Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Хапни един миш-маш и ще ти мине.. Ей'го в'нА - тук го добавих, нали ви бях обещал. На слънце го снимах :lol:
Страхотно изглежда миш-маша!
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Много благодаря!!! :) Върна ми самочувствието и ще добавя утре една манджа с пилешки гърди, за да ви се стимулират гърдичките с хормони. Днес даже бях отчаян и питах едни колеги, според тях как трябва да изглежда един миш-маш. Общоприето е да прилича на повърнато, затова му е и името такова, като бърканица, джурканица или несмляна храна, но явно на някои не им понася.

Ама ти така изведнъж.. Искаш да бъдеш четвъртият в журито, нали? Признай си! :)
Страхотно изглежда миш-маша!
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Разполовихме седмицата! Може да ударим една половинка ракия... Ще ни трябва и > салата <, разбира се :) Спирам се с тия линкове, защото някой може да каже, че го правя нарочно. Нарочно е до толкова, доколкото искам мнение от вас. (като пример давам салатите)

Мислите ли, че мога да пиша статии? Рядко пиша, защото не съм уверен как ще се възприемат. Но тук има достатъчно дами, които предимно се занимават с писане на статии и печелят от тях като ги продават. Мога ли и аз да изкарам някой лев от статии, защото според > тази < моя тема, явно не мога да изкарам от друго пари (за ракия поне).

И :beer:, ама не се сдържах и е лепфнаф..
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Много благодаря!!! :) Върна ми самочувствието и ще добавя утре една манджа с пилешки гърди, за да ви се стимулират гърдичките с хормони. Днес даже бях отчаян и питах едни колеги, според тях как трябва да изглежда един миш-маш. Общоприето е да прилича на повърнато, затова му е и името такова, като бърканица, джурканица или несмляна храна, но явно на някои не им понася.

Ама ти така изведнъж.. Искаш да бъдеш четвъртият в журито, нали? Признай си! :)
Миш-маша си беше ОК - не се коси за него, а кажи как вървят репетициите с гъдулката, че Лили сега ще се появи и със сигурност ще иска да знае ! Ако журито се увеличи, със сигурност ще бъде по-забавно за него (журито) и по-страшно за вас - виртуозите !:lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Мислите ли, че мога да пиша статии? Рядко пиша, защото не съм уверен как ще се възприемат. Но тук има достатъчно дами, които предимно се занимават с писане на статии и печелят от тях като ги продават. Мога ли и аз да изкарам някой лев от статии, защото според > тази < моя тема, явно не мога да изкарам от друго пари (за ракия поне).

И :beer:, ама не се сдържах и е лепфнаф..
Мисля, че можеш. Ако са на кулинарна тема, още по-добре - все ще има сайт с рецепти, който ще ти плати... за ракийка да има поне !
Колкото до салатките - шопската си е най-доброто за мен, но обичам и зелена, сега пролетта. Аз и правя ''дресинг'' с кисело мляко (чесън по желание), олио, сол. Слагам и червен пипер (не се смейте!) и става, нещо като заливката на яйцата по панагюрски. Ако нарежеш в зелената салатка и едно две варени яйца - още по-добре ! Не обичам ракийка, но 20-30мл мастичка мога да дрънна.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Крейзи, тия са аматьори ! Аз съм сигурна, че вие тримката можете да изкарате нещо на Стравински и ще ви е играчка. А за втори тур, ще искаме от вас да се изявите, като струнен оркестър - Уни - Цигулка; крейзи- гъдулка; Бластера - контрабас ! Знам, че ще се справите...

Абе, не знам, ако наистина свирят без ръце, а не са буфосинхронисти като тези: https://www.youtube.com/watch?v=9ZmRIcAu4O8
са добри - доста вярно свирят. Иначе с удоволствие ще съм в журито :)

Успокоих се за боба, значи не е генномодифициран :)

TheCrazyBastard, аз на твое място бих писала за себе си, ако има начин - ти си имаш някакви проекти май. От писане за друг се изкарват някакви дребни пари, но с много труд.
 
абе има си разлика сега вижте тази помия:
http://www.album.bg/poli_5/images/14991791/

разводнен миш и маш с евтин салам от 3 лева килото.
не разбирам, защо качват подобни снимки, не ги ли е срам?
 
От: Re: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

абе има си разлика сега вижте тази помия:
http://www.album.bg/poli_5/images/14991791/

разводнен миш и маш с евтин салам от 3 лева килото.
не разбирам, защо качват подобни снимки, не ги ли е срам?
Абе къв е тоя кръст от краставица в средата, бе ? Тва да не е миш-машът на ордена на капуцините ??? Или е обреден миш-маш за деветини на някой дядо ? А салама изобщо няма да го коментирам... Тая манджа се яде с коричка 'лебец !
 
От: Re: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Абе къв е тоя кръст от краставица в средата, бе ? Тва да не е миш-машът на ордена на капуцините ??? Или е обреден миш-маш за деветини на някой дядо ? А салама изобщо няма да го коментирам... Тая манджа се яде с коричка 'лебец !

