Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не ти, напоследък е модерно да се казва космонафт като синоним на лунатик...
Човек който има врзка с кораба майка, който фърчи ф небето...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Абе Лилето е пич и отговаря на всички извънземни описания ! А връзката с кораба майка е факт - от там и пращат шарен бобец ! Де да имах и аз такава връзка...де да бях космонафт !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Абе Лилето е пич и отговаря на всички извънземни описания ! А връзката с кораба майка е факт - от там и пращат шарен бобец ! Де да имах и аз такава връзка...де да бях космонафт !

На Амуня други женски персони му липсват :) Ех, тоя боб, нямам търпение да го сготвя и да пратя снимка на мама, да се радва, че най-накрая съм се научила да готвя :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

На Амуня други женски персони му липсват :) Ех, тоя боб, нямам търпение да го сготвя и да пратя снимка на мама, да се радва, че най-накрая съм се научила да готвя :)
Прати и на мен ! Аз не знам дали ще се радвам на постижението, но ще се радвам, че тоя прекрасен сорт не е заминал в коша. От името на всички бобови култури ще се радвам !
Бобът е най-лесната манджа, след бъркани яйца и стига да не забрулиш по улиците и да го наглеждаш няма къде да сбъркаш ! Само го накисни в хладка вода през нощта, за да се сготви по-бързо.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Прати и на мен ! Аз не знам дали ще се радвам на постижението, но ще се радвам, че тоя прекрасен сорт не е заминал в коша. От името на всички бобови култури ще се радвам !

Като компромис може да го снимам и суров :) И да направя снимки "преди" и "след". Ако нещо се изложа, ще взема за "след" от нета :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Като компромис може да го снимам и суров :) И да направя снимки "преди" и "след". Ако нещо се изложа, ще взема за "след" от нета :)
Край ! Изгуби моето доверие ! Сега и твоя боб да покажеш, ще си мисля, че лъжеш.. Единствения вариант е да дойда да гледам, докато го готвиш и да дегустирам една-две чинии. Ама да не сложиш мръвки, ей !!!
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Край ! Изгуби моето доверие ! Сега и твоя боб да покажеш, ще си мисля, че лъжеш.. Единствения вариант е да дойда да гледам, докато го готвиш и да дегустирам една-две чинии. Ама да не сложиш мръвки, ей !!!

Заповядай, за да го сготвиш :) Така и двете ще сме сигурни - аз, че ям нещо, дето става за ядене, ти - че снимките са реални :)
 
Аре едно състезание всеки да сготви нещо и да го снима.
Да видим хуз дюъ мен...
обаче като се точкуаме, ще се вземе в предвид и размера на пениЗа?
Ядох в парадайза днес една мексиканска салата, тия там който продават големи олигофрени бе как ги избират ?
или който се излъже да работи?
обаче алатата беше вкусна с боП и мисо
 
От: Re: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Аре едно състезание всеки да сготви нещо и да го снима.
Да видим хуз дюъ мен...
обаче като се точкуаме, ще се вземе в предвид и размера на пениЗа?
....

Може ли обиколка на ханша за участниците без такива полови белези - там ша бия и нищо да не сготвя.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Абе хора, Уни не се е вяскал от снощи, дали е жив ? С това кръвно или е фърлил топа или е под грижите на дж-и пи-то на крейзи, дано е второто !

Най-вероятно изкарва пари от целувки:)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Колежки, моля ви спрете се за малко. Не нога да си взема въздух от вас....

Не знаех, че толкова популярна ще да стане услугата :p

Най-вероятно изкарва пари от целувки:)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Да не фанеш някой херпес от много целувки :-o
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Къдееееееееееее :lol:
Да не фанеш някой херпес от много целувки :-o
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Това си е сега чиста ревност :p
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

:mad: изнудваш ме да ти кажа всичко да ми краднеш идеята :lol:
Ми де да знам къде целиваш и как ги мляскаш :-o
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ти пази тайна, те сега ще дойдат и ще се пофалят
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Подиума е ваш, аз си бия шута. ;)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ами то и аз съм за малко, може да има само женско парти след малко
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Е, то все така се случва напоследък ! Добре, че крейзи е по-редовен от вас, а и Амуна се появява чат-пат, понякога и други колеги( които са по-стеснителни от вас), та стане приказка, но иначе се радвам, че Уни е жив и здрав !
Дайте някаква идея за имоти, че зациклих яко и не знам какво повече да пиша !
 

Горе