Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ах, че апетит :lol:
Държа да уточня, че аз тия манджи не ги ям, ама Рачето... може би..
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Може да е Свинско с прясно зеле, ако не ти понася киселкото :wink:
Ау, само не и свинско със зели. Кат са разгорещят страстите, па кат се размириши туй кисело зели... афродизиак направу! И свинското едно мазну, няма да успее да се измие милият 2 недели.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ау, само не и свинско със зели. Кат са разгорещят страстите, па кат се размириши туй кисело зели... афродизиак направу! И свинското едно мазну, няма да успее да се измие милият 2 недели.
А какво ще кажеш за един миш-маш и да си топиш с коричка хлебец ? На Методи ще му е върло кеф !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ммммм, с толкова пускам и отстъпка всеки ден целувки + секс, без свинско с зеле, на свещи и винце с мръвка :lol:
Леле, какви сте коравосърдечни! :( Ще ми вземете 10 лева? С тези пари мога да си купя храна за мен, кучето и детето, а вие сте готови да ми ги вземете?

Ясно. Такива са времената. Ето, че имало смисъл да приключвам с вредните навици и да си мечтая, какво ли мога да изживея за скромната сума от 2 400 8)
Имате време до другата година по това време. Мислете ...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Още е рано за мишмаш, ще е скъп и с много нитрати :D
А какво ще кажеш за един миш-маш и да си топиш с коричка хлебец ? На Методи ще му е върло кеф !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

А какво ще кажеш за един миш-маш и да си топиш с коричка хлебец ? На Методи ще му е върло кеф !

Ша зема да са загуцам нещо с тая коричка хлебец, като ми влезе в кривото гърло :D Аз не съм вегетарианка, душа, гладна няма да остана :lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не може да впечатлиш @Cassiopeia с вино, нали ги е събрала, спирайки пийниту. Най-много ти да имаш да даваш накрая :D
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ша зема да са загуцам нещо с тая коричка хлебец, като ми влезе в кривото гърло :D Аз не съм вегетарианка, душа, гладна няма да остана :lol:
Ужасни сте !!! Аз имам да пиша още 70 статии, а вие с глупости се занимавате ! Уни 10лв не знам дали ще изкара, ама боя със сигурност си го проси с тия предразполагащи към лигавщини теми...
Последно: Ако Радка от ''притчата'' на Лили е веги, винаги може да зарадва Методи с ориз със зеленчуци или шопска салатка... ама пак ще отидем към коричка хлебец тогава !:lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Като имате такъв проблем кой ще извикате Uni-web :D Ще я извадим с изикя :D
Ша зема да са загуцам нещо с тая коричка хлебец, като ми влезе в кривото гърло :D Аз не съм вегетарианка, душа, гладна няма да остана :lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Аз сега се сетих - имам едни бежови дънки. Веднъж като ядох шоколад и ми паднаха някакви частици от него върху единия крачол, че успях хубаво да го размажа, преди да го изпера и сега още има малко петно на крачола. Та с какво махате петната от шоколад върху чаршафите?
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Иначе, ша ву утрепа прияде ми се мишмаш :(
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Предполагам, че се третират все едно си пребил някой или другият вариант - бил е неразположен.
Оставяте чаршафите няколко часа да се киснат в студена вода.
 
От: Re: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Колко трябва да ти платят за подобна реклама?
Да ти излезе име, сега който колега го срещне и ще го натиска да го цалува фрее

Той може и да се зарадва... :D знае ли човек
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Аз сега се сетих - имам едни бежови дънки. Веднъж като ядох шоколад и ми паднаха някакви частици от него върху единия крачол, че успях хубаво да го размажа, преди да го изпера и сега още има малко петно на крачола. Та с какво махате петната от шоколад върху чаршафите?
Не опитвай с вениш !!! Аз с него чистих едни дънки от боя - маха петното, заедно с парчето плат ! Няма петно - има само дупка. Можеш да хапнеш още няколко шоколада и да разнесеш петната под формата на флорални мотиви. Може и животински принт, ама аз лично не ги харесвам
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не може да впечатлиш @Cassiopeia с вино, нали ги е събрала, спирайки пийниту. Най-много ти да имаш да даваш накрая :D

Той след година обетът ще е свършил. Организма ще се е прочистил, черният дроб отпочинал и готов за нови подвизи :)

Но се сетих друго. И аз мислех да отбележа шоколадът, защото сметаната няма такъв плътен и сладък вкус, но не съм пробвала, трябва да се опита.
Навремето като бях млада и нямаше форуми, ФБ, скайпове и айсикюта, да си губиш времето, и хората какво? правят тралала. И предлагам на човека, вдъхновена от "Девет седмици и половина", давай да те омажа с МЕД! И той навит. Това така лепне ... ужасно беше! Не го правете ... но с шоколад ще видим как е 8)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Предполагам, че се третират все едно си пребил някой или другият вариант - бил е неразположен.
Оставяте чаршафите няколко часа да се киснат в студена вода.

Няма логика - петна от кръв се киснат в студена вода, защото белтъците в кръвта коагулират при повишаване на температурата и петното ще се запечата, вместо да излезе. А шоколадът - изпира се кафявото, но мазнината остава - на мазнината й трябва може би първоначално по-висока температура, за да се разтвори и да излезе. Трябва ми обезмаслител, който не поврежда цвета на дрехата.

Не опитвай с вениш !!! Аз с него чистих едни дънки от боя - маха петното, заедно с парчето плат ! Няма петно - има само дупка. Можеш да хапнеш още няколко шоколада и да разнесеш петната под формата на флорални мотиви. Може и животински принт, ама аз лично не ги харесвам

Това е идея!
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не знаех, че хетеросексуалните пускат на абсолютно всички от срещуположния пол...

И да ти откаже, може просто да не си негов тип.

Съмнявам се щом е на зор за 10 лв., да подбира кой е и кой не е негов тип :)
а и в рекламата се казва, че условията са ясни - не виждам нищо споменато за това
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Съмнявам се щом е на зор за 10 лв., да подбира кой е и кой не е негов тип :)
а и в рекламата се казва, че условията са ясни - не виждам нищо споменато за това

За 10 лева жените, за мъжете безплатно. Ти на жена ли се въобразяваш? И аз да съм, за 10 лева, ша мижа очите и ша целувам наред, но за без пари ще имам претенции.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Кат неще винце тъкмо бръкнах едно натурално сокче от доматки , сега като сипя и една ракия и ще се самосъжелявам, че никой нищя да ми върже на офертата :lol:
Не може да впечатлиш @Cassiopeia с вино, нали ги е събрала, спирайки пийниту. Най-много ти да имаш да даваш накрая :D
 

Горе