Някой да знае тема/готова система като този сайт?

От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

Абсолютно всяка популярна готова CMS система може да прави това ;).
Иначе това най-вероятно е някоя дипломна работа на студент, който е мислел че ASP става за нещо :)
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

с WP-са за 30 минути работа е
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

с WP-са за 30 минути работа е
Точно Wp не искам ... няма да стане, ако дневно ще има над 300хил. импресии и над 4000 души онлайн и то за гиф-чета :X
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

Тогава ти остава варианта с къстъм система.
Ако ще е само ще е поорязана от към функции няма да ти вземат много.Все пак това са само снимки + предполагам коментари от фейсбук
Точно Wp не искам ... няма да стане, ако дневно ще има над 300хил. импресии и над 4000 души онлайн и то за гиф-чета :X
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

Точно Wp не искам ... няма да стане, ако дневно ще има над 300хил. импресии и над 4000 души онлайн и то за гиф-чета :X

Че защо не? Това ми е първоначалната цел - 300к импресии дневно и 4 000 човека онлайн. Новинарски сайт на Уордпрес. Има си начини да се направи!
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

Че защо не? Това ми е първоначалната цел - 300к импресии дневно и 4 000 човека онлайн. Новинарски сайт на Уордпрес. Има си начини да се направи!

Толкова нерви косила съм имал с този Wordpress ... Ужасен ужас ....
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

Някой да знае тема/готова система като този сайт -> Цък
Мисля, че това може да го постигнеш с всяка една тема, дефолтна на WP. Мисля, че една изчистена ще ти свърши най много работата. Ето виж тук: wp-themes.com/clear-line/?TB_iframe=true&width=1241&height=554

Също така: Twenty Twelve и Leaf. С малко пооформяне, ще стане. ;) Все пак и онази е пипана, и то като гледам не малко. :)
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

Дърпаш от самия сайт HTML кода, инсталираш Symfony2 да кажем. Нареждаш темлейт променливите в HTML кода, слагаш и sonata admin bundle за админски панел. Абе с тестването и оправянето на разни прищявки , ако е само тая страница естествено - 3-4 дена, аре седмица щото 100% ще поискаш още някоя дивотия в сайта. На какъвто искаш трафик ще издържи такава комбинация.
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

@mnnedialkov ако не намериш решение пиши едно ЛС, може да измислим нещо (имам подобен проект).
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

Че защо не? Това ми е първоначалната цел - 300к импресии дневно и 4 000 човека онлайн. Новинарски сайт на Уордпрес. Има си начини да се направи!

Поне го сподели кой е начина :wink:

512 ram, 7400 requests per second. Това ми е рекорда за сега, по-малко от 512 почва да каршва :p. И то даже без memcached, opcode cache или varnish. Вече ако тези 4 000 човека коментират и слагат нови публикации просто се добавя memcache, opcode и microcache. И повечко рам де.

А за темата - всяка, дори с default-а и без добавки. Това ако става въпрос за WP. Разгледай готовите, може би някоя от тип портфолио би свършила работа. Не мога да ти препоръчам, защото съм много зле, когато трябва да избирам нещо. За моя блог търся от 2 месеца ако не и повече :lol:
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

Колега ползвай Joomla, а ако ще ти трябва за много посещения Drupal даже пробвай 8ма версия. Стига с този WORDPRESS. той е само за блогове и малки фирмени сайтчета
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

Стига с този WORDPRESS. той е само за блогове и малки фирмени сайтчета

Не е вярно това, просто не му знаете възможностите.
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

Отскоро съм се хванал с WP и мога да ти кажа , че такива изказвания правят само хората които не са хванали цаката му.
Ест на всеки няма как да се хареса,но е перфектна платформа за почти всякакъв вид сайтове .
Знам ги стигат до края на 2рата страница безплатни плъгини или теми :Д
 
Re: От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

Стига с този WORDPRESS. той е само за блогове и малки фирмени сайтчета

[video=youtube;oAKG-kbKeIo]http://www.youtube.com/watch?v=oAKG-kbKeIo[/video]

Кажи го същото на някой от тези http://en.wordpress.com/notable-users/ ;) А защо не и на някой от тези http://wordpress.org/showcase/archives/
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

Аз успях да си направя нещо сам ... http://www.gifche.com/ Тези го тествам и скоро масово ще го пускам в фб страниците си! Но наех един колега от сайта и скоро ще го направим, т.е той ще го направи! :D :) Иначе gifche.com е под блогспот :D
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

Добра идея, това се връща на мода. Даже социалните доста гледам шер от 4фиг или нещо такова беше. Давайте смело, и гледай само да имаш максимано социални елементи по сайта, за да има опция да плъзнеш сериозно тал. Даже едно съветче - давай закачливи и забавни комектаринпод тях. Развмивай и ще имаш успех. ;)
 
От: Някой да знае тема/готова система като този сайт?

ако гледаш точно еднакво към еднакво с този уеб сайт и дизайнът му най-вече имам предвид ..
 

Горе