Новият дизайн на Vbox7

От: Новият дизайн на Vbox7

И аз си мисля, че ще има спад, откъм посещения. Много ми е сухо и без-стилно :D Аз така и така си използвам тубата основно, тъй че ..
 
Дизайн дезастър. :) Или казано на друг език - уеб престъпление. :)

И кой ползва още vbox7? Мисля, че всичко живо се е преместило в youtube. Не знам какво дирят в vbox7? Някаква мистерия ми е. Покрай качените златки, патки и некакви ненормални, може да има някой друг интересн клип, но ако го има там, то в тубата е вече качен преди месец. Хахахаха. :)
 
От: Re: Новият дизайн на Vbox7

И кой ползва още vbox7?

за какво да ги ползва?
как може да сравнявате Youtube i Vbox? единия е международен, а другия само за БГ
нормално е в Youtube да има повече инфо
 
От: Новият дизайн на Vbox7

едва ли някой ще се премести от един сайт в друг заради дизайна...
 
От: Новият дизайн на Vbox7

Заради съдържанието и стоността на сайта ще е, а дизайна само може да подпомогне. ;)
Интересното е, че само в индекса и топ 40 е кофти дизайна, страницата за гледане на видео изглежда даже много добре
 
Re: От: Новият дизайн на Vbox7

Интересното е, че само в индекса и топ 40 е кофти дизайна, страницата за гледане на видео изглежда даже много добре
За да ти е пълно разочарованието, мини и през мобилната им версия. :)
 
От: Новият дизайн на Vbox7

Заради съдържанието и стоността на сайта ще е, а дизайна само може да подпомогне. ;)

няма как вбокс да бие по съдържание и стойност ютуба
най-малкото защото единия е регионален, а другия световен
 
От: От: Новият дизайн на Vbox7

няма как вбокс да бие по съдържание и стойност ютуба
най-малкото защото единия е регионален, а другия световен

Принципно вбокса има доста потенциал и ако беше попаднал на собственик с пари и идеи можеше да се приравни и на световно ниво да не е като youtube но поне dailymotion, vimeo и т.н.
 
Принципно вбокса има доста потенциал и ако беше попаднал на собственик с пари и идеи можеше да се приравни и на световно ниво да не е като youtube но поне dailymotion, vimeo и т.н.
Да, но се прави с много акъл и средства. Май и двете липсват. :) Трябва им добро управление на проектите (сайтовете). А и честно да си кажем, те са се ограничили до БГ пазара от едно време. Ако зависеше от някой от тук, щяха не само да са излезли на чуждия пазар, но и да са вече конкуренти на големите видео сайтове. Факт е. Не е мислено, не е направено. Няма невъзможни неща. Всичко е в главата, както казваше едно приятелче. Там са ти спирките и ограниченията. :)
 
От: Новият дизайн на Vbox7

Аз ми е интересно, първоначално хората, които създадоха сайта ако към момента все още го държаха, на какво ниво щеше да бъде.

Можете да разгледате малко хистори в блога им, малко след стартирането на сайта.
 
От: Новият дизайн на Vbox7

Аз ползвам Vbox рядко и новият дизайн определено ми е по-прегледен и удобен от стария. Не се налага да търся това, което ми трябва. Само не знам защо са хакнали бутона за увеличаване на видеото на цял екран горе вдясно. Никаква логика няма и е много неудобно.
 
Да, както се получава сега със Замундите. Ако още бяха те, сега щеше да е друго, по-добре. Която и голяма компания без идея какво да прави с идеята на хората, до никъде не се стига. Изключението, което видях е за Mashable. Откакто го взеха от CNN, сайта определено се развива. Важно е да запазиш хората, които седят зад проекта. Скайп го сдухаха, paypal го развиха. Но като цяло и тези от вбокса нямат идея какво да правят. Нещо така си цъкат, сменят дизайн и до там с креативността. :)
 

Горе