Няма такъв човек

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Тоз трябваше да спечели България търси талант , а не оная 12 годишна пикла..

гледай само какви работи може тоз

http://vbox7.com/play:f31673a278 е тоо танц пък кърти направо .. без думи съм..

[video=youtube;MAZsuOcjou0]http://www.youtube.com/watch?v=MAZsuOcjou0[/video]
 
От: Няма такъв човек

На мен лично предния танц повече ми хареса. По като за голям финал беше:

[video=youtube;ZkuhgIs3MbE]http://www.youtube.com/watch?v=ZkuhgIs3MbE[/video]

Но иначе съм съгласен, че той трябваше да спечели. Българинът обаче е завистлив и злобен и вместо да гледа таланта, гледа на кой да даде парите, като че ли формата се казва "България дава награда". А и самото жури прекалено много наблягаше всеки път на това, че вече бил спечелил друг формат...
 
От: Няма такъв човек

Според мен всичко бе нагласено! Резултатите от гласуването си ги нагласят както си искат!
 
От: Няма такъв човек

[video]http://www.vbox7.com/play:cf1e2ac9e4[/video]

На мен това повече ми харесва! :D:D8):twisted:
 
От: Няма такъв човек

Бе глупости..
Нали вече го признаха веднъж.. какво се явява отново за талант?
Какъв талант? Може да бъркам, ама мисля, че е 30+ на години?

Тва ако тази година отново пренебрегнат малките деца, които имат талант, който да развиват, както миналата година щеше да е баси тъпото предаване.. .. то си е де. :)
 
От: От: Няма такъв човек

"Вече няма достъп до този видиоклип поради предявено искане от btv M.G. за авторско право" Това излиза като цъкнеш на клипчето:shock: Тея от бтв прекалиха
 
От: Няма такъв човек

Батеее бегай, покажи ми колко хора могат да танцуват като него и колко хора могат да пеят !? ТО да му писне на човек да гледа само нереализирани певци, които печелят измислените предавания и накрая нищо не става с тях.. и според мен беше нагласено, но както и да е ..
 
От: Няма такъв човек

ехе БТВ-то яко режат
 
От: Няма такъв човек

Поредната велика тъпня на така наречената "телевизия".
Все едно аз да спра да продавам домати, защото този, който ги вкуси, може да ме похвали някъде............. :lol:
 
От: Няма такъв човек

От bTV явно са фенове на форума и го следят като орлица малките си, щом толкова бързо изтриха клиповете в youtube, които бяха споделени в темата. Не могат ли да разберат, че с лакомията си пречат на талантите да ги забележи света. Метин е на световно ниво, но как ще бъде забелязан от големите световни продуценти като лакомниците от бунак тв трият клиповете му в youtube? Човека е обречен да остане никому неизвестен, освен в пределите на нашата скромна държавица.
 
От: Няма такъв човек

Няма две мнения, че Метин е Popping Dancer от световно ниво, но според мен не спечели само и единствено, защото вече е печелил голяма награда. Българина е зла гад в кръвчицата - 100% съм сигурен, че много хора са си казали "Ааа, той взе Ферарито преди, не може да нахалства пак да спечели".

Аз лично съм си навил на пръста да намеря някаква връзка с хората, които са отговорни за създаването на филмовата поредица "Step UP". Който не е гледал филма, а обича филми с готини танцьори ... това е филма. Та желанието ми е да им предоставя материали с участието на Метин, та да го видят що за машина е, а и защо да не го поканят за някоя бъдеща част на филма.

Най-изненадващият факт за него, който разбрах вчера от предаването е, че е бил пред кръстопът преди години - да стане танцьор или MMA боец.
 
От: Няма такъв човек

Метин е световен талант. Не знам какво прави в България. Със сигурност в Щатите ще получи голямо признание. А вече си е на годинки.

Но пък и малката пее добре. Все пак - наистина Метин впечатлява повече.
 
От: Няма такъв човек

Не мога обективно да определя кой е заслужавал повече, тъй като финалът изобщо не съм го гледал. Единственото, което гледах от финала и то на запис, е изпълнението на Метин. Меко казано е, че ме впечатли. Намерих видеа от интересни негови участия и извън btv. На него btv не му трябва. Вместо да ходи да им танцува на аванта и после бързо да му трият труда в тубата, да вземе да ходи по участия. Съмнявам се никой да не го дири. Единствено, ме притеснява бунаците да не са го набутали да подпише декларация, че той и бъдещите му участия са обвързани с тях.
 
От: Няма такъв човек

Метин въобще не трябваше да го допускат, защото формата е за неоткрити таланти а не за такива дето ги знаеме от няколко години - На мен лично не ми направи кой знае какво впечатление - Да хубаво танцува ама що като е такъв талант не се реализира някъде последните няколко години или трябва да го гледаме във всеки един формат на всяка манджа мерудия.

Момичето спечели напълно заслужено

Иначе ако мислите че Метин е добър вижте какво прави един румънец в подобен формат

[video=youtube;cO1stjjc8sc]http://www.youtube.com/watch?v=cO1stjjc8sc[/video]
 
От: Няма такъв човек

Метин въобще не трябваше да го допускат, защото формата е за неоткрити таланти а не за такива дето ги знаеме от няколко години - На мен лично не ми направи кой знае какво впечатление - Да хубаво танцува ама що като е такъв талант не се реализира някъде последните няколко години или трябва да го гледаме във всеки един формат на всяка манджа мерудия.

Момичето спечели напълно заслужено

Иначе ако мислите че Метин е добър вижте какво прави един румънец в подобен формат

[video=youtube;cO1stjjc8sc]http://www.youtube.com/watch?v=cO1stjjc8sc[/video]

Специално от този Метин е доста по-добър. Потърси танца му от полуфинала с балона да видиш какво се казва гений и нечовешки робо движения. Няма да давам линк, че ще вземат пак да го изтрият.

Аз не мога да разбера в случая БТВ чии авторски права защитава, при положение, че танците Метин си ги е измислил и изтанцувал. А ако питат него едва ли ще има нещо против да са в youtube и да получат милиони гледания от цял свят, като това видео например (33,699,996 гледания):

[video=youtube;0xHnvPemGz0]http://www.youtube.com/watch?v=0xHnvPemGz0&feature=related[/video]
 
От: Няма такъв човек

Да предишният му танц беше по добър ама кой му е виновен че не си е подбрал правилно програмата, а и това с нищо не променя факта че той въобще не трябваше да бъде допускан да участва в този формат.
А дали е по добър от румънеца е въпрос на гледна точка.
 
От: Няма такъв човек

И аз не смятам, че трябваше да бъде допускан след като вече е печелил, но определено беше много добър. И аз мисля, че Метин е много по-добър от този от британският вариант на формата. Две конкретни движения ме впечатлиха у този и не съм сигурен дали Метин може да ги направи точно така, но може и да успее.
 
От: Няма такъв човек

Нека ще видим какво ще стане от това момиче, какъв талант е и до къде ще стигне.. ама най-вероятно след няколко години ще лъсне гола в некое списание и след още някоя година ще изчезне
 
От: Няма такъв човек

Нека ще видим какво ще стане от това момиче, какъв талант е и до къде ще стигне.. ама най-вероятно след няколко години ще лъсне гола в некое списание

Амин дай боже - всякак е по добре от това Метин да го гледам гол :)

Метин може да е талантлив но определено нещо му куца - Имаше шанса да спечели Ферарито - продаде го - набързо профука парите - можеше спокойно да си е направил школа някъде и да си бачка като пич а не да ходи да го бият децата по конкурсите
 

Горе