Някой да знае какво се случва с булсатком?

От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

Сателита е паднал май :rolleyes: .. интересно че имам само HD каналите , а всички останали липсват
 
Re: От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

май е нещо сериозно

То винаги е сериозно при тях. Аз за това се отказах от тях. Абсолютни аматьори, че единия от техническите ми обяснява да съм си търсил алтернатива, защото нямам изложение. Факт е, че компанията е заседнала в миналото и това ще е прецака много. Но така е, не в важно, че изоставаш технически, по-важно е шефовете и да карат последни модели мерцедеци. ;)

Не искам да ви сдухвам, но това няма да е казус. ;) Още чакам да ми върнат едни 14 лева, където им платих, а не ползвах нищо. Като закъснея с един да платя, спират ми на момента телевизията, а като трябва да ми върнат пари за нещо, което съм им платил и не съм ползвал - минават месеци. Супер мизерници са. Никога повече с тях.

Дори не са пуснали съобщение на сайта си и по канал някой - техния какво се случва. Абсолютни аматьори. Моя съвет е не се занимавайте с такива фирми. Изчакайте си договорите и подпишете с друг. Тези с тия чинии нямат бъдеще.
 
От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

Аз също нямам телевизия от Булсатком.

(Ама не съм и техен абонат, за щастие!)
 
От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

сайта има е махнат и на негово мястопише това:

В момента има технически проблем свързан с излъчването на голяма част от каналите на Булсатком.
Работи се усилено по неговото отстраняване.
Извиняваме се за причиненото неудобство.
 
Re: От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

сайта има е махнат и на негово мястопише това:

Ее, поне има нещо. Ще ви пуснат бонус от 2-3 дни HBO и Сенемата и готово. Така се компенсират най-често.
 
От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

Боклуци са, ето тук какво ми се случи с тях за няколко месеца, в момента имам договор с тях обаче няма да им плащам уж съм в чужбина и ми спряха договора, като се върна да им звънна да го подновят :D Ще има да чакат :D

Защо булсатком са боклуци?
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=55360
 
От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

Абе тия се дънят все повече и повече. Мисля, че сами искат да се фалират. Аз и в друга тема преди няколко месеца писах, че тук във Варна е страшно зле, имат 2 коли за целият район със селата, пуснал съм от май месец завка за приемник и до ден днешен нямат да ми дадат, обаждам се, питам ги и последното, което казват е, че за нови абонати е давали приемници засега :). Е то това, ако не е автогол :). Приключвам с тях и не само аз, много хора се отказаха.
 
От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

Абе тия се дънят все повече и повече. Мисля, че сами искат да се фалират. Аз и в друга тема преди няколко месеца писах, че тук във Варна е страшно зле, имат 2 коли за целият район със селата, пуснал съм от май месец завка за приемник и до ден днешен нямат да ми дадат, обаждам се, питам ги и последното, което казват е, че за нови абонати е давали приемници засега :). Е то това, ако не е автогол :). Приключвам с тях и не само аз, много хора се отказаха.

Да, просто спиране на плащанията и това е :) Те ни мотаят както си знаят, дори тук в София.
 
От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

Да видим какво ще направят с лиценза си за ГСМ, уж всичко беше готово...това беше преди половин година. Перат се някакви пари яко или по-скоро се крадат и отиват в некой джоб, то края е ясен от подобни ситуации и това е началото на края както се вижда.
 
От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

И дядо ми изпищя. Много често му спира телевизията, щяхме да ходим да ги грабим, пак да ходат дапм я оправят, но този път не е само при него проблема.
 
Re: От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

Да видим какво ще направят с лиценза си за ГСМ, уж всичко беше готово...това беше преди половин година. Перат се някакви пари яко или по-скоро се крадат и отиват в некой джоб, то края е ясен от подобни ситуации и това е началото на края както се вижда.

Кви GSM бе, тия кенефи ли? Разгледайте кабелната на Mtel или Vivacom и после на Bulsatcom и вижте за какви космически разлика става дума. По-скоро вървят леко назад, отколкото напред. Мисля, че скоро някой доста бързо ще ги фалира, и се надявам (защото не съм лош човек) някой да им предложи да ги купи преди да ударят с нос дънното.

Във Варна не знам как е, но тук всичките ми съседи се отказаха и за тяхно щастие дойде тия 5 години на Vivacom, та направо си паднаха и добра оферта. И за съм максимално честен - интернета им бе на ниво, няма да си кривя душата, но това отдавам да едно единствено нещо - изкупуването преди време на малки квартални доставчици. Така например в Красна поляна купиха Юнайтед нет, които бяха супер добри с услугите си. И чиниите им са доста по-малко от тези на ITV Partners, което се сещате и за какви проблеми прави.

Че едната ми се кара по телефона, кравата ме пита дали някой ми е звъннал и защо не ми е звъннал, за да ми оправи кабелната телевизия. Не е истина - скоро ще ги четем и тях в черните статистики. Такава фирма не оцелява в агресивна пазарна икономика каквато е в тази сфера.
 
От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

Уж ВИК са отрязали оптичен кабел и от там цяла БГ без ТВ. Правете му сметката сега щом другите оператори надушиха къде им лежат кабелите през ден ще има тука има тука няма. :)

Добре че белята не е станала вчера по време на мача, че тогава щяха да ядат псувните от много хора. :D
 
От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

Аз намерих решение за тези услуги преди години - махнах телевизията. Изцяло, заедно с телевизора. Сега се чудя на акъла си за какво ми е била, че и такси да ми събират.
 
От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

Аз не можах да повярвам какво се случи вчера. На жена ми бащата е с булсатком и му го спрели на първи, защото не е платен. Той ни звънна да му го платим и аз го направих през epay - там е регистриран и излиза като има задължение. Работата е там, че след 2 дни, на 3-ти той ни каза, че още му излизало съобщение, че таксата не е платена - бил помислил, че не сме го платили. Звъннах им, обади се една жена и ми каза, че щом не съм платил през техния сайт, а през epay, имало 2-3 дни закъснение :) Плащаш си и след 3 дни вече можеш да гледаш телевизия. Чудно ми е защо въобще са пуснали възможност за плащане през epay като не могат да се оправят с него? Добре, че като дойдох във Варна и исках да се пускам към тях ми казаха, че не били стигнали до въпросния блок и искаха да ги чакам 1 месец. Включих се към Виваком и съм доволен.
 
Да, абсолютни цървули. Ще ти го цъкнат на 1ви, ама те като нещо се издънят, както последно време при мен също се случваше... "Аа, имаме проблем, ама ще го реши..." Айде майната ви. Все едно само те са на пазара. Аз сега съм с Виваком също. Някакви нещастници, човек. Аз мога да нямам телевизия 2-3 дена, ама на тях не може да им се забавиш 1 ден с таксата. И по мое време с тях имаха някакъв проблем с epay. Всички други ОК, ама тия все назад. И след като ми се случи това с чинията, реших, че след 3 години е време да се разделим. И без това нищо не се случи за това време освен, че вдигнаха таксата с неква сума. Смешки.
 
От: Някой да знае какво се случва с булсатком?

Определено Булсатаком в момента изпитва затруднение ... от близо 40 дена няма приемници в нито един офис в страната, а сега и сигнал няма.
Въпреки това не може да ги наречем аматьори, след година ще са единствения бг оператор със собствен сателит в космоса.....
 

Горе