Новият ми YouTube-канал, посветен на финансовата грамотност и личностно развитие

Така и така има тема за ytb канал ще я използвам нея. Мисля да стартирам tech канал, в които се показват различни артикули (известни и не толкова, скъпи и евтини и т.н), както и ще се дискутират тех темите, които са актуални. Мислите ли че такъв канал има почва в БГ?
Според мен по-скоро не.

За мен най-добрият у нас е Рошав. Но това видео има само 700 гледания
При такъв малък пазар 99% от нещата които се правят на запад за пари, у нас може да са само хоби
 
Благодаря за съветите, за съжаление и аз имам подобно мнение. Относно каналите, които сте дали за пример:

- Андро го знам от преди години, добър е, но според мен (поне когато го гледах) е прекалено нишов и монотонен (липсва hype)
- Рошавия не го знаех - отново качествено съдържание, но отново прекалено нишово и монотонно, а отделно той не снима себе си, а само продукта (поне от вшдеата които видях)

Гейминг определено няма да снимам, защото не ми е от целевата аудитория. Не че да кажем 23-24г+ не играят, но си има канали за това.
 
Благодаря за съветите, за съжаление и аз имам подобно мнение. Относно каналите, които сте дали за пример:

- Андро го знам от преди години, добър е, но според мен (поне когато го гледах) е прекалено нишов и монотонен (липсва hype)
- Рошавия не го знаех - отново качествено съдържание, но отново прекалено нишово и монотонно, а отделно той не снима себе си, а само продукта (поне от вшдеата които видях)

Гейминг определено няма да снимам, защото не ми е от целевата аудитория. Не че да кажем 23-24г+ не играят, но си има канали за това.
А какво мислиш за скъпите гейминг аксесоари или дори цели конфигурации?
 
Едва ли е лесно да се прави качествен контент, не мислиш ли? Друг е въпросът, че е можело да подготви повечко видеа преди да започне каналът и да ги разпредели във времето. Подробности, важното е, че има мисъл и старание, успех пожелавам!
Щом е успял да качи 6 клипа в рамките на един месец, то какъв е проблемът да качи 1 клип в рамките на 2 месеца? Видял е, че не се гледат, а и няма как да започнеш с 20К гледания от второто клипче, и най-вероятно си е бил камшика.
 
Щом е успял да качи 6 клипа в рамките на един месец, то какъв е проблемът да качи 1 клип в рамките на 2 месеца? Видял е, че не се гледат, а и няма как да започнеш с 20К гледания от второто клипче, и най-вероятно си е бил камшика.

Здравейте!

Благодаря ви много за различните и изчерпателни мнения!

В момента доразвивам идеята и съвсем скоро ще започна с нови и още по-интересни клипове, които се надявам да бъдат полезни на много хора!

Поздрави,
Андрей
 
Да знаеш, има един момент в който ти правиш интересни и смислени клипчета и никой не ги гледа , а Емил Конрад качва как пърди и има хиляди гледания - та не се отчайвай , а просто продължавай да качваш. Рано или късно ще те забележат и ще събереш аудитория.
 
Не знам къде се натискаш и като какъв се явяваш на пича, но си мисля, че е ОК някой да си има мнение, според видяното, а не според чутото.
Принципно, следвам около 120 канала в YT и периодично чистя тези, които не са качвали нищо в последно време, както предполагам правят и други. Лошо за алгоритъма е да започнеш нещо, след което да го прекъснеш и пак да го започнеш. Гледанията спадат драстично.
 
Моето мнение по въпроса и нещото, което много хора ми се струва, че проспускат! :)
 
Здравейте, след кратка пауза от няколко месеца :D се завръщам и бих искал да ви представя новия си клип


Надявам се да ви хареса и ще се радвам да чуя мнението ви! :)

Също така се интересувам от реклама с цел популяризиране на канала, така че, ако имате страници на подобна тематика (мотивация, личностно развитие, книги), бих се радвал да ми пишете! :)

Поздрави!
 
И аз го изгледах още сутринта и от това, което забелязах е, че ако нямаш много гледания, то поне голяма част от хората, които те следят цъкат на лайка и оценяват подобаващо съдържанието, което само трябва да те амбицира. ;)
 
Айде ново клипче. Не знам дали ви е попадала въпросната книга, но много верни неща има в нея. Като цяло и авторът не е много популярен, но пък много стойностни неща пише. Има още една книга, Unscripted, за нея в някое друго видео :)

 

Горе