Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Не искам да пътувам сам, а няма с кого.
Врем си имам предостатъчно, работата и сега мога да си я върша онлайн за 15 минути на ден няколко пъти в месеца.

Е с крокодила?
Намери си Съмишленици :)
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Ши видите вие, сега ви се струва глупаво.

Ама след 10 години брак
и след 35 години живот
Нещата се променят.

Това което те искали едно време вече няма значение,
някак си губите ентусиазъм, губите желание и интерес.

Аз си мислех преди 20 години леле...
пари да имаш кола, да обикаляш по кръчми, мацкии,
кеффффффф...

А сега... старост нерадост :)


САМО МРЪНКАТЕ И НИЩО НЕ ВИ ХАРЕСВА :)

...то банално звучи Амоуне, то... може и да си седнал в тоя момент, ама ако знаеш колко си прав!? :|
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Не искам да пътувам сам, а няма с кого.
Врем си имам предостатъчно, работата и сега мога да си я върша онлайн за 15 минути на ден няколко пъти в месеца.

Как бе, мен като ми е скучно и извадя някой лев за почерпка всички започват да мислят като мен и да са ми най-добрите приятели. Ставам адски печен, най-голЯмия пич и т.н.
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Как бе, мен като ми е скучно и извадя някой лев за почерпка всички започват да мислят като мен и да са ми най-добрите приятели. Ставам адски печен, най-голЯмия пич и т.н.

това приятели ли са:)
едно време и аз имах такива...
сега съм ги редуцирал...
всъщност не аз а времето ги редуцира.

Пък и аз съм си странен... всеки луд с номера си :)
нали уж сме били уникални личности. рядко намирам хора които да ми допаднат наистина
В нета е друго... тук онлайн приятели много...

п.п. Няма да забравя как последните дето се правеха на приятели им дадох буса на заем и те му източили бензина :)

ама така е - сиромах човек жив дявол...
то като няма си готов на крайности - простено им е :)

При голям ЗОР не подбираш точното място, както и количеството и качеството на консумативите за... триене :)
И при силен нагон пак така... като те втресе и не ти пука кой на кого е рода и приятел :)
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Е няма такива филми. Приятели колко? Двама. И двамата на по 5 часа път. Само с женътъ сме заникъде, та понякога трябва да отпуснеш джоба и да си направиш компанията. Иначе кво? Да гледаш някой как цяла нощ се чуди дали има пара за втора порция картофи или по-добре цигари да вземе?
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Аз така преди мно се чудих като одъртея дали верно ще ми избега ентусиазма и много ме беше шубе от това :)
Ама като го видях първия ми шеф каква беше хиена - над 50те, обаче яко работохолик и ври и кипи от енергия за работа. Като го видиш с какъв кеф си бута фирмата и чак на тебе ти става кеф :) Веднъж на некъв тиймбилдинг - сбрали се шефовете около басейна, пийват уиски там все дърти и с някви техни приятели - и спорят за бизнеси нещо, ама че се изтрепат - така трябвало, онака трябвало... няма почивка браче, да седне да се сбабичкосва нещо - само за работа и пари мисли :D и като гледаш в очите ври и кипи от мерак, все едно се гледам мене си с тийн-аверите, като обмисляме как че превземаме света един ден :D

И тогава си викам, че явно можело и от тогава спрех да се притеснявам за тия работи :) Та реших, че такъв ще ставам - цял живот работа и докато Бил Гейтс не ми стане ратайче нема да ми доскучае :)
 
От: От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

И тогава си викам, че явно можело и от тогава спрех да се притеснявам за тия работи :) Та реших, че такъв ще ставам - цял живот работа и докато Бил Гейтс не ми стане ратайче нема да ми доскучае :)


БАХ ТАЯ ЦЕЛ ДЕТО Я ИМАШ ДА БАЧКАШ ЦЯЛ ЖИВОТ :)

ебал съм ти света и парите аз ако нямам свободно време да умирам от скука :)

по добре скука отколкото работа ей :)
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Те хората са казали и най-лошият банкет е по-добър от най-добрата работа :]
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Понеже темата не е в кофата, та да ъпрейдна. Всъщност хайде да се замислим малко....За какво се бори глуповатия хомо самиенс? За материално благополучие? Не бих казал.. Раждаме се , учиме, жениме се/умъжваме се, работим, умираме...Ако сме създали поколение, радваме се на техните удачи/неудачи...Това ли е максимата на тъй наречения хомо сапиенс?...
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Понеже темата не е в кофата, та да ъпрейдна. Всъщност хайде да се замислим малко....За какво се бори глуповатия хомо самиенс? За материално благополучие? Не бих казал.. Раждаме се , учиме, жениме се/умъжваме се, работим, умираме...Ако сме създали поколение, радваме се на техните удачи/неудачи...Това ли е максимата на тъй наречения хомо сапиенс?...

И на амебата - също. Не можем да си надскочим еволюционните корени. За това истинското богатство винаги ще е биологично.
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

тео;290138 За това истинското богатство винаги ще е биологично.[/QUOTE каза:
Тео, наясно съм с болшинството от менията ти в този форум, както и с публикациите ти в твоя си блог, но определено не успявам да асимилирам последното ти изречение...Защо истинското богатство на ХС трябва да се търси в науката биология?...
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Тео, наясно съм с болшинството от менията ти в този форум, както и с публикациите ти в твоя си блог, но определено не успявам да асимилирам последното ти изречение...Защо истинското богатство на ХС трябва да се търси в науката биология?...

Видно е, че си търсиш балама тая вечер и само, защото не мога да огорча фен ти се хващам - Ще го разбереш като го проимаш. А дали го разбираш? Пробвай да обясниш вкуса на бирата на човек, който никога не е опитвал и го питай дали разбира
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Понеже темата не е в кофата, та да ъпрейдна. Всъщност хайде да се замислим малко....За какво се бори глуповатия хомо самиенс? За материално благополучие? Не бих казал.. Раждаме се , учиме, жениме се/умъжваме се, работим, умираме...Ако сме създали поколение, радваме се на техните удачи/неудачи...Това ли е максимата на тъй наречения хомо сапиенс?...


Хомо - дай си скайпа та псувам на частно ма :)
 

Горе