Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

vaskoa

New Member
malpetra
Happy New SPAM Year
Ентусиаст
Offline Offline
Пол: Мъж
Публикации: 156
Местожителство:
Japan

HTML:
Zdraveite! SPAM DO DUPKA PREZ NOVATA 2011       
Posetete http://www.predpriemach.com/ Veseli praznici ot PREDPRIEMACH

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=538084.msg17452329#msg17452329

и така на много места ...
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

xaxaxaxaxaxa
 
Колега, ти и в бгмама ли четеш/пишеш? :D

разбира се, главно там :). тука по-рядко.
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

То там е яката работа къде ще намериш на друго място толкова много отегчени от живота и недоклатени мадами :) - Ама и там скоро май чакалите ще станат повече от кифлите :)
 
някои които не ни харесва си пробва спам бот ли с нашето име?

пп във форума тук също има майки с деца коиот си запълват времето докато бебета спят с онлайн бизнес и допълнителен доход ю

ппп невиждам нищо странно и татковците които искат да са информирани да го четът
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Даже е силно препоръчително да го четат БГтатковците, ако не са да почват щото има доста интересни теми, които са ни по тематиката например доставките - доставките на задната врата
http://archives.bg-mamma.com/archive/index.php?topic=214430.0
 
Re: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

То там е яката работа къде ще намериш на друго място толкова много отегчени от живота и недоклатени мадами :)

Ето един правилно ориентиран човек :).
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

С''наложен платеж'' ли плащат
 
Re: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Даже е силно препоръчително да го четат БГтатковците, ако не са да почват щото има доста интересни теми, които са ни по тематиката например доставките - доставките на задната врата
http://archives.bg-mamma.com/archive/index.php?topic=214430.0

От къде го изкопа това :):) заболя ме корема от смях.
Правите ли анален секс?

Майка 1: Даже си сложих спирала там, да не взема да хвана.
Майка 2: Ми не правим. не ще, боляло го било после дупето. :lol::lol:
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

то си зависи от кифлата по отворените сигурно приемат и по банков път и по ПП и тн.
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Да, някой иска да ни натрупа "популярност" по кофти начин. Ако не са го баннали, то проблема си е техен. Единственото хубаво на този форум е количеството трафик, което генерира. Не виждам нищо друго положително. Никоя от тях няма нищо в главата освен по цял ден да си чешат езиците в този форум, на никоя не и идва на акъла да се развива допълнително. Защото едно е да гледаш дете и да си помагаш с литература и / или друг вид интересни неща, които ще ти влязат в практиката и в бъдеще за докарване на пари, за да помогне в бюджета на семейството. И съвсем друго е да седиш по цял ден и да си развиваш фермата във FB или да спами форума на майките, други индивиди от споменатия вид. И после парите не стигали. Казвам това, защото гледам как пълнят новините с неуправдани майки и мъже, които издържат семейството, защото майка гледала детето. Просто нацията ни е толкова мързелива, че чак се плаша. Кофтито е, че си намират оправдание защо са в това положение, а не започнат от въпроса - не съм ли аз причината за това. И в заключение ще кажа, че това (колкото и нескормно да звучи) е може би най-преспективния линк, който ще се пусне там. Нищо, че е под формата на спам. ;)
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Хах.И аз взех,че се зачетох.Тия не си поплюват там.
''Не,никога няма и да опитам''-после реват защо мъжете им не им обръщат внимание и прескачат до най-близкия публичен дом.
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Почти на всички познати съм им казвал за възможността за изкарване на допълнителни доходи от нета. Никакъв интерес. Чак им се дразня понякога, защото като има интерес ще си помагаме взаимно.
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

после реват защо мъжете им не им обръщат внимание и прескачат до най-близкия публичен дом.
Никоя от тях няма нищо в главата освен по цял ден да си чешат езиците в този форум, на никоя не и идва на акъла да се развива допълнително.
.. къде ще намериш на друго място толкова много отегчени от живота и недоклатени мадами :)

Хайде малко повечко уважение към дамите ...
Да си правите изводи за всички потребители там по това какво се пише в "Клюкарника" е все едно някой да прегледа 'Кофата' тук и да реши, че потребителите са два вида-неграмотни дезориентирани спамери и стари хейтърски кучета. Не е реално, нали? :)
 
  • Like
Реакции: vbTK
От: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Правилно.Взимам си поука:).





Хайде малко повечко уважение към дамите ...
Да си правите изводи за всички потребители там по това какво се пише в "Клюкарника" е все едно някой да прегледа 'Кофата' тук и да реши, че потребителите са два вида-неграмотни дезориентирани спамери и стари хейтърски кучета. Не е реално, нали? :)
 
Re: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Да, някой иска да ни натрупа "популярност" по кофти начин. Ако не са го баннали, то проблема си е техен. Единственото хубаво на този форум е количеството трафик, което генерира. Не виждам нищо друго положително.

по скоро се оптива някои да ни изкара нас спамъри което е кофти хеитват ни здраво :twisted:

иначе братле всеки форум си е различен и си говорят за различни неща препдолагам си объждат бебетата но си имат доста офтопик аз там попаднах преди много години като търсех информация за имуностимулатори видях че препоръчват ехинацея приех го на доверие и от тогава не ми се налагало да пия антибиотици:D
 
От: Re: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

по скоро се оптива някои да ни изкара нас спамъри което е кофти хеитват ни здраво :twisted:

иначе братле всеки форум си е различен и си говорят за различни неща препдолагам си объждат бебетата но си имат доста офтопик аз там попаднах преди много години като търсех информация за имуностимулатори видях че препоръчват ехинацея приех го на доверие и от тогава не ми се налагало да пия антибиотици:D
Както каза паркетния лъв - Евгини Минчев - няма лоша реклама. :)

Доста прост народ ще се събрал там, ако мислят, че админите или някой нормален тук ще спами нарочно, за популяризиция. Тук (ако отделят малко от безценото си време) ще видят, че сме прекалено заети да правим пари, за да се занимаваме с техния форум. Иначе да ги видиш как кълват на буксто сайтове, братле. :)

Не съм с негативно мнение за форума, дано не съм прозвучал хейтърско. Просто там да ги прегази възможността да правят пари да мине през крака им, пак няма да я видят. :) Това ме дразни в хората там. Пък и този е спамнал и тук, което автоматично ни изключва, като организатори на това лошо деяние. ;)
 
От: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)





Хайде малко повечко уважение към дамите ...
Да си правите изводи за всички потребители там по това какво се пише в "Клюкарника" е все едно някой да прегледа 'Кофата' тук и да реши, че потребителите са два вида-неграмотни дезориентирани спамери и стари хейтърски кучета. Не е реално, нали? :)


Какви дами са това?
Това са 90% брак в този форум... брак и телесно и духом...
това са бедни злобни и дебели маминки...
само се чудят как да отслабнат докато плюскат!
то не става хем да топаш мекиците в шоколада, хем да искаш да си слабичко, а да висиш пред компютъра и да търсиш в кой магазин има промоцийка за да си купиш нещо със заплатата на оня ПРОСТИЯ ТЪПАНАР ДЕТО ТИ Е НАПРАВИЛ БЕБЕ, щото е бил пиян и сега цял живот ще плаща! Там трябва да ги издирят по ip-адрес всички участнички и да ги изправят пред стената! Трябва да обсъждат темата, "Какво да направим за да получим секс" опция 1 - да дадем 5 лева за шише ракия! или опция 2 - да дадем 5 лева за батерии!
 
Последно редактирано:

Горе