Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Системата също зависи и от това към кой пост са дадени репутациите. Ако 5 човека дадат положителна репутация на един и същ пост на даден потребител, репутацията няма да се увеличи толкова колкото ако 5 човека дадат репутация на 5 различни постове.

Хмм, в тва па къде е логиката? Тая система става все по-интересна. :)
 
От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Хмм, в тва па къде е логиката? Тая система става все по-интересна. :)
Интересна е, да. :) Четох го преди време в съпорта на форумната система.
 
От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Не си ме засегнала. Само извинявай, че съм пропуснал предложението, но в кой пост е, защото не съм чел цялата тема? За какво е то? Силните потребители дават и силни репутации, тези с малкото - малко. Това е идеята. Ако си много силен потребител може силно да озелениш някой или да го пратиш в много червеното, от където се иска много желание и участие тук (добро участие), за да си върне поне малко елен профила.
 
От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Това с репутациите е много интересен феномен. Ако се задържаш у форума редовно ти става много драго да ги получаваш и да ги ползваш. Ставаш като наркоман, който си получава дозата. Направо си за психиатър. Обаче щом те отнесе вятъра в друга посока и отскачаш от дъжд на вятър вече си минал абстиненцията и се чудиш за какво са всъщност... Тия житейските неща като те обладаят набързо надрастваш безсмислените. Отиваш в другата крайност и стигаш до извода, че има нещо сбъркано в тая система.
 
От: От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Това с репутациите е много интересен феномен. Ако се задържаш у форума редовно ти става много драго да ги получаваш и да ги ползваш. Ставаш като наркоман, който си получава дозата. Направо си за психиатър. Обаче щом те отнесе вятъра в друга посока и отскачаш от дъжд на вятър вече си минал абстиненцията и се чудиш за какво са всъщност... Тия житейските неща като те обладаят набързо надрастваш безсмислените. Отиваш в другата крайност и стигаш до извода, че има нещо сбъркано в тая система.

Не съм убедена, че схванах смисъла на това, което се опитваш да кажеш, но ще поясня, защото ми се струва, че биеш в посока: ''За къв дявол са ти тия репутации?''.

На мен репутацията, която имам не ми е нужна, ама изобщо! Обаче, след като така или иначе я имам, защо пък да не я използвам за нещо добро - да удрям едно силно рамо на потребителите с по-ниска репутация, например?!
Темата не е пусната, заради мен, а заради хората, на които давам репутации. Те са ощетените в случая и това ми е леко криво. На всеки му е приятно да получава положителен фийдбек, а дали това ще са точки, титли, нашивки или круши е все тая. Знаем, че в реалността има по-важни неща от форумните репутации, както и че в другите измерения (времеви и пространствени) има много по-важни неща от глупостите, с които се занимаваме в материалния свят, ежедневно. А за абстиненцията и психиатрите можем да дебатираме много, но не виждам смисъл да го правим, пък и реалността ни чака с по-важни задачи. Успех! :)

Силните потребители дават и силни репутации, тези с малкото - малко. Това е идеята. Ако си много силен потребител може силно да озелениш някой или да го пратиш в много червеното, от където се иска много желание и участие тук (добро участие), за да си върне поне малко елен профила.

Именно де, точно за това говорим. Сега аз не мога да разбера, силен потребител ли съм с тоя реп пауър или съм мишка, както се казваше в един култов сериал? Щото, според личния ми реп съм ячка, ама според точките, които давам съм мишка. :)

Не си ме засегнала. Само извинявай, че съм пропуснал предложението, но в кой пост е, защото не съм чел цялата тема? За какво е то?

Предположение беше, а не предложение. :) Предположих, че ми манипулираш супергеройските сили, затова се извиних и предварително и следварително.
Хубав ден на всички. :)
 
Последно редактирано:
репутацията е колко точки сте събрали

rep power колко точки давате се смята по формула която е близо до дефултната

понякога като човек е близо до преврътането на точките като му цъкнеш и 10 точки ще му стигнат да му мръдне паура


ПП няма наказания за репутация някой да получава по малко
 
Re: От: От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Предположение беше, а не предложение. :) Предположих, че ми манипулираш супергеройските сили, затова се извиних и предварително и следварително.
Хубав ден на всички. :)

Мне, няма такова нещо. Да, предположението го видях. Надявам се да не си мислиш, че седя и хората, които не са ми фенове имат някакви по-специални права. И под "по-специални" имам предвид да съм сложил специални рестрикции или забрани. Не е ОК да се прави. ;)

Хубав ден. :)
 
От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Ха, радвам се, че напълно разсеяхме подозренията. Не се сърдете за параноята, но нямах друго обяснение, а като знам какви хватки прилагате на небезизвестния ми приятел - Бластера (по всичките му 100 акаунта)... е, сещате се. :)

Предполагам, че нещата с моите репутации леко ще се променят от другия месец, когато правя две години във форума - според правилата това трябва да добави още малко power към сегашната ми.

