Нов списък с български социални мрежи

От: Нов списък с български социални мрежи

Май, трябва да си допълня бутоните и с тези социалки (не знам кога ще се задвижа). Благодаря за списъка. Репутация и от мен.

П.П.:
Не ми дава да ти дам репутация и аз не знам защо: "You must spread some Reputation around before giving it to gunshot again."
 
От: Нов списък с български социални мрежи

малко ъпдейт на списъка :)
http://elada.info/node/327

няколко мрежи умряха, но се появиха нови социалки (честито на колегите с новите сайтове - дано им се налее трафик и кънтент от списъка).
не гледайте само PR - ползвайте по-сериозните, за да не губите линковете. задължително събмитвайте в елада.инфо за бързо индексиране
 
От: Нов списък с български социални мрежи

малко ъпдейт на списъка :)
http://elada.info/node/327

няколко мрежи умряха, но се появиха нови социалки (честито на колегите с новите сайтове - дано им се налее трафик и кънтент от списъка).
не гледайте само PR - ползвайте по-сериозните, за да не губите линковете. задължително събмитвайте в елада.инфо за бързо индексиране

Може да отбелязваш коя е нова (новодобавена в списъка) защото на пръв погледн не може да разбереш а трябва да минеш целия списък и една по една да я четеш
 
От: Нов списък с български социални мрежи

Да колегата nortrant, е прав и се присъединявам към молбата му. Би било много хубаво да добавиш и едно - Ново!
 
От: Нов списък с български социални мрежи

Браво, супер е че го поддържаш толкова време тоя списък, доста мрежи си умряха всъщност, явно няма кяр в social-bookmark сайтовете.
 
От: Нов списък с български социални мрежи

едно предложение от мен razdrusai.com
Тази е беше вече добавена.
Списъкът е обновен, приятно събмитване :)
 
От: Нов списък с български социални мрежи

Благодарим, жалко само че са толкова еднодневни тия мрежи и след време се губят линковете....
 
От: Нов списък с български социални мрежи

Благодарим, жалко само че са толкова еднодневни тия мрежи и след време се губят линковете....
да, някои са еднодневни, понеже не се монетаризират лесно, а и някои собственици са безотговорни и гледат само печалбата :)
Но виж еладата - вече е на 3 години и има над 60 хиляди публикувани линка, което си е доста сериозно количество, и от гугъл се възприема добре - индексира се супер бързо. има и други колеги, които си държат мрежите от доста време.
 
От: Нов списък с български социални мрежи

че аз съм си в България ... :)
 
От: Нов списък с български социални мрежи

Благодаря за списъка, може би това е послединият и единствен списък с актулните социалки

да в българия съм
"Страна Bulgaria"
 
От: Нов списък с български социални мрежи

Реп и от мен :) Много полезна работа ще ми свърши
 

Горе