Нямам достъп до поръчките в админстративния панел

Teodora Ivanova

New Member
Здравейте,
ще се радвам някой да ми даде съвет ако се е сблъсквал с подобен проблем. При опит да вляза в ПРОДАЖБИ ==> ПОРЪЧКИ ми излиза бял екран и нямам никакъв достъп до данните за поръчките. До преди 1 час всичко си работеше. Не съм пипала никакви настройки, не мога да предположа от къде идва грешката. Също така не мога да вляза в списъка на изоставените колички.

Поздрави !:oops:
 
От: Нямам достъп до поръчките в админстративния панел

От къде мога да си настроя на таблото да ми се показват повече от 10 поръчки ?
 
От: Нямам достъп до поръчките в админстративния панел

Сигурно всички врачки тук, трябва да отгатнат на каква платформа е изграден електронния магазин и съответно каква версия.....
 
От: Нямам достъп до поръчките в админстративния панел

Прилича ми на опънкарт
Нещо го е счупило. Мога да ти помогна но трябва да ми дадеш фтп да погледна.
Виж в лога с грешките дали има нещо.
 
От: Нямам достъп до поръчките в админстративния панел

Проблема е отстранен!
Всичко идваше от смотания модул на Еконт

2014-11-20 6:56:50 - PHP Notice: Error: Table 'sirenap_sirena.oc_econt_order' doesn't exist<br />Error No: 1146<br />SELECT * FROM oc_econt_order WHERE order_id = '77' in ......
 
От: Нямам достъп до поръчките в админстративния панел

Тоя модул на еконт преди време прецака и няколко магазина на zen cart на клиенти....... Не знам защо изобщо го предлагат след като знаят, че прави проблеми (от еконт са им отговорили да им дадат достъп и ще го оправят за няколко минути, което ме навежда на мисълта, че знаят кое се омазва и не го оправят в аддона си).
 
От: Нямам достъп до поръчките в админстративния панел

Аз не знам защо продължавате да си затормозявате клиентите при поръчка и да си намалявате по тоя начин реализацията. Махайте ги всякакви модули за доставка и си именувайте вградените в системите подходящо.

Нито правите по 100 поръчки на човек на ден, за да не може да смогнете нито нищо, само загуби трупате.
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе