Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

AMOUN

Well-Known Member
Възползвайте се докато не е минала!


просто тази седмица почти нямаше ден в който някой да не мрънка за нещо.

тези мошеници аветлина, да им махна обявата.
от НБУ за някаква обява да махна
от хора други да им махна обявата,
от някакъв фотографин че му хакнали снимката в обява за импулсни телефони.

4- или 5 само за една седмица...
сега остава и от гдбоп да звъннат пак за някоя малолетна че и лети телефона из сайтове и обяви...
що пишат на мен не знам да не съм ги публикувал аз...
вече режа всички.
да си искат по съответния ред.

просто ми писна да се занимавам.


тоя фотаджията зако писка на мене - да не съм му хакнал аз снимката вместо някоя дърта курва с телефон?
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Хубава тема за ранна пролетна слънчева неделна утрин. ;)

Съчувствам ти - вади резачката, и на ред! :beer:

ПС
Току що ми подсказват - да се готвиш за пролетната умора като се развие пълноценно...
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Баннаха ми един адв акаунт - мрън, мрън.
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Баннаха ми един адв акаунт - мрън, мрън.


щото си им неприятен бре копеле :)
как няма да ти го баннат :)
с тая противната мутра ма
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Чиче, абе тия 3 месеца на аватара ти за къде ги броуш ма
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

2,5 месеца до пенсия остават ля....

ти колко имаш още?
40 години ? :lol:
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Копеле, чета ти постовете, щото са готини, но ти си си рандом прецакан - залебил си материално, но ти е скучно. Абе ебал съм те в дебелия полуфабрикат, но на тия години да се чудиш как да си разнообразиш живота.... Според мен е пълен фейл. Иначе се мислиш за преуспял, нали?:)
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Копеле, чета ти постовете, щото са готини, но ти си си рандом прецакан - залебил си материално, но ти е скучно. Абе ебал съм те в дебелия полуфабрикат, но на тия години да се чудиш как да си разнообразиш живота.... Според мен е пълен фейл. Иначе се мислиш за преуспял, нали?:)

права си - затуй та обичам!

за сичко си права.

Ама кат бях малка си мечтаех да съм като сега - затлъстял чичко с дебела пачка...
Мечтите се сбъдват.. ама човек е лаком гъз се не е доволен от това което има.

Га не ми беше скучен живота исках да съм като сега скука и презадоволеност.
Те сега искам обратното :)

с всички е така предполагам - каквото си нямаш това искаш!

права ли съм ма?
Ако да сподели нещо интересно

те спая преди две години вика кайт и аз умрял от скука са фанах на фЪрчилото... ама сега зима не ми се мръзне на платото да одя:)
и чакаме лятото


Знаеш ли колко е гадно дева - влезеш в магазин и нищо не можеш да си харесаш нищо не ти грабва интереса - няма за какво да харчиш пари, само си ги нареждаш на пачки по размер и цвят и се чудиш де да похарчиш малко за да убиеш скуката :)
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

ИМА И ПО ГАДНО!

КАТО МЕ ПИТАТ ЗА ПРАЗНИК КАКВО ИСКАМ ЗА ПОДАРЪК....

АЗ НЕ ИСКАМ НИЩО - НЕ ЗНАМ КАКВО ДА СИ ПОИСКАМ - АЗ КАКВОТО ИСКАМ ГО ИМАМ.

Малко грандомански звучи... ама наистина е така... няма за какво да си мечтая...
е да мечтая си за онова водното - дето те вдига и си летиш над водата с водна струя от раница на гърба там и прахосмукачката отзад.
ама дали вдига 120 - 130 кила а ?
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

2,5 месеца до пенсия остават ля....

ти колко имаш още?
40 години ? :lol:

Amoun, къде отиде предприемаческият ти дух? Ако всички направят като теб, Блинки ще трябва да затваря форума. :)
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Amoun, къде отиде предприемаческият ти дух? Ако всички направят като теб, Блинки ще трябва да затваря форума. :)



Аааа аз ще си бачкам онлайн за кеф :) иначе само на свирки и кифтета не се живее бре :)
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Аааа аз ще си бачкам онлайн за кеф :) иначе само на свирки и кифтета не се живее бре :)

И ти стана като Никс. И той бачка онлайн за кеф, щото друг прави свирки за него. :mrgreen:
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

И ти стана като Никс. И той бачка онлайн за кеф, щото друг прави свирки за него. :mrgreen:

кат стана дума за оня, тука в събота даваха един ма се едно оня слушаш... във втората половина на предаването, след средата на клипа е един образ :) ама се пали се едно му плащат на дума, без значение акква е важното е да е против комунистите... като на норма е:

СЛЕД 42-РАТА МИНУТА ВЛИЗА ТОЯ - ГЕОРГИ ЖЕКОВ СЕ КАЗВАЛ

http://play.novatv.bg/play/265453/?autostart=true

ама все едно са им записания тия приказки и ги въртят на запис... едно и също... просто явно е като болест нещо, заразно ли е какво е...

п.п. той бил известен тоя има го из нета
 
Последно редактирано:
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Знаеш ли колко е гадно дева - влезеш в магазин и нищо не можеш да си харесаш нищо не ти грабва интереса - няма за какво да харчиш пари, само си ги нареждаш на пачки по размер и цвят и се чудиш де да похарчиш малко за да убиеш скуката :)

Ебаси майтапа, честно. Демек, осигуряваш си материалното благополучие (след Х години напън) и пак не си доволен... Това е присъщо на хомо сапиенса. НИКОГА НЕ Е ДОВОЛЕН! Е добре, има ли сценарий, когато този Самиенса да е наистина доволен, деба мааму деа?
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Ебаси майтапа, честно. Демек, осигуряваш си материалното благополучие (след Х години напън) и пак не си доволен... Това е присъщо на хомо сапиенса. НИКОГА НЕ Е ДОВОЛЕН! Е добре, има ли сценарий, когато този Самиенса да е наистина доволен, деба мааму деа?

Ако намериш, сподели го.
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Ако намериш, сподели го.
Ще го споделя, когато организиш прайвет клуба за Предприемач или само си чешеш напречно-набраздения език?
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Ще го споделя, когато организиш прайвет клуба за Предприемач или само си чешеш напречно-набраздения език?

Глупав комплексар. Ходи да заблуждаваш майка си, че си умен. Тя може да ти повярва, защото така и се иска. За нас си оставаш доказано прост. :)
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Или предпочиташ да си запазиш форумната репутация, но не и да споделиш очи в очи своите професионлни/личностни преживявания?

Абе, сега като се замисля.. И ти си един въздухар, който си е купил клавиатура........
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Харкон, сори, сега прочетох твоя коментар. Та да дубликирам:). Копеле, как можа да засехнеш близките ми роднини.... Толкова ли не можа да дубликираш подобаващо, та се опре на майки, бащи анд со он....
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Ще го споделя, когато организиш прайвет клуба за Предприемач или само си чешеш напречно-набраздения език?

Аз предложих, никой не прие идеята.

Чудя се защо така ама явно всеки мисли различно.

Ако го направя сам, то ще бъде клуб AMOUN и ще си стоя вътре сам :)

Ако има интерес за клуб, да се пусне една тема, всеки да каже как вижда нещата и кое как и защо и да го почваме.
 

Горе