Нов блог 2019 - мнения

Дискусията в 'Проблогинг - ProBlogging' стартирана от bobby2w, Ян 12, 2019.

1. Pavlina Stoianova

Pavlina Stoianova New Member

Рег.:
    Ян 16, 2019
    Съобщения:
    11
    Харесвания:
    4
    Точки:
    3
    Да, всъщност трябва да си реша дали е толкова важно да съм "един човек с един блог", или "човекът със стар и нов блог". Може би, т.к. така или иначе пиша често /защото има актуални проблеми, които си ме вълнуват/ да не се занимавам да привличам статии и от стария, освен ако реша да копна някоя и дето казвате да си посоча източника.

Реално, бих се радвала блогът ми да има трафик, но не го правя заради пари. Това би могло да е само екстра. Правя го заради нещата които споделям и защото се чувствам добре някой друг да ги чува.

2. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,206
    Харесвания:
    1,923
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Аз само не разбрах, блога на БГ ли ще е? Ако да, не искам да те разочаровам, но няма да се разчита кой знае колко на много доходи от някои рекламна платформа. Виж, за чужбина нещата не седят точно така. По-скоро ще си има значителна разлика в доходите, дори и при слагането на един AdSense. Отделно, шансът ти да събираш в пъти повече трафик и да им предлагаш вече ти какво прецениш е много по-голям. Платформата е ясна според мен. ;)

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice