Няма такава оферта

BRAIN_PAIN

Well-Known Member
Кажете ми що за подигравка
Emoticon___Electricity_by_X_wing9.gif


http://jobs.bg/f809509

Управител
Описание и
Изисквания •организаторски умения;
• висше образование в областта на туризма или икономиката – степен
“Магистър”;
• минимум 3 години стаж на подобна позиция;
• владеене на английски език на отлично ниво, втори език –
турски, румънски,немски, френски; руски език е предимство;
• отлично познаване на нормативната база в областта на
хотелиерството и ресторантьорството;
• познания в хардуер и софтуер Microsoft Officeна средно ниво.


Лични качества:
• управленски способности;
• отлични умения за водене на преговори;
• комуникативност, иновативност и гъвкавост;
• творчество и инициативност;
• отговорност;
• способност за работа в екип;
• предприемчивост и пазарно мислене;
• способност за самостоятелно взимане на решения.

Отговорности:
• да познава основно дейностите в хотелския комплекс, тъй като
носи пряка отговорност за качеството на предлагания продукт в
комплекса;
• координира действията между отделите и контролира работата на
отделните експлоатационни отдели;
• участие в сключването на договори с контрагенти и доставчици;
• поддържане на контакти с клиенти и привличане на нови такива;
• комуникация с институции;
• следи за стриктното прилагане на фирмените принципи, правила и
стандарти, както и спазване на Правилника за вътрешния трудов
ред;
• да следи и анализира цялостната стопанска дейност на комплекса,
като непрекъснато набелязва мерки за подобряване финансовите
резултати;
• осъществява необходимите контакти във фирмата и извън нея,
необходими за нормалното протичане на производствения процес;
• да проучва степента на задоволеност на гостите и да създава
необходимите условия за повишаването й;
• да се грижи за постоянното поддържане на добър имидж на
комплекса, като своевременно решава възникналите проблеми и
предприема незабавни мерки за уреждане на оплаквания и
рекламации от страна на туристите;
• представя пред персонала ръководството на фирмата чрез
довеждане до знанието на персонала обратната управленческа
информация;
• прилагане на финансовата политика на дружеството.

Ако представената по-горе позиция представлява интерес за Вас,
очакваме Вашата кандидатура чрез CV, мотивационно писмо и
актуална снимка на e-mail: [email protected]
Само одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на
интервю.

Заплата от 400 до 450 BGN на Месец
 
От: Няма такава оферта

толкова взема една продавачка на обувки за 8 часа на ден :)

изрудити :) може да са се объркали :)
 
От: Няма такава оферта

То че са объркали планетата е ясно. Хубаво би било да им се прати помощ (поне психолог), че съвсем без управители ще останат с тези "невероятни" изисквания и още "по-невероятна" заплата.
 
От: Няма такава оферта

В момента семестъра ми е 550 лева :) Аз с тази заплата на управител дори него не мога да покрия хахахахахах :D :D :D
Тук в Русе за управител 450 лева, за продавачка на дреи обувки 600 лева + процент от оборота :) Пародиии от всякъде :)
 
От: Няма такава оферта

Хахаха:lol: Ей това като българската простотия никъде няма. Не са се объркали просто са измекяри и не вярвам това да е единичен случай. Спомням си един авер ми беше разправял като си търсел работа попада на обява: "Търсим овчар с английски" умряхме да се смеем:lol: После като звъннал се оказало, че те търсили овчар ама за Англия не за България. :)

PS: То в Руси може една продавачка да взема 600 лева, щото има доста румънци които правят оборот на магазините или поне аз с такова впечатление останах. Миналата седмица отскочих да пия кафе там и имаше бая мамалигари :)
 
Последно редактирано:
От: Няма такава оферта

Ако бяха писали 400 бих предположил, че са изтървали третата нула, но след като са написали "от 400 до 450" явно не е така, тъй като е малко вероятно да пропуснат нулата и на двете места...

Някои спекулират много с тази "криза"...
 
От: Няма такава оферта

Наскоро започнах да си диря подходяща работа според уменията и знанията и вместо да получа очакваните минимум 800лв (в някои случаи се плаща и повече), все някакви мизерни заплати ми пробутват и то със свръх изисквания (е, не чак като в тази обява). После погледнах обяви за общи работници и продавачи и гледах и не вярвах на ушите си. Сами се сетете какви са заплатите във втория случай.
 
От: Няма такава оферта

щом за управителя 400 лв останалите в тоз хотелски комплекс за мин. заплата ще работят сигурно :)
или пък няма да има друг персонал ......управителя ще прави всичко за 450 лв. :)

най вероятно обаче е обявена официално такава заплата заради осигуровките..
 
Последно редактирано:
От: Няма такава оферта

Ако беше за осигуровките, то в Jobs-а можеше просто да не споменат заплатата като число. Май ми намирисва на друго нещо. Явно мястото са го приготвили за конкретен човек, но все пак фиктивно са пуснали обява, като така е нагласена, че никой да не се върже.
 
От: Няма такава оферта

Нищо не може да ме учуди мен след картинката по-долу.
И в случай, че се чудите – да, реална е офертата. От вестник 24 часа или Труд беше.
 

Прикачени файлове

  • 5975_1190902855867_1327252644_30531232_8335151_n.jpg
    5975_1190902855867_1327252644_30531232_8335151_n.jpg
    72.2 KB · Преглеждания: 28
От: От: Няма такава оферта

Нищо не може да ме учуди мен след картинката по-долу.
И в случай, че се чудите – да, реална е офертата. От вестник 24 часа или Труд беше.
:lol::lol: С перфектно владеене на три езика, уеб дизайн, аудио обработка и програмиране на почти всички съществуващи езици, едва ли някой ще стои в България... Още по малко да си търси работа от обява във вестник.
 
От: Няма такава оферта

В много обяви често се пишат максимума изисквания и след това се оказва, че въобще не са нужни за позицията, и въобще не се смятат за изисквания от самия работодател.
 
От: Няма такава оферта

В много обяви изисквания са копирани от 2-3 други обяви, поради пълната некомпетентност на този, който ги публикува(секретарката например). Иначе кво да кажем, във Велико Търново в рекламна агенция пичовете, които поставят рекламните пана по билбордовете вземат 2 пъти повече от графичните дизайнери, които ги създават. Ама нали тях ги вее вятър и ги вали(нищо че са с основно образование), а онзи си седи на топло в офиса и само си чука там по клавиатурата :clap:
 
От: Няма такава оферта

докато HR глупаците пишат подобни глупости ще продължават да се чудят защо наемат хора, които и идея си нямат от работата ама просто са излъгали за 90% от нещата ... Преди време бях драснал една тема: Защо HR специалистите са малоумници
 
От: Няма такава оферта

Аз имам чувството, че някои от работодателите се самозабравят :D :D

Преди няколко седмици бях звънял по една обява за докер, просто ми стана интересно какви условия предлагат. Когато попитах за заплащане и условия, човека ми казва: Първо ела да видим какво можеш, тогава ще говорим за заплащане :D :D Направо ме разцепи :) И други неща каза, ама така го изкара все едно е най-сложната работа на света :) Какви невероятни умения се изисква за докер и сигурно като ме види "какво мога" щеше да ми изтърси някаква "космическа" заплата :)
 
От: Няма такава оферта

Абе не се усещат, че безработицата в България е толкова ниска, че работниците диктуват правилата, ама както и да е... Иначе за това какво може, има малко резон. Преди бях говорил с един клиент занимаващ се с хамали и той обясни, че и при тях си има доста особености и заплата зависи от това как се справяш. Разказа също и че е доста опасно и някой може да пострада ако работиш с новобранци и аматьори.
 

Горе