Някой се опитва да се добере до PayPal-а ми

SpitFire

New Member
От няколко дни получава съобщения на пощата си как или дължа хиляди долари на някой или някой ми е изпратил 1000 долара. Без да знам съм изпратил на някой 650 евро, много ми е интересно как като имам само 15лв в картата :) Последните два е-мейла са, че по акаунта ми се води разследване, а другия, че акаунта ми е временно спрян. Всичките е-мейли идват уж от paypal.
 
спам + закон за средни стоиности аз такива получавам още от времето докато нямаше пейпал за българи цялата идея на този коит седи за т това е че ако изппрати на достатъчно много хора, ще си има достатъчен процент заблудени които ще се вържат
 
От: Някой се опитва да се добере до PayPal-а ми

Щом все още пращат, значи има заблудени които се връзват. Според мен обаче този начин отдавна умря. В момента най честите кражби са от кейлогери или троянци по машините от които се логвате.
 
От: Някой се опитва да се добере до PayPal-а ми

Email софтуерите могат да пращат, от който и да е адрес, така че едва ли са реални тези писма. Ако искам утре мога да пусна по едно писмо до всички от coolice [at] predpriemach.com, където най-любезно да ви информирам, че за да не бъдете баннати трябва да ми пуснете по $100 :)
 
От: Някой се опитва да се добере до PayPal-а ми

И да пише, на ония почти винаги им е през тая. Добре, че по някое време от хостинг компанията го засичат и банват акаунта от който е бил хостнат скама.
 
От: Някой се опитва да се добере до PayPal-а ми

И аз мислих да пиша на paypal, но не виждам смисъл едва ли ще обърнат внимание.
 
От: Някой се опитва да се добере до PayPal-а ми

И аз мислих да пиша на paypal, но не виждам смисъл едва ли ще обърнат внимание.

Виж си акаунта, ако не е блокиран и всичко е наред, значи няма страшно :) То вече какви ли не спамове изпращат... научете се да ги разпознавате :p
 

Горе