Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ей, изпонаеманципираха се и мъжете - бетер кифлите станаха. Вече пари и за таковане искат?! Добре, че останаха неколцина праведни лезбийки, които все още могат да покажат що е това истински мъж.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Еййй, това от жена пари ни могат се вземат :lol: , ако бях писал , че мъжко се тръси до сега да съм направил една заплата :lol:

Ей, изпонаеманципираха се и мъжете - бетер кифлите станаха. Вече пари и за таковане искат?! Добре, че останаха неколцина праведни лезбийки, които все още могат да покажат що е това истински мъж.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Обаче рекламата е добра, ще има шарани за кредити:)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

С тоя мазен гей, дето са го подбрали за рекламата, много ясно, че за мъжете ще е без пари.

и как разбра, че е гей? дори да е такъв - защо да не може да се снима в реклама?
трябва да си много проС за да мислиш, че са търсили непременно гей
мога да се хвана на бас, че точно този НЕ е

тази най-много ми харесва

[video=youtube;siQrmS_gHSw]http://www.youtube.com/watch?v=siQrmS_gHSw[/video]

жалко, че рекламира лихварство :(
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Става вирусно, зареди смеха :D
Обаче рекламата е добра, ще има шарани за кредити:)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Това било поредица от реклами, дайте още ако има да гледаме:)
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

и как разбра, че е гей? - [I]предположих, не е задължително да съм права, но има много лигави устни[/I]
дори да е такъв - защо да не може да се снима в реклама? - къде видя, че съм казала, че гейовете не могат да се снимат в реклами? пълно е с реклами с гейове
трябва да си много проС за да мислиш, че са търсили непременно гей
мога да се хвана на бас, че точно този НЕ е - наистина? как разбра? не ти пусна безплатно ли?

Рекламите са готини все пак, много идейни. Пародия на идеите за забогатяване на много българи.
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

наистина? как разбра? не ти пусна безплатно ли?

точно така! в бързината си да изплюеш нещо, доказа моето твърдение
а именно, че НЕ е гей - ако беше такъв, щеше да ми пусне безплатно (нали вярваш на рекламата - така излиза)

сега сериозно: рекламата е направена именно с тази цел: хората да си помислят, че е гей
и именно по тази причина да почнат да споделят
а дори да не споделят - те ще запомнят рекламата защото е "различна"
вероятността да са улучили точно на гей е много малка
жалко, че няма как да се убедим...иначе бих се хванал на бас :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не знаех, че хетеросексуалните пускат на абсолютно всички от срещуположния пол...

И да ти откаже, може просто да не си негов тип.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Може да не е твърд гей, а да е Би.. :p
Може и да си е сменил пола. Аз се чудя друго.. всъщност може ли да си смени пола?
Жени с патки има. А има ли мъже без патки?
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Само са утучнявайти, чи ни става дума за мени , ами за чиляка от рикламата :D , моята оферта е за колежките :D
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Чудех се, дали съществува мъж на Земята, за когото да отделя 10 лева, да го целуна? Толкова само и единствено него да искам да целуна ... Ми, не!
Колко пари съм си спестила, сега като се замислих 8) Отделно спрях употребата на алкохол и цигари и се чувствам една здрава и вечна! И тези пари пък, които пестя от отровите трябва да измисля къде да ги вложа. Да кажем, че са 50 кинта на седмица, 200 на месец, 2400на година- предложения? Новогодишна екскурзия в Дубай :twisted:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Решила Радка да направи сюрприз на мъжо си .
Прибрал се човечеца от работа, взел си душ и тъкмо излязъл , Радка директно го замъкнала в спалнята, проснала го на кревата и го омазала целия с бита сметана. И започнало едно облизване и едно пъшкане ... и тъкмо като стигнала до сюблимното място ,, и спряла..
Той : Ама що спря, ма ?? Какво стана ??
Рачето : Боже, Методи ..така сЪ наплюсках !
:lol::lol::lol:Следващия път може да го ''сюрпризира'', като го намаже с мусака или със свинско със зеле !
 
Re: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Чудех се, дали съществува мъж на земята, за когото да отделя 10 лева, да го целуна? Толкова само и единствено него да искам да целуна ... Ми, не!...



МАЙ НЕ ЗНАЕШ ЧЕ МОГА ДА СИ ОБЛИЖА ВЕЖДИТЕ?
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ихххххх, тъкмо си викам хайде ударих сефтето за днес :D
Чудех се, дали съществува мъж на земята, за когото да отделя 10 лева, да го целуна? Толкова само и единствено него да искам да целуна ... Ми, не!
Колко пари съм си спестила, сега като се замислих 8) Отделно спрях употребата на алкохол и цигари и се чувствам една здрава и вечна! И тези пари пък, които пестя от отровите трябва да измисля къде да ги вложа. Да кажем, че са 50 кинта на седмица, 200 на месец, 2400на година- предложения? Новогодишна екскурзия в Дубай :twisted:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ах, че апетит :lol:
:lol::lol::lol:Следващия път може да го ''сюрпризира'', като го намаже с мусака или със свинско със зеле !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Леле, какви сте коравосърдечни! :( Ще ми вземете 10 лева? С тези пари мога да си купя храна за мен, кучето и детето, а вие сте готови да ми ги вземете?

Ясно. Такива са времената. Ето, че имало смисъл да приключвам с вредните навици и да си мечтая, какво ли мога да изживея за скромната сума от 2 400 8)
Имате време до другата година по това време. Мислете ...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

:lol::lol::lol:Следващия път може да го ''сюрпризира'', като го намаже с мусака или със свинско със зеле !

Ау, само не и свинско със зели. Кат са разгорещят страстите, па кат се размириши туй кисело зели... афродизиак направу! И свинското едно мазну, няма да успее да се измие милият 2 недели.
 

Горе