Новият ми блог

ZzZaPyr

Member
Ето го и най-новият ми блог. Това е първият ми по-сериозен проект изобщо ;). Под "по-сериозен" имам предвид собсвен хостинг , домейн и т.н. :) Системата е WordPress.
Това е Новинарски блог за новите технологий :) Надявам се да ви хареса. Моля оставете своите критики и препоръки , за да оправям каквото мога ;) Ако искате да разменим линкове пишете ми ЛС :)
В момента се търси Stock картинка за лого-то , така че ако знаете нещо което би ми свършило работа моля пишете ;)

ааа , ето и линка де :) http://tech-bg.info/
 
Много е добро блогчето, можеш да му сложиш и описание под него, ако искаш. Еми можеш да си набереш някой линкове към него, виждам че вече си започнбал да го правиш. Аз се кефя че ти е станал толкова добре, тази тема на WP е добра - точно като за блога ти. :)

Успехи, аз лично няма какво да те посеветвам освен да си го запълваш със татии и други полезни неща за него. :)
 
Уф , забелязах че има някакъв бъг в Sidebar-a под ИЕ , Да знаете как да го фиксна ? Вижте го къде отива - под всички статии
 
Wow на 18/06 си имал около 500 юзер браво а може ли да кажеш от каде :)
 
coolice каза:
от събмит в гбг доколкот сподели първите няколко дни след като те удобрят ти седи линк отгоре при новите сайтове
Да от гбг :)
Ама както виждаш това е единичен пик :) Въпроса е не колко съм имал за определен ден , а колко имам средно ;)
 
Блогът е добър, но пробвай да присвоиш малко темплейта за WordPress. Гледам, че хедърът ти е едно изображение, пробвай да добавиш някой елемент / картина, подсказваща "tech".

Няма да бъде лошо да преведеш и целия блог, не само части от него.
 
Да ,аз си търся някаква "Stock" картинка да добавя в хедъра но не мога да намеря подходяща . Ако знаете някой сайт за Stock моля да го споделите ;)
Благодаря за съвета , с превода ще се захван сигурно след около 2 седмици
 
ZzZaPyr каза:
Да ,аз си търся някаква "Stock" картинка да добавя в хедъра но не мога да намеря подходяща . Ако знаете някой сайт за Stock моля да го споделите ;)
Благодаря за съвета , с превода ще се захван сигурно след около 2 седмици
Използвай малко гръндж елементи и нещо съвсем просто за допълване на дизайна.

Виж примерно как го правят тук > http://www.talk-mania.com/showthread.php?t=30128
 

Горе