Нов сайт мап и индексиране в гугъл

Asen Popivanov

Active Member
Правих промени по сайта си, а и още някои странички ще добавям.Разбрах, че ще трябва да се генерира нов сайт мап, но да очаквам ли проблеми с индексирането?имам предвид: гугъл ще започне да го индексира като нов сайт и ще се почне отначало с ходене по мъките или всичко си е точно?Дали ще изгубя ранг и съответно класиране по фрази?
 
От: Нов сайт мап и индексиране в гугъл

Правих промени по сайта си, а и още някои странички ще добавям.Разбрах, че ще трябва да се генерира нов сайт мап, но да очаквам ли проблеми с индексирането?имам предвид: гугъл ще започне да го индексира като нов сайт и ще се почне отначало с ходене по мъките или всичко си е точно?Дали ще изгубя ранг и съответно класиране по фрази?

Къде го разбра това нещу?
 
От: Нов сайт мап и индексиране в гугъл

Ами човек с повече опит ми каза, че ако има нови файлове трябва да се генерира нов сайт мап, а аз дори нови странички ще добавям.Или имаш предвид от къде съм разбрал за проблемите с нов сайт мап - така аз си се замислям дали ще има такъв ефект, никой не ми го е казал. :)
 
От: Нов сайт мап и индексиране в гугъл

Ами човек с повече опит ми каза, че ако има нови файлове трябва да се генерира нов сайт мап, а аз дори нови странички ще добавям.Или имаш предвид от къде съм разбрал за проблемите с нов сайт мап - така аз си се замислям дали ще има такъв ефект, никой не ми го е казал. :)

на колко време трябва да се прави сайт map ?
 
От: Нов сайт мап и индексиране в гугъл

Като разберете за какво служи нещо, ще разберете как да го ползвате.
Ако намерите химикалка, и не знаете за какво служи, може да решите да я ползвате да правите дупки в тесто.
 
От: Нов сайт мап и индексиране в гугъл

на колко време трябва да се прави сайт map ?

Знам , че се прави не с изтичане на определен период!Въпроса ми е дали ако добавяме нови странички и файлове трябва да генерираме сайт мап! Дано сега питането ми да е достатъчно ясно! :)
 
От: Нов сайт мап и индексиране в гугъл

Ако всичко ти е на ръчен режим - да, трябва да генерираш сайт мап (при нови попълнения), както и да я (го) resubmit-ваш в WT.
 
От: Нов сайт мап и индексиране в гугъл

Ако всичко ти е на ръчен режим - да, трябва да генерираш сайт мап (при нови попълнения), както и да я (го) resubmit-ваш в WT.

Абсолютно начинаещ съм, тъй че - къде да го ресъбмитвам? WT какво е?Наново да го събмиотвам в директориите ли?Наново линк билдинг?!Ще изгубя ли класиране по фрази?!!!Ужас!
Че от настоящето класиране съм доволен....
 

Горе