Някой за среща на форума септемрви месец

Нито едно от изброените ,не ми се е случвало. Няма как да разбереш какво ти говоря, защото повечето хора просто те отбягват, което явно те кара да си мислиш, че си права. Дължи се на факта, че не всеки може да отстоява позиция срещу агресивни тролски атаки. Случайно обаче, едната ми работа е свързана с решаване на много по-тежки спорове, така че дори не ставаш за разгрявка :) Тряба също да знаеш, че въобще не ми пука дали съм ти симпатичен или не :) Глуп@в@ си, то е ясно, щом трябва толкова пъти да ти го казвам и показвам. Обрисувам те качествено и доста автентично, а това че е смешно е само от полза. За това, въпреки че ти е невъзможно, можеш поне да опиташ да си представиш, колко страно изглеждаш отстрани. "Обсебване на тема" чрез стимулирането и е поредната твоя глупост. Личн живот има всеки. Това, че нямаш капацитет да напишеш един смислен коментар не значи, че имаш личен живот. Значи че си тъп@. Естествено, че не си ми виновна. Просто ти отреагиам на простотията, което си предизвикваш сама. :) Устроена си толкова елемнтарно, че ако не се караш с някого просто изчезваш в забвение.
В тоя форум едва ли има толкова дълъг пост, който да не казва нищо. :D
Веднъж да съм съгласен с бандито, ама да не си кривим душата, че те слага в малкия си джоб. :D
 
Влизам в темата, очаквам да чета за дати и локации за срещата. То 6 страници спам. Амуна ги правеше тия работи, ама поне човека има чувство за хумор и темите които засираше винаги бяха много забавни. Съветвам Блинки или някой друг да направи нова тема за срещата в която да се пише по същество и да се модерира така че да няма спам.
 
Влизам в темата, очаквам да чета за дати и локации за срещата. То 6 страници спам. Амуна ги правеше тия работи, ама поне човека има чувство за хумор и темите които засираше винаги бяха много забавни. Съветвам Блинки или някой друг да направи нова тема за срещата в която да се пише по същество и да се модерира така че да няма спам.
То, като гледам и разбирам защо са Ви трудни срещите, като цяло... Блинки явно е виртуоз в администрирането, щом форумът все още не е променил името си на "Русофилска наглост".
 
то и аз съм предприемач.
има ли хора в форума, които буквално не са знаели от къде ще им доиде грантът или стартъп капитала. (с идеи нали) ?
 
Гледам и чета темата, леко поскръцвам зъби ... смеейки се, и си казвам "Ето я причината България да е толкова бедна и толкова невзрачна." Наистина, "Предприемачите" ни с главно "Г" — са си невероятни.
 
А кой ще пуска пул за град и дата, това всеки се скатава, а месец септември вече е другия месец... София беше последния път, нещо моряците, освен да вземат този път инициативата...
 
А кой ще пуска пул за град и дата, това всеки се скатава, а месец септември вече е другия месец... София беше последния път, нещо моряците, освен да вземат този път инициативата...
Почнахме я с тебе тази тема, но не пресметнахме нещо много важно. Каним на среща тролове, които така трябва да се разкрият. Те ще си потърсят повод да не дойдат, разбира се. Губи им се тролското, ако се появят с лицето си на такава среща.
 
Последно редактирано:
Мислете дата и място, другото е лесно
Мислиме, мислеме и нищо пак не измислихме, времето си минава. Освен пак на същото място от последния път в бирарията?
 
Нещо като форумна традиция, всяка година на едно и също място събиране на колегите, за опресняване на текущите тенденции в интернет. Няма какво да се преповтаряме, че нашият бранш е адски гъвкав, буквално всеки ден се променят правилата на играта, я било в - Google, Facebook, Instagram...., също и за онлайн магазините - новите тенденции, какво харесват евентуалните клиенти, също и за дизайнерите - това лого да създадеш не е само да си отвориш фотошопа, програмистите - всякакви гнусотии внедриха в CSM-те, я друпал, я джумла, я врътпрес. Програмистите които си пишат собствен код, там вече има толкова въпроси, колкото и отговори могат да ни минат през главата. За хостинг провайдърите не смея дори да си отворя устата, че ще ме направят на поничка:) За крипто валутите - там не разбирам.
Абе има за какво да си говорим, какво се вика:)
 
За мен най-оптималния вариант е В. Търново или Арбанаси. В центъра на България е, много хора не им се ходи в София. Мисля, че всеки може да отдели кинта да си направи кефа за 1 уикенд, хем ще е интересно, хем няма мърдане :D
 

Горе