Някой тук да е монтирал дръжки на брави на Фиат Брава 1.6. ?

Любомир

New Member
Моля не искам да ме налазят разни раздразнени човечета които да ми мрънкат че точно тук питам. Новак съм и трупам десетте поста. Никой не иска да са особено оригинални. И да наистина искам да си сменя дръжките на колата и се чудех какви ключове трябват:)
 
От: Някой тук да е монтирал дръжки на брави на Фиат Брава 1.6. ?

Моля не искам да ме налазят разни раздразнени човечета които да ми мрънкат че точно тук питам. Новак съм и трупам десетте поста. Никой не иска да са особено оригинални. И да наистина искам да си сменя дръжките на колата и се чудех какви ключове трябват:)

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=62295&p=730279#post730279
 
От: Някой тук да е монтирал дръжки на брави на Фиат Брава 1.6. ?

Точно на Фиат не съм отварял врата , но със сигурност няма да се оправиш само с ключове . Даже бих казал , че почти няма да ти трябват :).....
..........абе за по -лесно наистина посети линка в предния пост .
 
От: Някой тук да е монтирал дръжки на брави на Фиат Брава 1.6. ?

И аз му го писах тва (в една от многобройните му теми), ама той явно е освен много малък и изключително тъп (щом в друга своя тема пише, че така си трупа мненията - heads up-a) или почвам да се съмнявам, че някой дърт потребител се е*ава.
Но ако не се е маскирал някой - евала, ЛюПчо, пускай, баце, темички - от тъпа по-тъпа и още, и още. Чесно да ти кажа, гледам някой яко те е позеленил и аз ще ти дам зеленко, хайде да видим до къде ще я докараме - всеки идва и сер* мощно форума, разиграва си кончето както си иска.8)
Това е поредния потребител започнал с червено /чудно защо ли/ и позеленен впоследствие от "добри" хора.:shock: Не знам, но аз си водя някаква си моя стаКМистика за подобни потребители (още от вратата почервеняват) - щом са станали червени е имало защо - или не са дорасли да пишат тук или много бързо сме усетили какви цветя са за мирисане.
Ай секана драги зрители!8)
 
Виж сега Любо незнам кое не разбра другите ти казаха че в офтопика и във политиката и кофата не се броят постовете съответно няма да си натрупаш мненията

Обикновенно като бърза човек се дъни .. но все пак начина да ги направиш бързо тези мнения и да останеш зелен е като ползваш секцията За форума (най долу на хоум пейджа)... гласува по темите с анкетите и споделяш защо и как си гласувал (хем се трупат мения хем се получава представяне пред форума и бъдещите продавачи или купувачи ще имат по ясна представа с кой си имат работа) затова е цялото това размотаване с постове и условия...

така с темите изглеждаш като спамър

По западните форуми на места искат 100+ поста и 6 месеца престой + да си платиш преди достъп до пазара .... тук си е направо детска игра
 
От: Re: Някой тук да е монтирал дръжки на брави на Фиат Брава 1.6. ?

Виж сега Любо незнам кое не разбра другите ти казаха че в офтопика и във политиката и кофата не се броят постовете съответно няма да си натрупаш мненията

Обикновенно като бърза човек се дъни .. но все пак начина да ги направиш бързо тези мнения и да останеш зелен е като ползваш секцията За форума (най долу на хоум пейджа)... гласува по темите с анкетите и споделяш защо и как си гласувал (хем се трупат мения хем се получава представяне пред форума и бъдещите продавачи или купувачи ще имат по ясна представа с кой си имат работа) затова е цялото това размотаване с постове и условия...

така с темите изглеждаш като спамър

По западните форуми на места искат 100+ поста и 6 месеца престой + да си платиш преди достъп до пазара .... тук си е направо детска игра

Забрави да му посочиш и лесния начин - http://www.predpriemach.com/premium/
 
целта не е да му продадем/приберем парите ами да знаем поне кой седи зад даден акаунт ако ще търгува... пазара мисля фунцкионира доста добре


http://www.predpriemach.com/itrader_main.php статистиката е добра 90 ok

във bhw където за да търгуваш трябва 100 поста 6 месеца престой и задължителен вип от 100 долара (94%) само 4 процента по-добре със 10 пъти по строги правила + задължителен кеш ...
http://oi61.tinypic.com/1z37bmf.jpg
 

Горе