Обръщение към всеки втори SEO

Какъв е проблема даже и някой да си преписва статиите? Положил е труд, нали? А и колкото и да знаеш английски, по-приятно е да четеш на роден език.

Не можа да се разбере точно с какво ти пречат хората, които пишат за SEO . А и нали се сещаш... винаги можеш да не посещаваш даденият блог ако толкова ти пречи това.

Имам и още какво да добавя, обаче нека спра дотук. :)
 
Хората които правят блогове за SEO казват че се занимават със SEO, тука е проблема, може и да се занимават, но не разбират, а така един ден ще почнат да подвеждат хората и да им взимат пари. Преписват/превеждат готови статии, без да имат никаква практика и без да са сигурни дали нещата изобщо са така. А пък в SEO аматьори няма, или разбираш, или не, средно положение няма, както с математиката. Айде да не продължавам пак темата за гюрутата.
 
И аз теглех един локум на блога ти, наистина трябва новаците в тази област да стигнат до дъното на тази наука и да се учат всеки ден с нови и нови неща за да седят информирани по темата. Аз съм също един от хората които се учи всеки ден все повече и повече, и не смея да кажа че знам всичко за SEO-то. Определено има какво да уча още - както и предполагам и повечето тук. Затова блогвам само за неща които знам - иначе не е нормално да блогнеш за нещо от което си нямаш грам идея как става.:)
 
Не разбирам проблемът какъв е. Ако не ти харесва нечий блог - не го чети. Ако не ти харесва някой конкурент - вземи му всичките клиенти и му купи фирмата. Както каза AxCx - средно положение няма. Ако не разбираш нищо от SEO, а взимаш пари за SEO, значи си добър бизнесмен. Точка по въпроса.
 
sysameca нима мислиш ,че с това съобщение ще намалиш този процес охоо ти даже го подпомагаш.А и който е добър спец нека се докаже сега му е времето.Преписвачи на статий под дърво и камък.Аз въобще незнам има ли примерно съотношение едно към 7 на стаийте написани само и единствено от автора си.
 
Нека да си пишат блоговете, ама само да не се самозабравят. И аз когато бях малък много деца се мислеха за нинджи или джедаи.
 
Не разбирам проблемът какъв е. Ако не ти харесва нечий блог - не го чети. Ако не ти харесва някой конкурент - вземи му всичките клиенти и му купи фирмата. Както каза AxCx - средно положение няма. Ако не разбираш нищо от SEO, а взимаш пари за SEO, значи си добър бизнесмен. Точка по въпроса.
Добре казано! :)
 
Подкрепям напълно мнението на @georgimateev.
 
Хората които правят блогове за SEO казват че се занимават със SEO, тука е проблема, може и да се занимават, но не разбират, а така един ден ще почнат да подвеждат хората и да им взимат пари. Преписват/превеждат готови статии, без да имат никаква практика и без да са сигурни дали нещата изобщо са така. А пък в SEO аматьори няма, или разбираш, или не, средно положение няма, както с математиката. Айде да не продължавам пак темата за гюрутата.


Не само ще почнат да подвеждат хората ами и го правят... Защото масово се превеждат стари неща, които не са особенно актуални. На какви уникални глупости съм се натъквал, не е истина просто. Аз един път написах 1 статия за моето мнение за масовите заблуди и ме нападнаха всичките "преводачи" и се опитваха да ми обясняват колко много не разбирам и колко съм заблуден.
 
аз вече се отказвам да споря бате все тая свободни са да мислят каквото си искат

после ще има що не става. А и нали сеото не съществува .... седим си като лудите и си говорим за неща които ги няма ....
 
аз вече се отказвам да споря бате все тая свободни са да мислят каквото си искат

после ще има що не става. А и нали сеото не съществува .... седим си като лудите и си говорим за неща които ги няма ....


Ами чесно да ти кажа когато клиенти почнат да ти разправят че това SEO-то е измама, почваш да се дразниш и то много. Майната им на блогерчетата с аудитория от 30 човека и тн... те не ме интересува какви глупости си говорят по между си и без това никой друг не ги чете. За мен е важно хората да им е ясно какво е това SEO и има ли почва у нас. И тук не говоря за разни малки клиенти дето дават по 900-1000 лева за оптимизация, визирам големи клиенти където става дума за малко по-сериозни суми. Просто не е нормално всеки втори да пише глупости.
 
на калинчи как му се развали зделаката за оптимизирания домеин... заради това че на клиента някои му казал че като си купиш домеин с ключовата дума в него автоматично излизаш в топ 10 поредния сео гении :)
 
на калинчи как му се развали зделаката за оптимизирания домеин... заради това че на клиента някои му казал че като си купиш домеин с ключовата дума в него автоматично излизаш в топ 10 поредния сео гении :)

Такива въобще не ги коментирам
 

Горе