Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Напротив, просто понякога философстваме по много :) Лека душа, и аз лягам ще си пусна Спартак да гледам, че нещо лудница. :)
Даааа, потайни копелета сте или поне много внимавате да не си разкриете чувствата..
Аз пък нищо няма да изследвам, а направо се бухвам и отнасям плувката. Лека нощ, пичове и мацки - предателки !:?
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

"Много дългата и права сърдечна линия през цялата ръка знача идеалист, или жестокосърдечен човек." Това открих за себе си. Не зная дали ще го понесеш, но ако не всичко е идеално, .. не зная какви ще са последствията 8) Без да искам май съм сложил правилният аватар :lol:
Аз мога да гледам на бял чаршаф :lol::lol:
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Чакай, бре още е рано за целивки ко я дигаш още рано сутринта сега, ша ма налазят пак и няма нищо да свърша цял ден :lol:
"Много дългата и права сърдечна линия през цялата ръка знача идеалист, или жестокосърдечен човек." Това открих за себе си. Не зная дали ще го понесеш, но ако не всичко е идеално, .. не зная какви ще са последствията 8) Без да искам май съм сложил правилният аватар :lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

А, така аз да му мисля сега :D
Дигам ги рано аз, за да им държи тръпка после цял ден, докато се прибера, че къде е 22 ч. :D
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Я, уни, аз се притесних, че си се гътнал. По женските форуми обикновено сериозно се правят тия неща.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Я, уни, аз се притесних, че си се гътнал. По женските форуми обикновено сериозно се правят тия неща.
Лилееее ! Къде се губиш бе Гагарин ? Изпопритеснихме се за теб - мислех вече да звъня в полицията ! Даже Уни каза, че му липсваш снощи..
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Лилееее ! Къде се губиш бе Гагарин ? Изпопритеснихме се за теб - мислех вече да звъня в полицията ! Даже Уни каза, че му липсваш снощи..

Сгодила се е :D:lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Е, аз си бях сериозен, ама кво да направя като съм говедо, ни ма щът и тама.
Я, уни, аз се притесних, че си се гътнал. По женските форуми обикновено сериозно се правят тия неща.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Сгодила се е :D:lol:
Това на чаршаф ли го видя ? Вече имам едно на ум с твоите способности...:lol: Сега остава космонавтката да си признае без бой къде ходи, че има куп неизвинени отсъствия и ще правим родителска среща по тоя повод!
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

, ни ма щът и тама.
Уни, ти от Врачанския край ли си ?
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не, но родом баща ми бог да го прости е от там. :)
Уни, ти от Врачанския край ли си ?
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не, но родом баща ми бог да го прости е от там. :)
Ето, значи откъде си чул думата ''тама'' ! Врачани си имат собствен език, не е просто диалект.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не съм стъпвал там, от много години сигурно съм бил още вчерашен пиклю, просто така си ги плещя когато се шлевя :)
Ето, значи откъде си чул думата ''тама'' ! Врачани си имат собствен език, не е просто диалект.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не съм стъпвал там, от много години сигурно съм бил още вчерашен пиклю, просто така си ги плещя когато се шлевя :)
Няма лошо де, забавно е, като си ги блещим на различни диалекти... Аз обаче започвам да си мисля, че Лили ми се сърди нещо - пак изчезна ! Дали не е за това, че я бъзиках за боба ? Или годеника не и оставя време за компа ? Аниии, я виж чаршафа и кажи каква е причината !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Омачках ме ги вече не става днес :lol:
Няма лошо де, забавно е, като си ги блещим на различни диалекти... Аз обаче започвам да си мисля, че Лили ми се сърди нещо - пак изчезна ! Дали не е за това, че я бъзиках за боба ? Или годеника не и оставя време за компа ? Аниии, я виж чаршафа и кажи каква е причината !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Омачках ме ги вече не става днес :lol:
С кой ? С Лили ? Или с Ани ? Ти ли си годеника ? Нещо не вдявам...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Е, ша ми броиш ли сега :D
С кой ? С Лили ? Или с Ани ? Ти ли си годеника ? Нещо не вдявам...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Е, ша ми броиш ли сега :D
Щооо ? Мъжете обикновено се хвалят, ама кочовете са потайни, та ти може да си различен от повечето мъже...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Без бой не казвам, като ме бият забравям :D
Щооо ? Мъжете обикновено се хвалят, ама кочовете са потайни, та ти може да си различен от повечето мъже...
 

Горе