Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Ами ако и двамата ви устройва, защо да не е нормално :)
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Ами ако и двамата ви устройва, защо да не е нормално :)

Добре де, колкото и да си подценяваш труда 85 стотинки?!? Стига бе хора до там ли я докарахме?
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

За толкова ти оценява работата, явно се уважавате и двамата.
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Е да.. нямаше да е лошо да го закръгли на левче.. или поне на промоционалното 0,99... но и 85 не е зле :)
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Наближава черният петък и хората от сега се подготвят с промоционалните цени - 85ст. за 8,5 събмита :lol:
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Все пак и Коледа е близо.. Коледният дух и той е сред нас.. очевидно :)
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Вие го поглеждате от забавната страна то си е за смях, обаче не отиват на добре нещата :)
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Не не е нормално. 85 стотинки е подигравка. Или той не си оценява правилно труда или е някой 15 годишен :) А и зависи каква е услугата :) Сподели каква е услугата :)
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Да, за да кажем, дали е нормално една услуга да струва толкова, трябва да знаем каква е.
Имаше качване на рецепти или публикуване на статии за по 10-20 стотинки.
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

човекът може да е искал някаква символична сума пари, колкото да се отчете...
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

На мен дуди ми прилича на bdaaa клонинг, но пък бда си ползва adwordser, все някой трол ще да е, те меришат отдалече.
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Много зависи от услугата, а и от отношението към "работника".
Случвало ми се е да не изпращам проект за 0.05 лв., да 5 стотинки, но всичко беше, защото клиента реши, че иска една съвсем незначителна промяна, която ми отне около 3 часа, после пожела 2-ра, а на 3-тата му качих цената с 5 стотинки, като предварително знаех, че разполага с фиксирана сума в картата си, а проекта му трябваше спешно.
И така заради тези келешлъка и опита му да излезе тарикат, остана прецакан, а проекта после продадох за малко по-висока сума на друг човек.

Извод от историята, която не Ви засяга пряко: Човекът просто може да се е изгаврил с теб. :)
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Сигурно просто заради комичн0-символичния момент.
Примерно и аз обявих завършващи на *.50 лв цени в промоционалните си цени.
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

ако услугата е сексуална наистина е евтино, ама криза е все пак
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

а най-кофти е някой да определя стойността на интелектуалния ти труд.... :D
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

От тая тема разбрах, че неназован потребител е пискал да плати на зачервения dudi 85 стотинки за неназована услуга. В уравнението има толкова много неизвестни, че дори не си заслужава да се коментира.
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Магия!!! Нямя услуга, няма потребител, а на лице са 85 стотинки.... бизнес ъф ню дженерейшън
 

Горе