Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

nandibandi и след първата брачна гледам и след други нощи. И позите даже мога да разкажа :lol::lol:
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

:) Мерси душа. :beer:
Uni ЧРД . да си здрав, щастлив и все такива теми да пускаш:beer:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

nandibandi и след първата брачна гледам и след други нощи. И позите даже мога да разкажа :lol::lol:
Ти май нещо шментиш и познаваш, щото гледаш на матрак с мемори пяна ?!:lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

ХиромантиЯ, приятелю - няма романтика тук. Иначе знам, че си романтичен, то ти личи по.... аватара !:lol: И споко, на всички нормални (а и ненормални) хора линиите на двете ръце са различни - не си дефектен !
Ани, какво гледаш на бял чаршаф ? Ако е след първата брачна нощ, гледаш японското знаме - тва ясно, ама иначе ..какво виждаш ? Освен някой и друг косъм..
Абе хора, къде е Лилето ??? Вече се притеснявам за нея и ще се обаждам в плицията !

Опитах се направя на интересен, но въобще не съм романтичен, просто съм диалогичен и да развържа разговора и да достигнем до сюблимния момент, туй ме интересува
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Опитах се направя на интересен, но въобще не съм романтичен, просто съм диалогичен и да развържа разговора и да достигнем до сюблимния момент, туй ме интересува
Пууууу мама му стара ! Аз тамън викам ей го на единствения романтичен мъж, а то пак на върл е...ч попаднахме !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Язе, навсякъде гледам, у баня на чаршафи, на матраци, на столове на земя де ви душа сака :lol:
Ама нали знаете промоция само до края на Април :lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Хахаха, ама няма лошо нали
Абе нали знаеш, ние жените сме тъпи парчета... искаме букет цветя и мили думи... иначе - лошо няма !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Язе, навсякъде гледам, у баня на чаршафи, на матраци, на столове на земя де ви душа сака :lol:
Ама нали знаете промоция само до края на Април :lol:
Гледаш, гледаш, ама поне в сюблимния момент не притваряш ли поне малко очите ? Поне да ги подбелиш така..
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Язе, навсякъде гледам, у баня на чаршафи, на матраци, на столове на земя де ви душа сака :lol:
Ама нали знаете промоция само до края на Април :lol:


То и аз като намачкам чаршафите след туй мога да гледам като екстрасенс и виждам всичко и познавам на 100%
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

То и аз като намачкам чаршафите след туй мога да гледам като екстрасенс и виждам всичко и познавам на 100%
Значи все пак си изключение ! Казват, че мъжете след секс се обръщат на другата страна и заспиват - внезапно и дълбоко !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Техниките на шамана не издавам :lol:
Гледаш, гледаш, ама поне в сюблимния момент не притваряш ли поне малко очите ? Поне да ги подбелиш така..
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

След колко?

Е те туй за сефте го виждам, пак дигнах кръвното.:shock:
Следните грешки се появиха,след като това съобщение беше изпратено

За да се намали спама,форума изисква да изчакате 30 секунди ,след като сте изпратили мнение,за да можете да го направите отново.Моля опитайте след 1 секунди.

Значи все пак си изключение ! Казват, че мъжете след секс се обръщат на другата страна и заспиват - внезапно и дълбоко !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Техниките на шамана не издавам :lol:

Чела съм Кастанеда и знам доста техники на шамана, обаче тая - не ! Употребяваш ли пейот ???
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Абе нали знаеш, ние жените сме тъпи парчета... искаме букет цветя и мили думи... иначе - лошо няма !
То туй си е в реда на нещата, не го изтървам, щом ще ми отвори портите що да не кажа нещо сладко и да не подаря букетче
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Значи все пак си изключение ! Казват, че мъжете след секс се обръщат на другата страна и заспиват - внезапно и дълбоко !

Кой го казва, що не помисли че има и мъже дето повтарят и мачкат чаршафите повече
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

То туй си е в реда на нещата, не го изтървам, щом ще ми отвори портите що да не кажа нещо сладко и да не подаря букетче
Даааам, така стоят нещата ! А после Уни реве, какви използвачки са жените !
Въпроса е, какво се случва щом се отворят портите... или по-точно след, като пак се позатворят ? Беж лиске да бягаме, а ?
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Кой го казва, що не помисли че има и мъже дето повтарят и мачкат чаршафите повече
А преди да повторят оглеждат чаршафите, а ? Брей, не знаех, че има и такива разузнавачи !
Хора, сериозно - Лилето ми липсва, а и Ани-то изчезна! Оставиха ме сама тия девойки !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не съм го чел, аз чета други книжки тука имам 4 php + mysql, и няколко JavaScript. :)
Чела съм Кастанеда и знам доста техники на шамана, обаче тая - не ! Употребяваш ли пейот ???
 

Горе