Ахахаха, наистина сигурно е най-грозният миш-маш в нета :lol: И аз, макар че съм силно месоядна, миш-маш със салам не бих яла.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Гледам 12 страници станала тази тема. Викам си сигурно тука се развиват много сериозни дискусии. Ама няма. Само спам. Та да взема и аз да се разпиша... :)
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Темите са страхотни :) От всичко може да се извади и извод, и поука (колкото и еднакво да звучи това). Нещо като променливото време е - ту пече, ту вали. Страхотен старт на един кръговрат без край, обаче сме още в началото на окръжността :lol:

И прекрасно, че мястото й е в Оф Топик, което сигурно значи "Няма заглавие", въпреки че има заглавие.. Пак се фърлих в тъч!
Гледам 12 страници станала тази тема. Викам си сигурно тука се развиват много сериозни дискусии. Ама няма. Само спам. Та да взема и аз да се разпиша... :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Абе хора, Уни не се е вяскал от снощи, дали е жив ? С това кръвно или е фърлил топа или е под грижите на дж-и пи-то на крейзи, дано е второто !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

@TheCrazyBastard е аз никога не гледам в кой раздела са темите. Съдя само по заглавията дали си заслужава четенето или не, в случая и по страниците. Гледам, че накрая на манджи сте го обърнали. :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

@TheCrazyBastard е аз никога не гледам в кой раздела са темите. Съдя само по заглавията дали си заслужава четенето или не, в случая и по страниците. Гледам, че накрая на манджи сте го обърнали. :)
Ааа, ние си ги редуваме: манджи - секс, манджи-секс... това не е края.
 
Аз искам да знам защо са го снимали?
Този който го е направил това колко е бил гладен за да види в това чудо нещо апетитно и чак да го метне фнета?
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Аз съм много доволен и ще пия още една ракия за @AMOUN, че чете моите мнения. Това не зная дали по-погрешка ме е премахнал от игнор листа, но си заслужава да му кажа Наздраве, щото днес е пич. :beer:

И аз се безпокоя за Уни-то наистина.. Ако някой го познава по-лично, може да сподели някаква информация за здравословното му състояние.

Обаче може и ни е да станахме много досадни в неговата тема и да му е неприятно, да е в нещо като депресия.

Та защо намесих манджите.. (Това може и да е и съвет към всички начинаещи). Ако искате за задържите една жена за малко повече от едно кафе, ако искате да я изчукате не веднъж, но поне и на сутринта, направете следните неща:

1. Пробвайте с романтичната вечеря на уни. Вариантите са 2: Като амуна на ресторант, или на домашно с домашно готвено. Вторият вариант ще впечатли, че може да сготвите пиле с картофи жената, а и леглото е много по-близо.. Направо я тръшкане, може и върху масата;

2. Ако искате да я впечатлите и да я чукате и сабалян, трябва поне веднъж да си направите зора да станете по-рано и да я изненадате с някой запечен сандвич, едно кафе... с райбер;

3. Ако вече живеете под един покрив, само че напоследък нямате късмет и не ви пускат - вероятно сте съгрешили! Направете едни палачинки на другата заран да замажете положението (аз така правя) и си карайте по старому след това.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Аз съм много доволен и ще пия още една ракия за @AMOUN, че чете моите мнения. Това не зная дали по-погрешка ме е премахнал от игнор листа, но си заслужава да му кажа Наздраве, щото днес е пич. :beer:

И аз се безпокоя за Уни-то наистина.. Ако някой го познава по-лично, може да сподели някаква информация за здравословното му състояние.

Обаче може и ни е да станахме много досадни в неговата тема и да му е неприятно, да е в нещо като депресия.

Та защо намесих манджите.. (Това може и да е и съвет към всички начинаещи). Ако искате за задържите една жена за малко повече от едно кафе, ако искате да я изчукате не веднъж, но поне и на сутринта, направете следните неща:

1. Пробвайте с романтичната вечеря на уни. Вариантите са 2: Като амуна на ресторант, или на домашно с домашно готвено. Вторият вариант ще впечатли, че може да сготвите пиле с картофи жената, а и леглото е много по-близо.. Направо я тръшкане, може и върху масата;

2. Ако искате да я впечатлите и да я чукате и сабалян, трябва поне веднъж да си направите зора да станете по-рано и да я изненадате с някой запечен сандвич, едно кафе... с райбер;

3. Ако вече живеете под един покрив, само че напоследък нямате късмет и не ви пускат - вероятно сте съгрешили! Направете едни палачинки на другата заран да замажете положението (аз така правя) и си карайте по старому след това.
Брей, наистина жените много се еманципирахме, щом и в ''любовта минава през стомаха'' се изравнихме с мъжете ! Все пак съветите на крейзи са много мили, най-малкото защото мисли в дългосрочен план.
 
и космонафтката я няма днес, да не се се събрали нещо да мъсруват двамата, а ние да се притесняваме?
 
От: Re: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

и космонафтката я няма днес, да не се се събрали нещо да мъсруват двамата, а ние да се притесняваме?

Тук съм, издирвам най-зашеметяващите рецепти за миш-маш, за да разбия конкуренцията.
 
От: Re: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Тук съм, издирвам най-зашеметяващите рецепти за миш-маш, за да разбия конкуренцията.
Искам такава, в която доматите са нарязани под формата на разпятие и да я запазят до края на приготовлението ! Лукът може да е с форма на херувимчета, а чушките - мадоната с младенеца ! Като цяло манджата да пресъздава ''тайната вечеря'' - Успех ! Ти си космонафт, ще се справиш !
 

Горе