Някои си направи първата продажба с Генбъкс :)

arsenal

Playa
С този пост, искам да похваля пред всички един член от нашият форум, че е приложил части от това което сме споделяли помежду ни и е дало резултат тоест голяма продажба и му желая това да е началото на пътя към големите пари, наистина се радвам за него и се надявам, че и всички останали, ще реализират положителни резултати в онлайн бизнеса. Ще запазя анонимсност и няма да кзавам кой или коя е, ако той/тя реши може да сподели впечатления и др. Успех на всички и честит празник на тези които го празнуват :)
 
Хахах тва е както тоя виц:
Съобшение по радиото: За сега се запазва в тайна името на Иван Петров който живее на улица "Георги Кирков" №5 бход Б етаж 3 апартамент 14 и който спечели от лотарията 3 000 000 $ :lol: :lol:
Така де назад към сериозността браво на него/нея :)
 
Браво на който и да е ;) И нека всички ние споделм неговата участ :D

btw според мен това е DEATH :D
 
arsenal каза:
кое те кара да мислисш че e DEATH moже да си ти Киби

де да бях аз ;) Аз съм от седмица в "играта", а мисля, че ще ми е нужно повечко време за да си имам потребители. А мисля, че е той защото в профила му има сайт от там ;)
 
я споделете сега кои колко е направил та да се надъхаме и ние;)това си е половин надъхване:)
 
Tsanko каза:
Дали ще те надъхам яко ако ти кажа че има няколко човека които взимат
по милион на месец :roll:

това по-скоро ме спича :( защото знам, че едва ли ще постигна това ;)
 
Tsanko каза:
Дали ще те надъхам яко ако ти кажа че има няколко човека които взимат
по милион на месец :roll:
Кажи им ЕГН-то номера на личната карта и трите имена за да ги "посетя" :lol: :lol: 8)
 
Tsanko каза:
Дали ще те надъхам яко ако ти кажа че има няколко човека които взимат
по милион на месец :roll:
В този форум ли някои :) ако е тук честито :D и не само по милион на месец а по повече :)
 
Този хубавец няма ли да се издаде най-после и да разберем какво е спечелил 8)
Завиждам му - благородно :D
 

Горе