Нужното за популизирането на нов сайт?

cecipenev

New Member
Довечера, най-късно утре ще закупя домейн и хостинг и ще кача сайта си, но имам въпроси.

Какво е нужно за популизирането на сайта?

как да го кача в гугъл и другите по голями търсачки, ако може линкове?

как да му направя ключовите думи, за да мога да се 'боря' за по предно място в гугъл?
 
уеб сео го изтеглих, уж разбрах доста неща на края като си видях пощата 100 писма, всички искат плащане, за да ми качат сайта в търсачките им..

ще погледна, благодаря.
 
Free Submission to 40+ Search Engines - безплатно изпращане до Google и др. 40 + търсачки
Free Webmaster Tools- безплатни инструменти за Webmaster ( не знам как се превежда )
http://www.submitexpress.com/
 
Събмитвенето по SE е нож с две остриета, по-добре е натурално да ви бъде индексиран сайта. Със събмита може да се попадне в сандбокса ей така защото бате Г е казал.:)

Пусни му няколко линка от рилейтед сайтове и не спирай с граденото на бек линкове. Няма да мине много време и ще бъде намерен от линк партьорите ти, които линкват до теб. :wink: А и така бота разбира че има нов сайт в нишата - чрез обмяна с голямите в тази ниша. :wink:
 
CrAzY-MaST каза:
cecipenev каза:
бек линкове?
линкове сочещи към сайта ти, започни с линкове в подписа предполагам ще помогнат донякъде
Помага и то доста. Ако си с добра бройка - 100 ще се усети, не само при индексирането, но и при отчитането на бек линкове към теб в бъдеще. А след остаряването им - стават още по-ценни, сигурен съм че даже този форум има теми - страници, които са с добър рейтинг в Google, Yahoo или MSN. :wink:
 
Разгледай из форума. Има много интересни темички. Ще ти дам и линк да прочетеш едни мои статиики.

линк
 

Горе