги дейлват, защото нашите убавци не са се отворили да качват там. Нека канала на БНТ започне да качва Под прикритие и да видим дали ще го делват. :) А и съдържанието е ясно, говор за дизайн. :)
 
От: Новият дизайн на Vbox7

То пък едните сериали. Само Под прикритие съм гледал там и то веднъж. Ако това им е отличителната черта....направо не знам. Много мои приятели не се ангажират с ден и час да гледат, а изчакват сезона да свърши, свалят и си правят маратон. Което говори за Замуда.

Там ги дейлват, защото нашите убавци не са се отворили да качват там. Нека канала на БНТ започне да качва Под прикритие и да видим дали ще го делват. :) А и съдържанието е ясно, говор за дизайн. :)

БНТ качват Четвърта власт в Замунда съвсем самички.

А иначе, Под прикритие се качва във Вбокса...
 
То пък ако някой го гледа този шит. :D Първите две серии и после го прескачах със затворени очи. Доста куцо.

Да, качва се там, но това е пак идея на тамшоните гении, мисля, че канал в YouTube ще е в пъти по-печелишв. Както се вика и пари може да правиш от там. :)
 

Горе