Новото лого на България

От: Новото лого на България

За мен лично най-забавната част от цялата история е "Логото е правено от обединение от хора, взели близо 1.4 милиона лева за изработването му". Заедно със снимките всичко е типично по български - "Да замажем очите на простия народ като му кажем колко е скъпо логото и колко много хора са го мислили толкова време.". Жалко и трагично е за какво се дават пари хиляди 'пъти' повече от необходимото, а за други доста по-големи проблеми пари не достигат... поредната гавра.

Самото лого е тип 'от всичко по малко', като цяло можеше и да е доста по-зле, като им знам талантите, но са измисляни и много по-добри лога за $30. Аз лично съм за идеята на Зийлот - да си спретнем един форумен конкурс на същата тематика и да видим какво ще излезе :) Доста ще ни се вдигне егото ако направим лого струващо повече от милион и половин лева :D
Дам, и аз бих се опитал да направя нещо макар и с малките ми познания за правене на лого-та!
 
От: Новото лого на България

А само аз ли не го намирам прословутото лого в пнг?!
 
От: Re: Новото лого на България

Айде няколко години по-късно всички ще си го платим това скапано лого:

Първо, старото лого е в пъти по-готино. Второ, с всяка такава новина все повече се доближавам до емиграцията. Предполагам не и само с мен така. После ама защо си отивали младите хора от България, то затова сме били зле...
 
От: Новото лого на България

Просто хората трябва да мислят като гласуват. Това е един от случаите, в които връзката е пряка.
 

Горе