Нов съм и искам да изкарам пари

От: Нов съм и искам да изкарам пари

Blinky дай няколко идеи и да почнем ако може..:)

Форума е пълен с идей.
Стига си чакал на готово.. Никой няма да ти каже направи и това и това да е някакъв "ЦЯР" ,за да дръпнеш с парите. Няма как да стане това.
Разгледай това:
http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=37 и викай неволята по бързо, че парите няма да ти додат "от ръки".

Ако си грамотен и имаш дар словом предложи услугите си като копи райтър в разделя с фрии ланс услуги.
Ако мислиш, че не желаеш да продаваш труда си помисли за АдСенс.
Хора от форума изкарват 700+ евро от това, но имат 30+ сайта само за това, така ,че не мисли ,че е лесно :)

Поздрави и успех,
Еленков
 
Re: От: Нов съм и искам да изкарам пари

конкретно да кажа че нямам идеи преди няколко месеца се регистрирах в ptc сайт и видах че процедурата не е както се пише във даден сайт и разбрах че няма полза и така реших да се регистрирам тука за да успея нещо да направя аз вярвам че ти и останалите незнам как да нарека вие ще ми помогнете безработен съм ... и благодаря за вниманието и за всичко дайте някаква идея за мен не съм много наясно със нещата но съм готов за вашия помощ за всичко и да чета ако трябва

Хубаво е, че си се "измъкнал" от идеята да "правиш пари" с тези PTC сайтове. Щеше да си загубиш времето и на края да се разочароваш от това, което би значило за теб Интернет доходи. За жалост няма готова форума, и едни могат да правят добри пари с AdSense, други с affiliate marketing, трети продават собствен продукт, четвърти - дропшипинг. Но като цяло е хубаво да се запознаеш с материята. Като начало, може да хванеш логиката защо е така разделен форума (на такива секции), както различава един метод от друг (говоря з апромотиране на сайт) и прочие.

След като навлезеш малко на по-дълбоко, ще започнат и да ти изплуват идеи. Ще видиш, че няма начин да не се случи това. ;)
 
От: Нов съм и искам да изкарам пари

да щом така казваш първо трябва да направя сайт така ли или да се регистрирам в googleadsence
 
От: От: Нов съм и искам да изкарам пари

благодаря братле Blinky с каква програма да почна имали прогроми за правене на сайт с готови шаблони за да спестя време ако знаеш ми пиши...
 
От: Нов съм и искам да изкарам пари

За да получиш одобрение от АдСенс първо трябва да имаш сайт с уникално съдържание. След, което да подадеш заявка за одобрение на акаунта ти при тях и да почакаш 1-2 седмици докато го одобрят..
 
Re: От: Нов съм и искам да изкарам пари

да щом така казваш първо трябва да направя сайт така ли или да се регистрирам в googleadsence

Ако ще поемаш по този път, сайт, след това е трафика и чак след това са рекламите от AdSense. Иначе обратната логика не е добре - Adsense -> сайт -> трафик.

Но както казах, хубаво е да видиш как става и това набиране на трафик и създаване на уеб сайт. :) Ще са ни нужни тези знания и в бъдеще, да знаеш. ;)
 
От: Нов съм и искам да изкарам пари

да разбрах но за сега нямам сайт но искам да почна кажете с каква програма да почна чух че имало прогроми с готови шаблони даже за 5 мин правят сайт незнам дали е вярно но вие ми кажете ако знаетелл
 
От: Нов съм и искам да изкарам пари

дръпнах си adobe-dreamweaver cs3 ще ми върши ли работа ?
 
От: Нов съм и искам да изкарам пари

Blinky дай няколко идеи и да почнем ако може..:)

Терминал 2 и към Германия или Америка :)
 
От: Нов съм и искам да изкарам пари

blinky кажи ми от къде да почна изтеглих си dreamwear cs3 да почнали да направя сайт на каква тематика да е и обесни ми за незаконното ако си направе mp3 сайт законно ли ще е даи малко информация ако може...:)
 
От: Нов съм и искам да изкарам пари

Blinky дай няколко идеи и да почнем ако може..:)

Ако беше толкова лесно , всеки щеше да го прави...
 
От: Нов съм и искам да изкарам пари

да разбрах но за сега нямам сайт но искам да почна кажете с каква програма да почна чух че имало прогроми с готови шаблони даже за 5 мин правят сайт незнам дали е вярно но вие ми кажете ако знаетелл

Пич за 5 минути сайт още 5 минути да пуснеш рекламите и после само трупаш. Няма такова нещо за 5 минути сайт не се прави вземи първо почети малко поразгледай малко тук и там. Помисли си в какво си добър и тогава реши какво и как. Това за 5 минути няма как да стане.
 
Re: От: Нов съм и искам да изкарам пари

blinky кажи ми от къде да почна изтеглих си dreamwear cs3 да почнали да направя сайт на каква тематика да е и обесни ми за незаконното ако си направе mp3 сайт законно ли ще е даи малко информация ако може...:)

Защо ти е нужно да правиш сайт. Особено, ако сега навлизаш в това, те първа ще има да се сблъскваш с Дизайан, HTML, CSS, JavaScript, а и сигурно и PHP. Може да се научиш, но в последствие. В наше време има говори системи, които можеш да ползваш за твоя сайт. Виж тук: Wordpress Форум & Blogger / Blogspot. Това са готови системи и инсталацията им не е трудна. Имат дизайни за тях, а управлението на самия сайт става лесно от вътре.

Почни от това. Препоръчвам ти първия, който споменах. ;) Отдели си някакви парички за хостинг, домейн и почни са се учиш. Не мисля, че ще излезе дебели пари. Просто едно излизане ще спестиш. :)

Идеите ще дойдат. Но почни лека полека. Първо ниво - да успееш да правиш и настройваш готова система с дизайн и съдържание. Второ, започваш да го развиваш и разширяваш. Докарваш трафик трафик, като трета стъпка. И вече катериш в някоя посока - по-готин сайт, по-голям трафик. И чак тогава мислиш начини как да го обърнеш този трафик в пари. Това е идеята....Бих ти предложил и след време да пробваш други методи - онлайн магазини, собствен голям портал. И прочие.

Колегите са малко грубички, но а прави - няма как да пуснеш сайт и да почнеш да правиш големите пари, освен ако зад този сайт не седи солиден бюджет и добра идея. Иначе имали идея, и добра възвращаемост, има и кой да попиташ за финансиране. Но, по-добре започни сам. С добрите познания, идва и идеите. След време ще видиш нещо, ще искаш да го подобриш и да го предложиш. Или ще ти хрумне нещо, което пазара иска, а не се предлага и т.н.

И като стана дума за премиум теми, виж тук: Free Premium WordPress Themes
 
От: Нов съм и искам да изкарам пари

благодаря blinky ще почна по стъпката която ти си посочил тук ..:) а PGPLAMEN не съм навит да направя сайт за 5 мин само съм видял в youtube и съм попитал дали е възможно а както ми отговори че неможе благодаря ти много братле разбирам те напълно но сега почвам да уча нещата нямам нещо против това което каза ..:)
 
От: Re: От: Нов съм и искам да изкарам пари

blinky да ти кажа чесно не съм за големите пари да знаеш тук съм защото искам да науча нещо ... не е срам да питаш и да се учиш а срам е въобще да незнаеш..благадаря ти много знам че има и добри хора като тебе че да помогнат на хора които незнаят ..:)
 

Горе