Нов световен ред с 2 липи отпред

@етере, омръзнало ми е да се обяснявам с крайни възгледи. Брат ми е с такива, баджанака също. Двамата обаче са на двете крайности. Та хубаво е да отстояваш гледна точка, но на всяка цена става грозно.
 
пишете квото искате - форума не е мой
това изказване предполага цензура, ако беше твой или не съм разбрал?
Инак аз нямам нищо против никой тук. Не се дръж, като ощипана мома, нито Стойнеф, нито аз настояваме да се съгласи някой с нашето мнение. На мен ми хареса написаното и го показах.
 
Не се отказвай толкова лесно, щом ти е тръпка. Никой не пише тук с лошо. Задаваме си въпроси. Всеки има право на мнение и това и е хубавото на "матрицата". Има правила и ред. За сега е стар ред, но ред.. :) Май трябваше само едно да си сипя... Мислил съм да стана анархист...
 
НЯМАТ НИ НАЙ-МАЛЪК ШАНС нито да се измъкнат от довчерашната, нито да се освободят от задаващата се "матрица"
Ето за това съм съгласен. (Може и за други неща, но диетата с дългите постове не я нарушавам.)

Много ми е забавно как някои хора решиха че с ковид ни управляват, манипулират и не знамси още какво - неща които се случват от както свят светува. И ако ковида ги е накарало да обърнат внимание на това...бих казал че проблемът им да се ориентират в ситуацията и това, че го правят последни е по- голям проблем :)
 
...
 
Последно редактирано:
..
 
Последно редактирано:
Е, преди не закачаха илюзията ни за лична свобода. Ходехме където си искаме, не бяхме забулени, ваксинацията срещу грип беше доброволна.

Май убиването на илюзиите е най-жестокото престъпление в епизода "ковид" от филма "Човешка история".
Ами аз мисля, че "илюзията" за лична свобода продължава да живее. Доскоро дясната политика проповядваше личната свобода. Сега "конспиративните теории" търсят път към свободата. Истината е, че винаги е било и ще бъде точно както ти го нарече - "илюзия", най - малкото защото понятието "свобода" се използва за да се въвеждат закони, правила и ограничения.
 
..
 
Последно редактирано:
НЯМАТ НИ НАЙ-МАЛЪК ШАНС нито да се измъкнат от довчерашната, нито да се освободят от задаващата се "матрица"
Ето за това съм съгласен. (Може и за други неща, но диетата с дългите постове не я нарушавам.)

Много ми е забавно как някои хора решиха че с ковид ни управляват, манипулират и не знамси още какво - неща които се случват от както свят светува. И ако ковида ги е накарало да обърнат внимание на това...бих казал че проблемът им да се ориентират в ситуацията и това, че го правят последни е по- голям проблем :)
Е, преди не закачаха илюзията ни за лична свобода. Ходехме където си искаме, не бяхме забулени, ваксинацията срещу грип беше доброволна.

Май убиването на илюзиите е най-жестокото престъпление в епизода "ковид" от филма "Човешка история".
В САЩ е била задължителна за грип. И това ми го е казвал познат който е бил студент там 2005 година
 
Кои са тия някои хора? Тези, които до преди кофида са писали и писали с проверими източници и подробности за контрола, манипулацията? Какви смешни думи: говорим просто за методите чрез които хората и групите, които могат и желаят, осъществяват власт. Или няма такива?

Откакто свят светува се случва също и "нива на контрол", и "възможност за покачване на нивото на контрол, чрез нови технологични възможности". И Т.Н.

Дайте конкретиката, документите, общественодостъпните планове и прочее. Отгоре-отгоре, обобщаващата, понеже от бизнес ангажименти нямаме време и желание да разровим (а то е разровено и събрано, но ние и да четем нямаме време) - така всеки знае. Тва е несериозно. Ако тръгна да обяснявам на христонев за програмиране, дали ще успея? Ако тръгна да обяснявам конкретно за технологичните приложения на графена на Стойнев, който се занимава с това и рови от години, има и специализиран сайт - дали ще е адекватно? И т.н.

Оффф, писнА ми от простотии, чесно! Едно и също трябва да се обяснява отначало, като тръгнеш от детската градина и стигнеш до поножието на върха. В 300 поста казвам, че хората сами се съгласяват, сами са виновни, сами си го навират; и ако погледнем сериозно допландемичният човек - виждаме как той активно е спомагал да се стигне дотук, където технологичните възможности предполагат по-добро, по-яко ниво на контрол. Дайте документите, плановете, и вижте дали тези, които могат, които са на позиция, искат да осъществят това ново надграбдащо старото ниво на контрол.

Активното съучастие на на практика всички ни в осъществяването на довчерашните властови взаимоотношения, не отхвърля документираните, записани в планове и прочее, напъни за осъществяване на по-ефективно ниво на контрол.

Иначе, да обобщава всеки може, и аз мога.
Баце,

Аз се съгласих с теб ти пак недоволстваш, недей да се напрягаш толкова. Ти си се приготвил да си контра на всички.
Не знам какъв ти е филма, но като че ли си мислиш че си прозрял някаква истина само на теб известна.

ИЛИ си се напрегнал че етериума падна с 50%. Ако това е проблемът hodl и без паника.

Пак казвам - искам да вляза в разговора НО нямам намерение да чета тия фермани дето пускаш.

Кажи на кратко каква ти е конспирацията и ще си говорим
 

Горе