Нужда от съвет за сайт

От: От: Re: От: Нужда от съвет за сайт

Е, не се караме, няма защо да се караме. Просто това ми прилича на поредния случай, когато някой е взел пари да направи сайта на някоя фирма, но не са му достигнали знания и умения и сега иска от нас да свършим неговата работа, за която той взема пари.

Освен ако този път случая не е друг и собственика на фирмата се опитва сам да направи нещо и да е разбрал, че не може да се справи и да търси някой да му свърши работата.
Второто предположение е по на прав път:)
Мислиш ли че бих се хванал да правя чужди сайтове, като моя не мога да си оправя...
И не търся някой да ми свърши работа, а съвети от хора които се занимават професионално с това. Когато искам някой да ми свърши работа, искам оферта, разбираме се и действаме.:roll: Уважавам всеки труд, и винаги си плащам ако искам да ми бъде свършена работа.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Нужда от съвет за сайт

Як бартер:) Пиши на ЛС каква е идеята:)

Нали предлагаш бартер. Аз съм казал - изработка на сайт + поддръжка, вече ти на лично пиши какви са ти условията :)
 
От: Нужда от съвет за сайт

Дизайна трябва коренно да се смени, няма какво да отлагаш. Не подценявай хората, които отварят сайтовете през телефони, защото са страшно много, поне в моите сайтове са около 50%, така че със сигурност ти трябва responsive дизайн. Другото вече е въпрос на вкус.
Мерси за мнението, ще се възползвам. :roll:
 
От: Нужда от съвет за сайт

Не се сърдете на човека, аз лично съм пуснал 20 теми във форума на джумла относно това как да си инсталирам джумлата, пък и в крайна сметка има желание да си направи сайта сам и не се е справил чак толкова зле, а и всеки трябва да добива нови умения в крайна сметка.

Конкретно по сайта аз бих направил следното.

Бих инсталирал един WordPress в нова директория да речем gssot.com/newsite

Избирам си безплатна WordPress тема и си прехвърлям съдържанието.

Когато съм готов с всичко се връщам във форума и питам как да прехвърля сайта от събдиректорията.
 
От: Нужда от съвет за сайт

Благодаря на всички, които се включиха в темата и на ЛС. Получих полезни съвети и инфо.
Намерих и човек който да ме консултира и изработи нов сайт "когато му дойде времето".
Поздрави на всички. :roll:
 
Все пак за това сме във форума - да се учим един от друг. А и аз не можех да правя сайтове, сега горе долу ми се получава. :) Така, че ако си собственик на бизнес и имаш желанието да си направиш бизнеса като хората, гледаш всичко да ти е ОК, но за жалост не може да разбираш от всичко и това май е конкретния случай тук. И този случай не е някакъв казус, а доста честно явление. Най-вече тук. За това всеки, който иска да бартелира е добре дошъл все пак. :)
 
От: Re: Нужда от съвет за сайт

Все пак за това сме във форума - да се учим един от друг. А и аз не можех да правя сайтове, сега горе долу ми се получава. :) Така, че ако си собственик на бизнес и имаш желанието да си направиш бизнеса като хората, гледаш всичко да ти е ОК, но за жалост не може да разбираш от всичко и това май е конкретния случай тук. И този случай не е някакъв казус, а доста честно явление. Най-вече тук. За това всеки, който иска да бартелира е добре дошъл все пак. :)
Да. :) И поздравления за полезния форум. И интересен.:)
 

Горе