Някой знае ли кой е този пич ¦•••SHERIFA•••¦

DonMakaveli

Well-Known Member
Здравейте,

Този пич ме е изумявал с отговорите си по различни теми. Интересно ми е да разбера повече за този човек. Не е влизал отдавна доколкото виждам. Ако някой знае нещо за него, с какво се занимава и т.н.
 
И той като странника, вискяр и ония пишман снимкаджия се преселиха във фейсбук. че там лесно се отърват от всеки който им сипва като с един клик го блокират.
Педали
 
@GORGO имам тука един американски царевичен кочан, доста е обемен щото е с нитрати. Мога да ти предложа 50 лева да седнеш на него. Или просто да изтриеш предното си мнение, защото изброените от теб хора са дали повече на форума, отколкото ти някога ще дадеш.
 
И той като странника, вискяр и ония пишман снимкаджия се преселиха във фейсбук. че там лесно се отърват от всеки който им сипва като с един клик го блокират.
Педали
Всъщност, ако му видиш профила, не е активен от 2014-та година. А Вискяра не съм го засичал тук от много време. Но пък във фейса е доста активен. :) Доста хора предпочитат там да се карат и размишляват, но всеки път когато потърсят нещо в Google, си идват насам. :) Но да, доста герои липсват. Сещам се за няколко: redrum, Fozzy, harkon, DEATH, CrAzY-MaST, BATTERY и кум други. Щеше ми се от време на време да влизат за по едно мнение. :)

И определено не си прав за тях. Наистина стойностни хора и им благодаря, че са дали толкова много на хората тук. От 2009-та и аможе и по-рано са част от това местенце. И сега след повече от 10 годни съществува, благодарение на такива хора. ;)
 
Последно редактирано:
Всъщност, ако му видиш профила, не е активен от 2014-та година. А Вискяра не съм го засичал тук от много време. Но пък във фейса е доста активен. :) Доста хора предпочитат там да се карат и размишляват, но всеки път когато потърсят нещо в Google, си идват насам. :) Но да, доста герои липсват. Сещам се за няколко: redrum, Fozzy, harkon, DEATH, CrAzY-MaST, BATTERY и кум други. Щеше ми се от време на време да влизат за по едно мнение. :)

И определено не си прав за тях. Наистина стойностни хора и им благодаря, че са дали толкова много на хората тук. От 2009-та и аможе и по-рано са част от това местенце. И сега след повече от 10 годни съществува, благодарение на такива хора. ;)
време е за членски карти
 
време е за членски карти
И списък със сайтове, където да си изпросиш отстъпки под предлог, че си valuable member :D

@Blinky - старите кучета и във FB вече не са активни. Малко останахме тези със свободно време за губене.
 
Всъщност, ако му видиш профила, не е активен от 2014-та година. А Вискяра не съм го засичал тук от много време. Но пък във фейса е доста активен. :) Доста хора предпочитат там да се карат и размишляват, но всеки път когато потърсят нещо в Google, си идват насам. :) Но да, доста герои липсват. Сещам се за няколко: redrum, Fozzy, harkon, DEATH, CrAzY-MaST, BATTERY и кум други. Щеше ми се от време на време да влизат за по едно мнение. :)

И определено не си прав за тях. Наистина стойностни хора и им благодаря, че са дали толкова много на хората тук. От 2009-та и аможе и по-рано са част от това местенце. И сега след повече от 10 годни съществува, благодарение на такива хора. ;)

На мен Амун ми липсва, няма такъв уникат. На фона на днешните селски разправии, войната му с Никс беше като междугалактически сблъсък :) Също и redrum, бяхме си приятелчета с него.... Не знам, дали щото бяхме млади, дали щото минавахме през места, от където никой не беше минавал, ама това време си беше яко забавно. Те и хората бяха други, може да сме се карали по темите, ама си имахме уважението. Тези дето дойдоха след нас не ме кефят нещо.... Мързеливи нагли копелета, нищо не искат да правят, чакат всичко на готово. Имат цялата информация на света, която ние нямахме, а се занимават с някви мишкарски работи....

И друго смешно наблюдавам последно време. Преди аз виках на Вискяра Чиче това, чиче онова.... Сега почнаха на мен да ми викат така. Въййй :eek: Остаряхме в тоя форум, ебати....
 
@s1yf0x . Някой ги засичам в мрежата. Бгколинара, заека, който се сеща кой е, Вискяра, Вецков. Но и много ми липсват. Колкото до амонт, ме съм го вкарал в списъка, защото видях някакво влизане от него миналата година. Реших, че е наминал само да ни види. Но не е писал тук. ;)
 
@s1yf0x . Някой ги засичам в мрежата. Бгколинара, заека, който се сеща кой е, Вискяра, Вецков. Но и много ми липсват. Колкото до амонт, ме съм го вкарал в списъка, защото видях някакво влизане от него миналата година. Реших, че е наминал само да ни види. Но не е писал тук. ;)
Злия веган то виждам в офиса от време на време, заека само пари налива, не го виждам.
 
Последно редактирано:
Злия веган то виждампвпофиса от време на време, заека само пари налива, не го виждам
Ти ще кажеш и за нбсп. :) Но той не влизаше много тук, защото имаше други грижи с едни други потребители, а отчасти същите. :)

Оги и клокси са си активни във фейса.
 
Ей, много звезди липсват. Старите доста удариха рамо на този форум да стане това, което е сега. Аз съм тук от има няма началото му. Всеки един новобранец тук с претенции кой какъв е меко казано жалък. Повечето нови тук не са от тестото на тия от едно време и това си личи яко както в постовете им, така и начина им на изразяване. Те дори не могат да уцелят скапаната секция Пазар. И идват за да се изсерат нещо, почти не си спомням случай някой освен да си пусне спама, да сподели нещо полезно и ценно. Ама то какво да се очаква, то и поколенията рязко затъпяват. За култура на взаимопомощ дори не може да си говорим.
 

Горе