Благодаря на всички, които се включиха. Мисля, че дадох обещаните репове (на админите ще ги спестя, защото нямат нужда) и дано темата послужи на новите потребители, ако нещо, свързано с репутациите не им е ясно.
 
От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Я кажи за статистиката темата с каква репутация я започна и с каква завърши. Целите бяха ли постигнати?
 
От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Я кажи за статистиката темата с каква репутация я започна и с каква завърши. Целите бяха ли постигнати?

Слабо - само 6 е дръпнала
 
От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Абе вие сериозно ли мислите, че с тая цел съм я пуснала? Ивайло, не са 6, а 4 и след като ми даде червено вече са три. Голям праз - сега ще ми гладуват децата...

Изобщо не съм искала никой да ми дава репи - целта беше аз да давам, ама ходи обяснявай на хора, които не знаят какво е да правиш добро - ей така за идеята. Бъдете живи и здрави и предупреждавам всички - не искам зелени репутации. Пазете ги за някой, който има по-голяма нужда.
 
От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Абе вие сериозно ли мислите, че с тая цел съм я пуснала? Ивайло, не са 6, а 4 и след като ми даде червено вече са три. Голям праз - сега ще ми гладуват децата...

Изобщо не съм искала никой да ми дава репи - целта беше аз да давам, ама ходи обяснявай на хора, които не знаят какво е да правиш добро - ей така за идеята. Бъдете живи и здрави и предупреждавам всички - не искам зелени репутации. Пазете ги за някой, който има по-голяма нужда.
Е кво се сърдиш, дали ще са 105 или 106 никакво значение няма.
 
От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Е кво се сърдиш, дали ще са 105 или 106 никакво значение няма.

Изобщо не се сърдя. Като видях червеното от теб и особено коментара ''тест'' се смях от сърце.

И кво ти показа теста? Че можеш да ми дръпнеш точка? Па дърпай - аз не ги ям. :)

Обаче, я си признай: Изкефи ли те максимално теста? Подбели ли очите от кеф? Сигурно още трепериш от вълнение...:lol:
 
Последно редактирано:
От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Няма бре бърниках се. Просто ми беше интересно тази тема как ти е повлияла на силите ти. :D
 
От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Няма бре бърниках се. Просто ми беше интересно тази тема как ти е повлияла на силите ти. :D

На силите никак - още не мога да летя, да местя предмети със силата на мисълта и да изстрелвам извън орбита всеки, на който дам репче Не успях особено да схвана и самата система, но поне изяснихме, че немощта ми не се дължи на конспирация от страна на админите. :lol:
 
От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Ха, радвам се, че напълно разсеяхме подозренията. Не се сърдете за параноята, но нямах друго обяснение, а като знам какви хватки прилагате на небезизвестния ми приятел - Бластера (по всичките му 100 акаунта)... е, сещате се. :)

Предполагам, че нещата с моите репутации леко ще се променят от другия месец, когато правя две години във форума - според правилата това трябва да добави още малко power към сегашната ми.

Благодаря на всички, които се включиха. Мисля, че дадох обещаните репове (на админите ще ги спестя, защото нямат нужда) и дано темата послужи на новите потребители, ако нещо, свързано с репутациите не им е ясно.

Аз току що навърших 2 години. Няма никаква промяна.
 
От: От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Аз току що навърших 2 години. Няма никаква промяна.

Лъжат викаш, гадните копелета?! Подозирах, затова директно се насочих към админите. :)

Ако искаш рецепта за бърз растеж на репутацията, започни да влизаш често в директни сблъсъци с uphero. Е, ще получаваш червено от него, ама и много зелено от всички останали потребители. ;)
 
От: От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Лъжат викаш, гадните копелета?! Подозирах, затова директно се насочих към админите. :)

Ако искаш рецепта за бърз растеж на репутацията, започни да влизаш често в директни сблъсъци с uphero. Е, ще получаваш червено от него, ама и много зелено от всички останали потребители. ;)

Е призна си, че живееш за форумната репутация най-сетне, че чак и стратегии правила...
Помиярска история
 
От: От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

На силите никак - още не мога да летя, да местя предмети със силата на мисълта и да изстрелвам извън орбита всеки, на който дам репче Не успях особено да схвана и самата система, но поне изяснихме, че немощта ми не се дължи на конспирация от страна на админите. :lol:

Power бре братче, сила по нашему. Пък и как да нямаш сили на мисълта?!? Успяваш за 10 мин. половин форум да разкудкудякаш.

Вместо послеслов:
И де'т се вика: Нека репутацията бъде с теб!
 
От: От: Някой може ли да ми разясни системата за репутации?

Е призна си, че живееш за форумната репутация най-сетне, че чак и стратегии правила...
Помиярска история


Изобщо не е било стратегия, бе мен. Беше ми яко кеф (и все още е) да ти мачкам ушаците. Репчетата бяха бонус и даже не подозирах колко те обичат хората. ;)
 

Горе