Някои си направи първата продажба с Генбъкс :)

coolice каза:
и по изтещели случаи има бате аз бях попадал на един блог някакъв пич пиеше хапчета за уголемяване на п*ниса и блогваше през няколко дни имали резултати :)
Ама със снимки ли ... заеби :)
А тия всичките са такива измами, тва едно хапче да направи таква промяна с теб, което е невъзможно де, но за да може да стане значи трябва да са ебати хормоните и ебати синтетиките вътре.
А като гледам как си поръчват хората, ама тяхно си е тялото :D
 
Логиката е една! Ако не помогне, поне няма да навреди за това хората предимно се доверяват на хербал продуктите.
 
Аааа тея GB ме ядосахааа.... имам 4тири поръчки от Индия за Профинаст на обща стойност $764, което всеки сам може да си сметне колко е за мен и те са ми ги отменили защото не пращали до Индия. Разгледах навсякъде и никъде ама никъде не пише, че не пращат до Индия, а и вчера разбрах, че завода и централата са им в Индия :evil:
 
не всички се правят в индия и поръчките на MXMAN също не ги пращат до там салгат комент след това шипват някаво manxl и плащат същата комисионна. Поръчките деклаинд ли са или имат само комент защото ако са само с комент може и да станат

Пиши им да ги питаш дали има ли алтернативен продукт и ще шипнат ли нещо
 
По логоката, трябва да сменят името и да ги шипнат до Индия. Не виждам причина да са отекли тези ордъри. По-скоро са пендинг с коментар. Защото ако не шипваха до Индия щеше да си го пише и така да предопредят афилиейтите си за този район.

Както каза coolice, най вероятно ще ги шитнат с друг бранд, за да си гарантират всетовния за там. А техния си за вътрешният пазар с друго име. :wink: Но е хубаво и да попиташ някой от екипа им.
 
Сега ги питам в техния форум. Иначе 2 от поръчките са Cancelled за другите две чакат банковия превод но смятам, че и тях ще ги анулират.
 
Tsanko каза:
Сега ги питам в техния форум. Иначе 2 от поръчките са Cancelled за другите две чакат банковия превод но смятам, че и тях ще ги анулират.
А тези Cancelled са сигурно фалшиви. Това се случва много често за съжаление. Освен че има и такива които стават - има и много фалшиви. А между другото тези с Wire Transfer би трябвало да станат, щем са стигнали до този стадии, значи всичко на първо време е минало ОК. Но се чакат тези поръчки. Около 7-10 дена, май? :roll:
 
Blinky каза:
Tsanko каза:
Сега ги питам в техния форум. Иначе 2 от поръчките са Cancelled за другите две чакат банковия превод но смятам, че и тях ще ги анулират.
А тези Cancelled са сигурно фалшиви. Това се случва много често за съжаление. Освен че има и такива които стават - има и много фалшиви. А между другото тези с Wire Transfer би трябвало да станат, щем са стигнали до този стадии, значи всичко на първо време е минало ОК. Но се чакат тези поръчки. Около 7-10 дена, май? :roll:

Не са фалшиви коментара отдолу е "Profinast not shipped to India." , а wire до сега не съм имал и незнам колко време отнема.
 
wire понякога нестават зависи доста имаше един период когато луми се оплакваше че от 12 wire нито един не станал a при нас ставаха на 100% сега и ни си имаме такива които не стават :(
 
coolice каза:
wire понякога нестават зависи доста имаше един период когато луми се оплакваше че от 12 wire нито един не станал a при нас ставаха на 100% сега и ни си имаме такива които не стават :(
Да при всеки е различно, доколкото съм запознат то си е до клиент и това дали има проблеми с трансфера. Всичко си е до клиенти. :wink:
 
Още от самото начало, когато пуснаха профинаст - не го доставят в Индия

ebizzaowner го усети това на 22 Май
 
Ура, най-накрая, $3 от 3 рифъръла :)
Остава и гуглето да индексира сайтовете ми и може и да имам късмет.
Хихихи
 

Горе