Нови придобивки ли има форума

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Нови придобивки ли има форума?
като Уеб Тоуриста и searchengines

че там виждам някаква промяна и @Blinky като админ

Междудругото макар да не ги посещавам първите стъпки ги бях направил в Уеб тоуриста през 2007 година хахаха
 
Нови придобивки ли има форума?
като Уеб Тоуриста и searchengines

че там виждам някаква промяна и @Blinky като админ

Междудругото макар да не ги посещавам първите стъпки ги бях направил в Уеб тоуриста през 2007 година хахаха
Продължавай да бродиш там. По-скоро като организация за по-голяма webmaster общност. Надяваме се да го направим такъв дигитален център, като и трите форума се развиват и бъдат полезни за всички в тази сфера.

Ще има още малко промени, дори е направи накрая всичко. Ще гледаме още малко и силно желаем да се запалят другите два форума отново. ;)
 
searchengines трябваше да го дадете на Девила да сложи няколко плана за СЕО и да им буха линкове на кило.
Така поне ще има файда от домейна.
 
searchengines трябваше да го дадете на Девила да сложи няколко плана за СЕО и да им буха линкове на кило.
Така поне ще има файда от домейна.
ахахахх мога да дам пакети идеи експерименти ахахах може да правим всякакви експерименти ахахх

@Blinky аз май имах бан в searchengines с devilx
иначе може да се направи и в 3-те форума да се влиза автоматично с един потребител и ще е чудесно
 
Погледнах ги тия другите 2 форума:
  • searchengines е просто отдавна умряла и погребана версия на предприемача и откъм топици се припокрива 98%, т.е. не виждам смисъл от съществуването му.
  • уеб-турист е за такива като Тобстерчето (17-)
 
Погледнах ги тия другите 2 форума:
  • searchengines е просто отдавна умряла и погребана версия на предприемача и откъм топици се припокрива 98%, т.е. не виждам смисъл от съществуването му.
 
ахахахх мога да дам пакети идеи експерименти ахахах може да правим всякакви експерименти ахахх

@Blinky аз май имах бан в searchengines с devilx
иначе може да се направи и в 3-те форума да се влиза автоматично с един потребител и ще е чудесно
Слагай 3 опции директно да се кууват - 400, 500, 600 лева и ги почвай :D
 
searchengines трябваше да го дадете на Девила да сложи няколко плана за СЕО и да им буха линкове на кило.
Така поне ще има файда от домейна.
Домейнът е достатъчно силен според мен и без да му се бухат линкове. Просто едно място, на което влизат хората от тук, или в другия форум, ненамирайки това, което търсят. Било то някаква помощ или услуга, за която да намерят човек.

Погледнах ги тия другите 2 форума:
  • searchengines е просто отдавна умряла и погребана версия на предприемача и откъм топици се припокрива 98%, т.е. не виждам смисъл от съществуването му.
  • уеб-турист е за такива като Тобстерчето (17-)
Всъщност е така и не е така. Преди време когато Марто го държеше и на двете места влизаха хора и пишеха. Да, зависи къде искаш да останеш повече, но ако имаш спомени от едно време, сигурно знаеш и защо съществуваха 2та форума. И със сигурност от това, което видях в Web-Tourist.net, нивото е над Тоостера. :)

Вече няма бан @devilx. Ти @EASYSURVIVOR с какъв ник си там точно? Но явно е имало някаква причина да сте банирани. :)
 
И тук има малко по въпроса: https://www.predpriemach.com/threads/Новата-версия-как-ви-се-струва.68116/page-70#post-1015483

Но тази тема е по-добре обособена. Ще се радвам ако имате въпроси, аз и кула ще гледаме да отговорим на всички. Според мен е доста по-добре да се съживят, и отчасти много се надяваме да ни ударите едно рамо в това, отколкото да умрат и да изчезнат от бг интернета имайки предвид какви движещи сили са били и колко много да направили за хората.
 
Web. Туриста според мен не трябваше въобще да се бара преди година две а да се направи статичен и да се архивира.
Шанса и на двата форума да се активизитат е нулев
 
Всъщност е така и не е така. Преди време когато Марто го държеше и на двете места влизаха хора и пишеха. Да, зависи къде искаш да останеш повече, но ако имаш спомени от едно време, сигурно знаеш и защо съществуваха 2та форума.

Всъщност нямам представа каква точно е била целта на searchengines - в спомените и представите ми той служеше основно като "безопасно" и строго модерирано убежище за едновремешната se-оптимизаторска измет, понеже бяха безмилостно охейтени тук (вкл. и от моя милост).

"Марто" нищо не ми говори.
 
Web. Туриста според мен не трябваше въобще да се бара преди година две а да се направи статичен и да се архивира.
Шанса и на двата форума да се активизитат е нулев
Да, ама какъв ще е смисъла тогава? Не мисля, че си прав, но го има като сценарии. По-принцип трябва да се гледа малко по-оптимистично. Аз пък не знам какво толкова хората се изливат във фейса, където в момента масово гледа темите са за някакви бойлери, полуоски, Коле, политика, някой скриншот на това как е паднал някой сайт от държавата администрация и ако въобще се появи нещо полезно, то вече е потънало надолу. А коментарите са в повечето случаи супер подигравки към задалия въпрос. А не дай си Боже някой HR да попита нещо. :)

И ето за това има нужда от все повече такива места, като всяко ще си има неговата по-малка отличителна черта, както и реално ще се ориентират всяка в определена специфицира. Сигурен съм, че нещата ще се развият, защото нуждата хората да намират помощ винаги ще я има. Местата, които могат да се предложат вече ги има, а нашата цел е просто да върнат старата си слава и да се раздвижат.
 
