Нов код godaddy $1

От: Нов код godaddy $1

Мдаааа, видя че си в грешка и се разпсува :) Настъпих ти малко опашката, ама нека, забавно е. Хайде да ти погледна последните теми, в частност "seo секцията", където си мнооооу гоуем спИциалист :)

Тема 1 - За Пандата, постнал само един линк нашия и се чувства щастлив. Да не говорим, че coolice пусна такава тема на 18-ти, миналия месец.
Тема 2 - Списък с директории, още нещо най-вероятно теглено от Нета, без източник даже.
Тема 3 - Форуми за сео - тема, която waldes беше постнал преди теб.
Тема 3 - Против keyword tool-a на Гугъл с такава "noob" грешка, че ако аз се правих на seo оптимизатор като теб, щях след тази тема да изтрия думата "seo" от речника си и да ходя по строежите.
Тема 4 - нещо мрънкаш пак, против домейните сега. Отново нищо полезно или кой знае колко интересно за дискусия.

Абе попрегледах ти темите, на последните 2 страници няма нищо освен копирано (крадено) съдържание, оплаквания и хранилки. Ей това само е полезно http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=22085 наистина много, но от адски много километри си личи как попада в графата на краденото.

И така, аз си направих забавното, но ще ти дам червена ряпа. Знам, че ще ми я върнеш и честно казано не ме интересува много, защото ще бъде точно избиването на комплекса, за който в няколко поста ти обяснявам. А ще ти дам червеното, защото наруши тона на добрия спор и започна да ме обиждаш, въпреки че не съм те провокирал, не ме и познаваш.
 
От: Нов код godaddy $1

ей го примера Симеон, хич не съм му помогнал като не знаеше кво е туй seo.

Абсолютно е така!
Аз си нямах понятие от SEO.
Въведе ме... обясни ми началните неща.. Помогна ми със Scrapebox.. и т.н.
От там,вече започнах сам и се развих, като срещнах soulravager, с който до ден днешене сме доста добри приятели, много сериозно момче, много дължа на него.
Няма да обяснявам как съм се развил, какво съм правил и т.н.
Винаги съм бил благодарен към хората, които са ми помогнали да се развивам.

П.С. Винаги съм ти давал зелена репутация, когато е трябвало, а доколкото видях, ти си човека, който ДВА пъти ми даде червена репутация..
Нищо не казах.. въпреки всичко, само защото имам уважение, към теб, и ще си остане това уважение. ;)

Но тва да се раздават червени репи за хора, които ИМАТ желание да помогнат, някак си не е в стила ти.. нито на никой..

----
Някак си.. нещо взе да става.. в този форум, наистина се вижда много хейт.. най-живия пример е пазара..
Там всяка нова тема пусната от новак, е ПЪЛНА с хейт.. Дори наскоро имаше такъв пример с 1 момиче Nikol89(мисля, че и беше акаунта)
Момичето искаше да пусне услугите си.. писане на статии,банери и логота правеше.
Беше писала критерии за 200+ мнения и зелена репутация..
Възползвах се тогава от безплатно ревю, направи ми добро банерче, следователно добър коментар дадох, но в темата имаше доста хейт..
Нападки по нея.. сигурно дори и червени репи са и били, за това, че е нова и е пуснала тема за пазар..
Не виждам смисъла някак си..
Но.. хората се променят, както и времената..

You must spread some Reputation around before giving it to Fozzy again.
 

Горе