Нов affliate

Tsanko

Member
Днес ми препоръчаха нова програма. Същата е като GenBucks ама е по неизвестна(поне аз до днес не я бях чувал) и по-малко промотирана. Гледам че доста хора тука се занимават с такъв тип програми и им харесва така че ще ви я дам :) Процентите са по-големи от на GenBucks и до колкото ми казаха доста добре се печели. Ето го и линка Leading Edge Cash
 
Няма 2ра като GenBucks :) тази ми прилича на JoeBucks и има хипер малко маркетинг тулс.
 
Миии незнам аз не съм промоутвал много GenBucks но тази ми се видя доста добра и смятам да я пробвам...
 
Бате, аз тези ги знам и акаунт си имам там, ама нещо им се ебава сайта. Нещо в кода им не е ОК. Иначе са втората по големина афф. програма за менс хеалтх. Незнам дали на теб ти дават някакъв проблем при логването иначе щяхме да ги аднеме във форума ама не сме много сигурни дали са тръстъбъл./:)
 
Миии за сега нямам проблеми. Аз днес се регистрирах и си влизам и всичко е ОК. На мен един познат ми я препоръча, който правел доста добри пари с нея. И другото хубаво нещо при нея е че можеш и да пращаш меили..
 
Това с меилите не е много добра идея заради многото проблеми които могат да възникнат. Ако ще позвате меили легално е хубаво да си платите на някоя фирма като aweber да ви менъжират листата и да ви редиректват урлтата.......
 
Само с чекове ли плащат, няма ли други начини за плащане , иначе найстина ми изглежда добро и мисля да го пробвам.
 

Горе