Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

вие пък какво го захлебихте ... мн сте зле сайта не изглежда добре щото не сте си сложили настройките на "стил" -> "brown" . тогава се разбира за какво иде реч

да Вецков прави си, като се сложи стил- brown става по лайняно отколкото е :lol::lol::D:D:p:p:p
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Sammy, понеже много те харесвам реших и послушах човека-направих го лайняно по подразбиране. А иначе Vetzkov е прав, кафявото е добре. :-|
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Два Опера браузъра на 3-4 компа всеки с по 10-тина таба и да рефрешват през 2 сек...
може и да се станат 500К
Е да, така може да станат но системата при такова положение ще отчете от 30 до 60 импресии за денонощие и флуда ще е напразен.
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Аз ги имам тези 500К и затова питам ... иначе мислиш ли че ме интересува? Питам дали сте набрали скорост и дали имате толкова рекламодатели за да може да си позволите 500К на ден. Ако отделя голям банер - 160x600 това са 95лв на ден които трябва да ми плащате...
 
От: От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Аз ги имам тези 500К и затова питам ... иначе мислиш ли че ме интересува? Питам дали сте набрали скорост и дали имате толкова рекламодатели за да може да си позволите 500К на ден. Ако отделя голям банер - 160x600 това са 95лв на ден които трябва да ми плащате...
Към момента нямаме активен рекламодател за 160x600 за импресия, но за 300х250 няма проблем а ако не е тайна за кой сайт става въпрос?
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

И аз сложих техни реклами мисля, че са коректни и им пожелавам много рекламодатели и да се покаже, че не само НЕТИНФО могат да взимат по 5-10 лева за 1000 импресии а тук AdBulgaria.com предлага за 1000 импресии толкова ниски цени, че рекламодателите трябва да побързат, зашото могат да спечелят :)

AdBulgaria.com аз ви пожелавам успех и дано бъдете коректни и да се наложите много бързо в БГ ОНЛАЙН РЕКЛАМНИЯ ПАЗАР :)
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Според мен, ако ще предлагате реклама с цена на 1000 импресии трябва да се изготвя индивидуална оферта според сайта. 1000 импресии в един тийн форум могат да струват и 0.08 лв., а в сайт за малки обяви или новини могат да са 1 лв. и повече.
Основния сайт на Ад България има нужда от ново лого, тая картинка http://adbulgaria.com/images/kartinka.png да се махне и Silver да стане по подразбиране.
Предлагайте безплатни ваучери на перспективни, току що изгряващи сайтове защото така, от въздуха, няма как да тръгнат нещата.
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Добре мисля, че е крайно време и аз да дам няколко съвета :)
1. Намерете някой сравнително добър програмист и си намерете някой хубав безплатен темплейт www.templatemonster.com тука има много хубави и се намират безплатно навсякъде :) => проблема с дизайна ви е оправен :)
2. Може да пуснете малко реклама във адурдс, за да добиете малко популярност, направете блог към сайта, в който да публикувате новини и т.н.
3. Както Втори Чепик каза, пуснете безплатни ваучери, например във някой форум за уебмастъри може да платите на админите да пратят ЛС на всички хора с над 100 мнения => мисля че е има добър ефект :)
4. Оправете заглавието - прието е след символи да се слага интервал, както и преди тире ;)
5. Оправете описанията на рекламите (напр. онова стил Гугъл, така сами показвате, че копирате гугъл адурдс :)
6. Махнете отдолу броячите и оная класация, не мисля, че отива на сайт, който предлага реклама да участва във някакви класации и т.н.
7. Започнете линк билдинг, може да направите някой сателитен сайт и с негова помощ да правите 3 уей линк ексчейнджи (само 3 way, защото пак става непрофесионално :) )
Засега е това от мене :) Очаквам ваучер :)
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

На пръв поглед не ми вдъхва никакво доверие този сайт, но ще го пусна тук там да видим какво ще стане.

Имам няколко въпроса:
рекламите имат ли връзка със сайта или се пуска каквото им падне ?
колко рекламодатели имате към момента ? 4-5 ?

п.с.
ако найстина сте сериозни пооправете си дизайна, като го погледна ми напомня на онези сайтчета от доброто старо време със auto i manual surfing...
 
Последно редактирано:
готов сравнително функционален платен скрипт за пеи пер клик реклама лошо няма в това :) От към дизаи има какво да се желае но иначе е направено да работи друго мнение нямам
 
От: Re: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Заглавие
BG-Lifestyle

Тип реклама
Banners Vertical 120x240

Зона
Banners 120x240 impr

Импр.
23957

Кликове
13

Спечелено
лв.2.09

Това ми е статистиката досега :)
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

и в крайна сметка за какво ти давахме съвети как да подобриш сайта, като нищо не направи??...
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

и в крайна сметка за какво ти давахме съвети как да подобриш сайта, като нищо не направи??...

Ами на този етап се опитваме да подобрим функциалността и качеството на услугата. Дизайна ще го доизкусуряваме по нататък.
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Безплатни потребителски тестове? Къде??? В предприемач! Гледайте само големите фирми да не научат, че ще наспамят форума.

За сайта: оправете го тоя дизайн - потребителите не са мазохисти! По хубу бяла страница с черен текст и сини линкове, ако не ви се отделят финанси за графичен дизайнер...

Все едно да видя на Апостол "маркетинг гуру-то" страницата и да го взема насериозно.

Не се заяждам, изразявам мнение :)
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Визията на адбулгария ми прилича на старите сайтчета за traffic exchange онези с кредитите дето въртиш сайтове там

дизайна е ужасен, само заради тази тема им обърнах внимание иначе може би щях да ги прескоча, защото щях да ги помисля точно за такъв сайт

въпреки всичко се надявам да обърнат внимание на потребителите и да се опитат да подобрят сайта си, защото са малко българските качествени сайтове от този род, да не казвам че ги няма - а за мен ги няма, защото немога да ползвам адсенс...

написах една статиика, дано им помогне както за попуализирането, така и за да подобрят сайта си: AdBulgaria - нова българска рекламна мрежа

п.с.
разбира се статията е индексирана веднага :D все пак гугъла спи в този блог :p
 
Последно редактирано:
От: От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Ами на този етап се опитваме да подобрим функциалността и качеството на услугата. Дизайна ще го доизкусуряваме по нататък.

първо със дизайна се започва, особено за нещо като това, което вие целите, а още по-добре е ако се направи дизайна и функциалноста ръка за ръка ;)

п.с.
извинявам се за двойния пост...
 

Горе