Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Е, използвачки използвачки колко да са използвачки. Аз понякога бръщолевя глупости не ми обръщай внимание на всяка дума :)
Даааам, така стоят нещата ! А после Уни реве, какви използвачки са жените !
Въпроса е, какво се случва щом се отворят портите... или по-точно след, като пак се позатворят ? Беж лиске да бягаме, а ?
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не съм го чел, аз чета други книжки тука имам 4 php + mysql, и няколко JavaScript. :)
Аааа, трябва да разпускаш и с друг вид книжки ! Кастанеда е много интересен, ама не е за бъзли, като мен. Аз от книгите за осъзнатото сънуване така се уплаших, че бях стигнала до там да ходя да спя при ...мама !:lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Е, използвачки използвачки колко да са използвачки. Аз понякога бръщолевя глупости не ми обръщай внимание на всяка дума :)
Не се впрягам, споко ! Всички сме били наранявани... и аз в момента не мога да се изкажа ласкаво за мъжете...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ммммм, по-добре да разпускам с гледане на чаршаф или нещо друго :D после готино филмче и либовно гушкане цяла нощ :D
Аааа, трябва да разпускаш и с друг вид книжки ! Кастанеда е много интересен, ама не е за бъзли, като мен. Аз от книгите за осъзнатото сънуване така се уплаших, че бях стигнала до там да ходя да спя при ...мама !:lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

:) Аз дори и да ме нервят понякога винаги мога.

[video=youtube;S-6xoT5Z2nA]https://www.youtube.com/watch?v=S-6xoT5Z2nA[/video]

Не се впрягам, споко ! Всички сме били наранявани... и аз в момента не мога да се изкажа ласкаво за мъжете...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

А преди да повторят оглеждат чаршафите, а ? Брей, не знаех, че има и такива разузнавачи !
Хора, сериозно - Лилето ми липсва, а и Ани-то изчезна! Оставиха ме сама тия девойки !

Няма да си го помислиш, ако стигнеш до "О, Боже какво стана и къде се намирам..."
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

И на мен ми липсва, и си мисля, че ми се разсърди, но последно имаше проблеми с компа, дано да е това, да не е в мен вината. :(
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Кой Лилето ли? може да мачка чаршафите евентуално
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

:) Аз дори и да ме нервят понякога винаги мога.
Eee, за теб е лесно - Ал Пачино ти помага (любим филм, между другото), а и за жената винаги има какво хубаво да се каже... Виж ако аз трябва да се позова на някой филм, то ще е най-много ''сексът и градът'', в който някоя героиня казва: ''ако търсиш идеалния мъж - трябва да си го родиш'':lol: Шегувам се, разбира се ! Пичове сте, ама не трябва да ви обикваме !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Кой Лилето ли? може да мачка чаршафите евентуално
Дай боже ! Аз като отявлен ''оптимист'' започнах да си мисля, че й се е случило нещо лошо.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Няма да си го помислиш, ако стигнеш до "О, Боже какво стана и къде се намирам..."
Ако си задам въпроса ''какво стана'', понеже не съм наясно - не е добре работата !:lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Най, омразния ми сериал, ама явно всички го гледате. За последното грешиш, точно това му трябва на всеки, повече любов по-малко проблеми, и един ден света ще изглежда супер. :)
Правете любов, а не война :)
Eee, за теб е лесно - Ал Пачино ти помага (любим филм, между другото), а и за жената винаги има какво хубаво да се каже... Виж ако аз трябва да се позова на някой филм, то ще е най-много ''сексът и градът'', в който някоя героиня казва: ''ако търсиш идеалния мъж - трябва да си го родиш'':lol: Шегувам се, разбира се ! Пичове сте, ама не трябва да ви обикваме !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Правете любов, а не война :)
Да правиш любов и да обикнеш задник, който не го заслужава са много различни неща, но си прав, че любовта е важна !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ако си задам въпроса ''какво стана'', понеже не съм наясно - не е добре работата !:lol:

Недей така, не може да си наясно с всичко, а пък и съм го чувал това
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ако, наистина е задник да, но като си помисля , че и за мен може да казват така и ми става гадничко. Не трябва да категоризираме така хората. Аз съм си влюбчива натура, трудно обиквам, но обикна ли лудница, ама кво да се прави коч.
Да правиш любов и да обикнеш задник, който не го заслужава са много различни неща, но си прав, че любовта е важна !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ако, наистина е задник да, но като си помисля , че и за мен може да казват така и ми става гадничко. Не трябва да категоризираме така хората. Аз съм си влюбчива натура, трудно обиквам, но обикна ли лудница, ама кво да се прави коч.
Точно от коч се опарих последно - в събота има рожден ден. Знам ви вас кочовете... не знаете какво искате !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ние сме убави ора, не сме лоши. :)
Точно от коч се опарих последно - в събота има рожден ден. Знам ви вас кочовете... не знаете какво искате !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ние сме убави ора, не сме лоши. :)
Е, убави сте, щом ви обикваме, ама лошото е, че не знаете какво искате...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Понякога, въпреки, че винаги знаем, но това , че не казваме всичко е друг въпрос.
Ето аз примерно сега мисля да си пусна някой филм и да си гледам на чаршаф сам. :D
Е, убави сте, щом ви обикваме, ама лошото е, че не знаете какво искате...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Понякога, въпреки, че винаги знаем, но това , че не казваме всичко е друг въпрос.
Ето аз примерно сега мисля да си пусна някой филм и да си гледам на чаршаф сам. :D
Даааа, потайни копелета сте или поне много внимавате да не си разкриете чувствата..
Аз пък нищо няма да изследвам, а направо се бухвам и отнасям плувката. Лека нощ, пичове и мацки - предателки !:?
 

Горе