Обучение на младите от Плевен в това " Как да правим бизнес в Интернет "

Maji92

Active Member
Здравейте колеги!
Ние в Младежки парламент Плевен искаме да направим едно обучение за младото общество в града.
Покрай това което аз правя много от тях биха се радвали да получат едно презентативно обучение.
Идеята е да се направи лекция 2-3 часа максимум.
За начало трябва само да покажем възможностите за бизнес в Интернет.

Има два въпроса:

- Кой и какво би искал да дойде като лектор и какво иска да представи

- Би ли трябвало да има минимална възрастова граница за присъстващите?
 
От: Обучение на младите от Плевен в това " Как да правим бизнес в Интернет "

Супер! Най-накрая и в града ни да има нещо интересно. По първия въпрос не мога да ти помогна. За втория, няма нужда от граница. Всеки който мисли, че има възможности и желание за развитие на бизнес да може да посети лекцията. А и ако може да ми кажеш, къде мислиш да я проведеш.
 
От: Обучение на младите от Плевен в това " Как да правим бизнес в Интернет "

Здравей.
Най-вероятно в залата на областната администрация защото има място за много хора и може да я вземем на по-прилична цена * ако има такава *
 
Звучи много интересно. Можеш ли да ни дадеш повече информация. Ще се радвам да видя в детайли за какво става дума. Радвам се, че започват такива инициативи във все повече и повече градове. Каква е програмата и какви лектори си търсите. В коя област? Вярвам, че много хора от областта там биха отделили няколко часа от деня си да изнесат една лекция. ;)
 
От: Обучение на младите от Плевен в това " Как да правим бизнес в Интернет "

Радвам се че ти харесва Blinky.

Програмата се обсъжда все още но все пак си я представям така:
- Начало
- Презентация на обща тема * Интернет и видовете бизнес в него *
- Презентация на фирмите който са партньори
- След това по-задълбочени разяснения за видовете и специално по-нестандартните за което бих те поканил като един от лекторите
- Кратък диалог с лекторите
- Край
Всичко подлежи на промяна.

Лектори:
Търсят се главно хора с опит в:

Онлаин търговия * Покупки продажби , Дропшипинг , О-магазини *

Афилиейт Маркетинг <- Тук предлагам на Blinky защото знам,че е доста еродиран по тази тема

Изработка на сайтове * Може и да не е кодера, а човек с такава фирма * и мобилни приложения * не е задължително *

Дизайнер

СЕО - Тук ако е възможно да е някой който има фирма занимаваща се с това или поне да е от много време в тази насока и да има сериозни и по-големи клиенти

Общо взето като за първо обучение целта му е да запознае хората с всички възможности който може да има,а чак след това може да се направи по-задълбочено.

Надявам се на истина да се намери кой да дойде за лектор и да помогне да научим днешните тиинове, че Интернет не е само ФБ , твитер и АБВто :)

Благодаря на всички предварително!!!
 
От: Обучение на младите от Плевен в това " Как да правим бизнес в Интернет "

Това за кога се планира?
Питам, защото мисля да се прибирам за няколко дни около 20-24.03, та ако е може да мина да чуя стига да не съвпадне с ангажиментите ми в града. Ако е за друго време не съм убеден, че ще имам възможност да го посетя, колкото и да ми се иска.

Иначе за оптимизацията можете да питате Fozzy, той е от Плевен и ако има възможност и време със сигурност има какво да каже.
 
От: Обучение на младите от Плевен в това " Как да правим бизнес в Интернет "

Все още не е решена дата но най-вероятно ще е април защото 20-24.03 имам други инициативи / обучения на който трябва да присъстваме , а за по-рано не може и да се говори

Благодаря за предложението писах на Fozzy и чакаме отговор :)
 
Начинанието е повече от страхотно. С удоволствие ще участвам и ще помагам с каквото мога! Браво на колегата, а Вие не се колебайте ами се включвайте!
 
От: Обучение на младите от Плевен в това " Как да правим бизнес в Интернет "

Запишете презентацията и я качете в yt после - ще е от полза на пъти повече хора от колкото ще може да съберете в залата
 
От: Обучение на младите от Плевен в това " Как да правим бизнес в Интернет "

Ще следя с интерес как се развиват нещата, а когато има повече информация за организацията на събитието ще видим - може да измислим нещо.
 
От: Обучение на младите от Плевен в това " Как да правим бизнес в Интернет "

Сложете едно ограничение16 год, за да не се нагмеши с лапета мислещи, че ще им говорите за необъкс. Ще имам път към края на маррт. Дано съвпадне, с радост ще се включа.
 

Горе