Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте, по случай празниците, реших да предложа изработката на 3 безплатни лога, за 3-ма човека от форума.

Можете да пишете тук или на ЛС, че искате да получите безплатно лого. Избора на победителите ще бъде на случаен принцип. Тоест ще направя списък на всички участници и с помоща на програма ще бъдат избрани тримата победители, което означава, че всеки има шанс да получи безплатна изработка на лого.

СРОК за записване: от момента на публикуване на темата, до 29 декември, 24:00ч. Тези, които се запишат след това, няма да участват. Обявяването на 3-мата победители ще стане на 30-ви декември до 22:00ч.

Как става записването за участие?

Просто пишете, че искате да участвате в темата или на ЛС.

Условията са:

1. Да имате положителна репутация във форума.
2. Да предоставите линк към сайт, за който искате логото.
3. Размери за логото.

Победителите ще бъдат обявени в темата и ще получат ЛС, за уточняване на детайлите, относно изработката. )))
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

За СЕОанализатора в подписа ми :)
200широко и 400високо, пиксели :)
Благодаря
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Записвам се и аз :).
Нали не е задължително сега да се казва сайта и размерите?

Иначе коригирай: 29 декември, 24:00ч -“ 29 декември, 23:59:59ч. Няма час 24.
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

@nortrant защо ме караш да спяма на човека в темата?
Няма час 24! Има от 0 до 23, което са си точно 24-и различни часа ;). Стига сте ги гледали глупости в wikipedia, там всеки пише и маже.
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

@nortrant защо ме караш да спяма на човека в темата?
Няма час 24! Има от 0 до 23, което са си точно 24-и различни часа ;). Стига сте ги гледали глупости в wikipedia, там всеки пише и маже.

Тука малко работата е като вица с по принцип и дефакто. По принцип няма 24 часа, да, ама дефакто има. Времето е човешка концепция, така че всеки си го интерпретира както си иска. Когато е имало САМО часовници със стрелки, сигурно е нямало "13 часа" (тоест не се е използвало като концепция), ама сега има.
 
Последно редактирано:
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

@nortrant защо ме караш да спяма на човека в темата?
Няма час 24! Има от 0 до 23, което са си точно 24-и различни часа ;). Стига сте ги гледали глупости в wikipedia, там всеки пише и маже.

според мен може да се каже, че до 24 часа е записването..то е вместо 00:00

времето между 23:59:59 и 00:00 (24 часа) ти го забравяш и казваш, че ако през него заява, че искам лого - няма да го получа защото съм закъснял :shock:.- така, че твоето наистина е спам.

на много места го изписват така: 24:00 което е 00:00
не може да ме убедиш, че "24 часа" е грешно

Когато е имало часовници със стрелки

То и сега има :mrgreen:

@AMitrev казва, че няма 24 часа, аз пък ако гледам часовника със стрелките - казвам, че няма 0 часа :lol:
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Миналият път ме бръмнаха :D обаче ни са отказвам лесно, та и аз се записвам :)
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Миналият път ме бръмнаха :D обаче ни са отказвам лесно, та и аз се записвам :)
Шамар да е, аванта да е :lol:
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

аааа не що, ще си го ползвам логото, стига да се класирам :)
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Пак съм вътре :), брой ме.
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

абе важното е ,че ме разбрахте :) и аз не знам как правилно
според мен може да се каже, че до 24 часа е записването..то е вместо 00:00

времето между 23:59:59 и 00:00 (24 часа) ти го забравяш и казваш, че ако през него заява, че искам лого - няма да го получа защото съм закъснял :shock:.- така, че твоето наистина е спам.

на много места го изписват така: 24:00 което е 00:00
не може да ме убедиш, че "24 часа" е грешно



То и сега има :mrgreen:

@AMitrev казва, че няма 24 часа, аз пък ако гледам часовника със стрелките - казвам, че няма 0 часа :lol:
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

fifi ти е другия профил или копи-пейст идеята/поста?
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Когато е имало САМО часовници със стрелки, сигурно е нямало "13 часа" (тоест не се е използвало като концепция), ама сега има.
@AMitrev казва, че няма 24 часа, аз пък ако гледам часовника със стрелките - казвам, че няма 0 часа :lol:
Неподготвено изказване. ;)
 
Последно редактирано:

Горе