Аз пък ще се въздържа от по-конкретен коментар, защото Блинки е свикнал да го свалят и не обича особено критиките, дори и градивните :) А и забелязах, че често става лабилен при определени ситуации, така че няма да рискувам блок и на този акаунт..щото остават само 7-8 и виждам края на тролската си кариера :D
 
Всъщност нямам представа каква точно е била целта на searchengines - в спомените и представите ми той служеше основно като "безопасно" и строго модерирано убежище за едновремешната se-оптимизаторска измет, понеже бяха безмилостно охейтени тук (вкл. и от моя милост).

"Марто" нищо не ми говори.
https://searchengines.bg/members/nbsp.2/ - беше първия собственик.

Значи все пак имаш спомени. Наистина е с по-строги правила и там банна беше редовен и определено цареше строг контрол. Дори така беше го направил админ, че когато баннеше някой, с следващото си влизане го редикетваше към Предприемач и вече ние тук се оправяхме. Но за нас си беше поредния, който или ще се превъзпита или ще бъде и от тук изгонен. Но съумяхме да се справим с тази ситуация. :)

Вече няма хъейт, няма какво да делим, какво да се плюем, защото всеки ден се изправяме еднакво с проблеми, които са ни едни и същи. ;)
 
Домейнът е достатъчно силен според мен и без да му се бухат линкове. Просто едно място, на което влизат хората от тук, или в другия форум, ненамирайки това, което търсят. Било то някаква помощ или услуга, за която да намерят човек.


Всъщност е така и не е така. Преди време когато Марто го държеше и на двете места влизаха хора и пишеха. Да, зависи къде искаш да останеш повече, но ако имаш спомени от едно време, сигурно знаеш и защо съществуваха 2та форума. И със сигурност от това, което видях в Web-Tourist.net, нивото е над Тоостера. :)

Вече няма бан @devilx. Ти @EASYSURVIVOR с какъв ник си там точно? Но явно е имало някаква причина да сте банирани. :)
аз им казах да ме баннат, защото когато ги купиха ония и промениха името от webmasterbg.com на searchengines .. тия собственици бяха супер задръстени и затова им казах да ме махнат ахахах
 
Аз пък ще се въздържа от по-конкретен коментар, защото Блинки е свикнал да го свалят и не обича особено критиките, дори и градивните :) А и забелязах, че често става лабилен при определени ситуации, така че няма да рискувам блок и на този акаунт..щото остават само 7-8 и виждам края на тролската си кариера :D
Описваш някой друг, не и Блинки. :) Никой в този форум не е отнасял повече хранилка от мен, както и никой тук не е търпял повече критика от мен. И ако е градивна, се вслушвам. Ако бях от конете с капаци дали щяхме да разлива нещата по желание на клиента тук? :)
 
аз им казах да ме баннат, защото когато ги купиха ония и промениха името от webmasterbg.com на searchengines .. тия собственици бяха супер задръстени и затова им казах да ме махнат ахахах
Това няма значение. Дай ще те върнем. Защо трябва името да ти повлияе на това дали да останеш или не? :) Вече знаеш кой ги държи, казвай кой си там и да те пуснем да се вихриш, така де в добрия смисъл да думата. :)
 
За уеб туриста незнам, но бих се радвал ако може searchengine да се развие наистина като СЕО форум, но ако има същите теми като тука например политика биткоин т.н. няма да има никакъв смисъл, тук например са много малко хората които разбират , занимават се със СЕО или имат някакви идеи.. Ако се насочва форума тясно в тази насока тогава ще е супер

P.S. devilx съм там , както едно време бях тук.. ти си ми махнал банна вече така че мога да влезна :)
 
За уеб туриста незнам, но бих се радвал ако може searchengine да се развие наистина като СЕО форум, но ако има същите теми като тука например политика биткоин т.н. няма да има никакъв смисъл, тук например са много малко хората които разбират , занимават се със СЕО или имат някакви идеи.. Ако се насочва форума тясно в тази насока тогава ще е супер

P.S. devilx съм там , както едно време бях тук.. ти си ми махнал банна вече така че мога да влезна :)
Уеб туриста малко по-насочен към уебмастърите и девелопърите, както и дизайнерите. В този ред на мисли, някой знае ли кой е собственика на graphilla.com (сложете www. отпред)? Ще ми се да видим и там какъв е случая. :)

Колкото до SE, там определено ще се бута в тази посока - SEO, PPC, както писа и кула в предния си пост. Смятам, че след като запалят и двата форума, лесно с времето ще успеят да се отличат като се насочат в своята си спецификация според трафика и хората, които го посещават. SE си е бил винаги малкото братче на Предприемач. :)

П.П: Вече може свободно да влизаш, махнат е банна. ;)
 

Горе